Rychlost dodání

• Rychlé vyřízení objednávky.

Bezproblémové vyřízení objednávky a možnost platit přímo přepravci.

Naprostá spokojenost, rychlé dodání

eshop

jsem naprosto zklamaná dodaným zbožím- mám pocit, že jsou zde výrobky vadného typu.
    Oba parfémy co jsem si koupila mají chyby.
    Chloe- při pokládání víčka při uzavírání lahvičky se musí vytvořit jistá síla - nejde to zacvaknout jednoduše a tak to vystříkne do toho vršku- čímž zbytečně přicházím o obsah lahvičky.
    U parfemu Prada zase nejde zpět rozprašovač- musí se to mechanicky vytáhnout zpět, aby opakovaně fungoval.
    A stejně mám podezření, že to nejsou originály.
    Chystám se napsat nehezkou recenzi.
    Jsou to nemalé peníze, které jsem zaplatila a vůbec nejsem spokojená.

Dobrý deň,
    pokiaľ sa rozhodnete pre reklamáciu, určite sa jej budeme ihneď venovať, zatiaľ ste nenapísali reklamáciu iba nehezkou recenziu.
    V prípade reklamácie nás kontaktujte prosím email.

vše v pořádku

eshop

Zboží bylo doručeno včas ale bohužel obsah balíku neodpovídal popisu produktu
    Objednala jsem si parfém Dolce Gabbana a dostala jsem napodobeninu na flakon kde byla pouze nálepka a vůně absolutně se ani nepřibližovala originální a nevydrží
    Balík jsem ještě ten den odeslala zpět
    kvůli reklamaci napsala jsem email obchod mi odpověděl ať zašlu reklamační formulář následně komunikace dále neprobíhala napsala jsem další email ohledně vrácení peněz zatím jsem odpověď nedostala.
    Stránky vypadaly důvěryhodně neměla bych žádný problém kdyby na stránkách alespoň uváděli že se jedná o napodobeniny jsem velice zklamaná ale doufám že se vše vyřeší a své peníze dostanu zpět

Dobrý deň,
    v prvom rade Vás chceme ubezpečiť, že tovar odoberáme od autorizovaných dodávateľov a z tohoto dôvodu sa nemohlo stať, že by vám bo dodaný neoriginálny výrobok.
    V druhom rade k upresneniu toho čo píšete.
    Napísali sme Vám aby ste nám poslali do emailu reklamačný formulár a podací lístok a obratom by sme vašu reklamáciu vybavili.Len zabudli ste do recenzie uviesť, že do emailu ste poslali najprv nič a na druhý krát iba podací lístok a napísali ste, že formulár nám zasielate v balíku /nie v emaily/. Balík je 2 pracovné dni v preprave, cez víkend žiaľ pracovníci pošty nepracujú a zatiaľ nám nebol balík doručený, ale to iste viete nakoľko číslo balíka máte.
    Aká ďalšia komunikácia mala prebiehať ?
    Na všetky emaily sme vám odpovedali,napísali ste, že formulár je v balíku tak čakáme na balík.Peniaze Vám budú vrátené na základe vyriešenia reklamácie a na číslo účtu, ktoré nám zatiaľ nebolo dodané.
    Pekný deň

• Velmi rychlé dodání objednaného zboží
    • Zásilka dorazila dobře zajištěna v bublinkové fólii
    • Dobrá cena, rozumné poštovné

Velká spokojenost s rychlým dodáním i objednaným zbožím

eshop

• Výhoda je to, že nemusíš nic platit.

Není co hodnotit.

Dobrý deň,
    Vaša objednávka je na ceste k Vám, doručovať by sa Vám mala zajtra.Žiaľ my štátne sviatky nevymýšľame a tým pádom rýchlosť prepravy nevieme ovplyvniť,nakoľko prepravné spoločnosti počas sviatkov nepracujú.
    Eshop

• Přečtěte recenze než si objednáte
    • Podvodníci, nic nekupovat
    • Prodávají falešné výrobky které nevoní

Po reakci obchodníka upravuji recenzi, jedná se o objednávku ze dne 12.12.23, číslo obj. je CZ004085, objednávku provedla moje žena jako dárek k vánocům pro mě, začali jsme používat před dvěma týdny, nechápu, kde vzal obchod 4,5 hvězdy, jedná se o bandu podvodníků, která se ohání značkovými dodavately, na vánoce zakoupen pánský parfém Profumo-Giorgio Armani 125ml, mohl bych na sebe nastříkat celý flakon a žádná vůně, po hodině nic necítíte, obchod se vyjádří nesmyslným obhajování, prostě prodávají šmejdy, nic nekupovat.... Ještě má obchod tu drzost nás označit jako konkurenci.., neuvěřitelné

Vážený anonym,
    pokiaľ nie ste s parfumom spokojný môžete nás samozrejme kontaktovať emailom a radi sa Vašej reklamácii budeme venovať.
    Nakoľko všetok tovar odoberáme od autorizovaných dodávateľov, nemohlo sa stať, že by vám bol doručený neoriginálny výrobok.
    Zatiaľ sme od vás žiadnu reklamáciu ani fyzicky a ani emailom neobdržali.
    Pekný deň

• Jsou schopní vzít falešné zboží zpět a vyplatit cenu zboží plus zpětné poštovné (nikoli však primární poštovné, takže celková bilance je záporná)
    • Prodávají falešné produkty, napodobeniny

Acqua di Parma Colonia, kterou jsem zde levně nakoupil, byla fake, měla falešnou, amatérsky nalepenou etiketu, nálepku na spodku skleničky i krabičku, na které místo Eau de Cologne bylo napsáno Eau de Parfum, i složení na krabičce bylo jiné než přímo na stránkách Acqua di Parma, a samozřejmě vůně neodpovídala originálu, byla to nějaká levná čínská napodobenina, sladká, tupá vůně, ani se o skutečnou Coloniu nesnažila.

Jednání s obchodem bylo však dobré, po třech týdnech jsem od nich dostal zpět peníze za zboží i poštovné, které jsem zaplatil, když jsem vracel produkt zpátky na Slovensko, jsem tak v mínusu jen o cca 90 korun či kolik stálo poštovné směrem ke mně.

Obchod mi (stejně jako všem ostatním zde) tvrdil, že berou zboží od ověřeného dodavatele z Itálie a produkt že je zaručeně pravý atd., stejná komunikace jako je prezentována zde na Heuréce.

Bohužel jsem si všechna další obdobná hodnocení přečetl až po nákupu, jinak bych na Parfumos nenakupoval. Obchod nedoporučuji. Důvod, proč to mají tak levné, je nabíledni.

Dobrý deň,
    ako sme Vám písali, parfum je od autorizovaného dodávateľa z Talianska a momentálne je priamo u dodávateľa na posúdení aby sme sa vedeli priamo vyjadriť na Vašu nespokojnosť.
    To, že ste v mínuse 90 korún je zavádzajúce, nakoľko poštovné u nás stojí 51 kč,ale aj to Vám bolo v plnej výške uhradené, takže v mínuse ste presne 0 kč.Reklamácia Vám nebola vybavená po 3 týždňoch ako píšete, ale po 7 pracovných dňoch odkedy ste balík odoslal a po 3 dňoch ako sme balík obdržali, takže to len k upresneniu.
    Určite vás bude kontaktovať k vyjadreniu od dodávateľa a samozrejme nás Vaša nespokojnosť mrzí.
    Pekný deň

Koupil jsem zde manželce k Vánocům toaletní vodu Versace bright crystal a jednoznačně se nejedná o originální výrobek. Parfém má zcela jinou vůni, která velmi rychle vyprchá. Rozhodně bych obchod nedoporučil.

Dobrý deň,

žiadnu reklamáciu ohľadne Versace bright crystal sme neobdržali.Našim zákazníkom je dodaný výhradne originálny tovar.
    Zmena vône alebo farby môže nastať aj pri nesprávnom skladovaní.Nakoľko píšete ako anonym nevieme či ste naozaj náš zákazník a pretp vás nevieme ani kontaktovať.
    Pekný deň

PŘIPADÁ MI, ŽE VŮNĚ JE NAPODOBENINA, KTERÁ VYDRŽÍ VONĚT JEN CHVILKU. BARVA PARFÉMU JE TAKÉ NĚJAKÁ JINÁ, NEŽ U ORIGINÁLU.

• Coco Chanel Noir neodpovídá původní vůně

Dobrý deň,
    pokiaľ nie ste akokoľvek spokojná s parfumom,kontaktujte nás prosím ohľadne reklamácie.
    Vaša nespokojnosť nás mrzí a v prípade reklamácie budeme vašu nespokojnosť riešiť.
    eshop

• Dobrá cena, rychlé dodání.

• Rychle dodani
    • Příznivá cena za smejd
    • Neoriginal
    • Fake parfem
    • Nefer jednani

Před Vánoci jsem bohuzel chtěla ušetřit na sobe a objednala si z tohoto portálu Gucci Rush. Krabicka neoriginal a podíl vune 1/10 cca. Katastrofa.
    Reklamaci jsem ani nezkousela, abych neprisla ještě o fake parfem, který strikam aspoň na wc.
    S pozdravem Jaroslava

Dobrý deň,

všetok tovar odoberáme od autorizovaných dodávateľov, z tohoto dôvodu sa nemôže stať, že by Vám bol dodaný neoriginálny parfum alebo parfum zníženej kvality.
    Pokiaľ ste neboli spokojná s parfumom mali ste nás kontaktovať ihneď, určite by sme sa vašej reklamácii venovali.

• IP 95.217.167.114

Current Time 2024-02-26 20:02:20.847+0200
    Current Time Unix 1.708970540847E9
    Is DST? false
    DST Savings 0
    porad se vymlouvaji uze to je ryl ani nesidli v cesku vsechno co prodavaji je fake ani to nevoni smrdi to jak hovna jediny duvod proc maji pozitivni recenze je protoze maji rychle dodani a protoze tam nakupuji dementi co nepoznaji ryl

Dobrý deň,
    ďakujeme za Vašu falošnú plodnú recenziu s podpisom anonym.
    Vaše vyjadrovanie o vás veľa vypovedá.
    Pekný deň

• Moje objednavka byla vyrizena obratem, doruceni i zbozi bylo v poradku, jsem velmi spokojena s timto obchodem. Jiste zde nakoupim i v budoucnu.

• neoriginální zboží

podvodníci a prodávají šmejdy

Dobrý deň,
    jediné čo je neoriginálne je Vaša vymyslená recenzia.Náš zákazník určite nie ste, nakoľko v prvom rade predávame výhradne originály parfumov a v druhom rade na vaše meno neevidujeme žiadnu objednávku.Každý reálny zákazník sa môže vyjadriť v dotazníku spokojnosti.
    Pekný deň

Maximální spokojenost, rychlé dodání, kvalitní zboží.

• fake produkt

ROZHODNĚ NIC NEKUPUJTE

Koupila jsem voňavku Giorgio Armani My Way Intense. Na první pohled vypadala vše v pořádku a krabička byla jen natrhlá, což jsem myslela že se stalo při přepravě, ale po otevření jsem zjistila, že obsah lahvičky nemůže být originál. Barva tekutiny je jiná stejně jako vůně. Navíc lahvička je zdola otlučená. Všude v recenzích píšou, že kupují od autorizovaných prodejců, ale tohle prostě není originál.

Dobrý deň,
    na tento parfum neevidujeme žiadnu reklamáciu.
    Nakoľko tovar odoberáme od autorizovaných dodávateľov nemohlo sa stať, že by Vám bol dodaný neoriginálny výrobok.