• Vse je uvedeno jako skladem ale v realu to tak neni.

zboží se ukazuje jako skladem, projde objednávkou a nakonec napíší, že ho nemají skladem a musí objednávku stornovat.... jak jsem si všimla v ostatních hodnoceních, není to jediný případ.... díkybohu, že jsem zboží nezaplatila předem kartou

• Nemají zboží, které nabízejí.

Objednala jsem pět produktů, u kterých bylo uvedeno, že jsou skladem. Následující den mě kontaktoval obchod s tím, že mají skladem jen jeden produkt a ostatní čtyři nemají, ani nevědí, jestli ještě mít budou. Na můj dotaz, jaké jiné produkty od Farouk systems tedy mají na skladě mi poslali odkaz na dva produkty, které jsem tedy následně objednala. Další den mi napsali, že nemají ani ty dva...

• Uvádí, že je zboží skladem, přitom není!

Nedoporučuji. Objednala jsem si zboží, které obchod uváděl, že je skladem. Po té mi přišel mail, že nemají ani jeden kus.

• Žádné. Zboží objednáte a nedorazí. Obchod se neobtěžuje vás jakkoli informovat.

Poprve jsem si objednala dost drahý parfem a jt druhý týden a stále nic, nějak už nemám chut si dále něco kdy objednat.

Zboží bylo nedostatečně zabaleno. Přišlo poškozené.

• Možnost vyzvednout si zboží v okolí bydliště.
    • Při objednávání má být jasné, zda je zboží skladem, či ne.To v mém případě nebylo.Zbytečná objednávka a další komunikace.

První zkušenost nebyla zrovna pozitivní, ale je možné, že obchod funguje dobře. Na základě jednoho nevyvedeného nákupu nemohu jednoznačně hodnotit.

• uvádí zboží jako skladem a přitom ho na skladě nemá

• akční ceny
    • dlouhá doba doručení

• Nevím, zas tak podrobně jsem to nezkoumala. Našla jsem zboží, které jsem potřebovala a to mi stačilo.
    • Zásilkovna, což asi není není přímo obchod, ale je to Váš obchodní partner, takže byste si to asi měli pohlídat - na adrese Národní 9, Praha 1. Velmi špatně značené místo, obsluha s hezkou tváří, nicméně se sluchátky v uších, otráveným obličejem, která komunikuje pomocí jednotlivých slov, mlčky před zákazníka poloří jakýsi ústřižek, aniž by řekla proč...a ani neumí říct slůvko prosím, pokud po zákazníkovi něco požaduje...to Vám dělá opravdu velmi špatnou reklamu. Takže pokud bych Váš obchod vůbec kdy ještě využila (a hodně se nad tím budu rozmýšlet), tak rozhodně ne přes Zásilkovnu! S zbožím jsem velmi spokojena, dorazilo v pořádku, komunikace mailem také ok. Ale tu holčinu v zásilkovně fakt vyměnťe...nebo ji zkuste připomenout něco málo o bontonu. Díky, MK.

špatný

• Dobrá cena. Možnost "uloženka".
    • Posílali zboží ze skladu na Slovensku - už je to deset dní a stále nemám zboží - i když je to přes uloženku, tak je to moc.

Cena dobrá, ale chce to objednat hodně dopředu.

• dlouhá dodací lhůta, žádné upozornění o tom, že zboží skladem ke m,ě bude putovat víc jak 14 dní

nedoporučuji, dlouhá dodací doba

• žádná komunikace

• Je hloupé vystavovat něco, co nemám.

• jelikož jsem zboží, ani odpověď, zda-li bude opět skladem, nedostala, nevím o žádné výhodě
    • eshop, který neuvádí aktuální stav skladu, jako i komunikace se zaměstnanci (neobtěžují se odpovědět)

snad budete mít víc štěstí než já