• 14 dní čekám na balicek

• Zboží, ktoré bolo uvedené ako dostupné, v skutočnosti nebolo skladom.

Zbozi nebylo skladem, ale v eshopu ano. Klamave informace

Jsem sklamaná neboť zboži nepřišlo.

• Zbozi bylo popsano jako skladem,ale obchod pote objednavku zrusil s tim,te maji problemy s dodavatelem

• Zboží vůbec nemeli
  • Bohužel, zboží jsem objednala před 10 dny a zatím nedorazilo. A ani žádné info ze strany obchodu. Ani mail, ani sms. Nic.

• objednavka potvrzena 22.12 2018. po trech urgencich na ktere firma nereagovala, mi 06.01 2019 oznamili, ze zbozi vyprodali.

slečna po telefonu byla perfektní,vyřešila vše ,jen si na stránkách taháte
    tryko o zboží které není!!

• Klasicky eshop,ktery nemá zboží skladem. Nabízené věci nabízí jako že jsou skladem ale ve skutečnosti až když objednáte tak sami zboží sháněj a objednávají od jiných dodavatelů. Objednala jsem si 3 produkty které měly být skladem, po dvou dnech mi volali že dva z těchto Produktu nemají. Za další dva dny mi napsali pouze mail že nemají ani 3. produkt a objednávku mi zrušili. Velice neseriózní jednání. Nedoporučuji !

Neschopní dodat objednávku.

Hrůza a děs !!! Chtěl jsem si zboží vyzvednout, ale ta slečna, aniž by se někam podívala, tak mi řekla, že ještě nedorazilo. Bylo cca 17:30 hod. Znovu jsem ji žádal, aby se podívala, že mi přišla SMS, že zboží je připraveno k odběru. NÉÉÉ nic tu není. Tak jsem jel domů (Stodůlky) a než jsem došel domů, tak mi přišla opět SMS, že zboží je připraveno k odběru. (cca 18 hod.)

Velké zklamání,objednala jsem zboží,objednávka přijata povrzena emailem,další email: objednávka se zpracovává a za cca 2hodiny telefonát,že zboží není skladem a vše zrušeno a teď se ptáte,jak jsem spokojená,to je opravdu nevhodný vtip!!!

• Troje zboží bylo uvedeno jako "Skladem", ale nakonec se ukázalo, že dvoje z toho není skladem u prodejce ani u dodavatelů.

nebylo skladem

• Stejně, jak píší ostatní zákazníci - parfémy na eshopu nemají skladem. Po potvrzené objednávce zavolají, že ji musí zrušit.
    • Na svých stránkách nabízí zboží i když ví, že ho nemají. Stále neexistující zboží mají ve své nabídce, ví to a přesto dále nabízí

obchod nedoporučuji

• o zadnych nevim
    • neschopnost, nekompetence.

objednal jsem zbozi, ktere bylo podle eshopu SKLADEM. Prislo mi oznameni, ze skladem neni a ze objednavku rusi. Polozka v eshopu vsak i nadale vedena jako SKLADEM. Objednal jsem tedy jine zbozi, rovnez SKLADEM, historie se opakovala, oznameni, ze skladem neni a zruseni objednavky ze strany obchodu, I tato polozka je vsak nadale uvadena jako SKLADEM. At jde cely ten jejich eshop do haje.

• největší problém obchodu je fakt, že nejsou schopni na své stránky uvést zda produkt mají na skladě, či ne. Předešli by tak následné zdlouhavé administraci.

• zboží v e-shopu vedené jako skladem ve skutečnosti vůbec není nikdo se neobtěžuje tyto údaje v e-shopu aktualizovat

výběr i ceny se zdají dobré, ale jen do doby, než zjistíte, že zboží vedené jako skladem vlastně vůbec skladem není