• nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 2 týdny

Hrůza a děs !!! Chtěl jsem si zboží vyzvednout, ale ta slečna, aniž by se někam podívala, tak mi řekla, že ještě nedorazilo. Bylo cca 17:30 hod. Znovu jsem ji žádal, aby se podívala, že mi přišla SMS, že zboží je připraveno k odběru. NÉÉÉ nic tu není. Tak jsem jel domů (Stodůlky) a než jsem došel domů, tak mi přišla opět SMS, že zboží je připraveno k odběru. (cca 18 hod.)

• nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 1 měsícem

Velké zklamání,objednala jsem zboží,objednávka přijata povrzena emailem,další email: objednávka se zpracovává a za cca 2hodiny telefonát,že zboží není skladem a vše zrušeno a teď se ptáte,jak jsem spokojená,to je opravdu nevhodný vtip!!!

• nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 1 měsícem

• nákup z domu
  • nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 2 měsíci

Jsem velice spokojený

• nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 4 měsíci

Funguje to dobře

• nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 4 měsíci

• Troje zboží bylo uvedeno jako "Skladem", ale nakonec se ukázalo, že dvoje z toho není skladem u prodejce ani u dodavatelů.
  • nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 5 měsíci

nebylo skladem

• nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 5 měsíci

• Stejně, jak píší ostatní zákazníci - parfémy na eshopu nemají skladem. Po potvrzené objednávce zavolají, že ji musí zrušit.
  • nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 1 rokem

• Výhodne, ochotne a rychle služby
  • nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 1 rokem

• Na svých stránkách nabízí zboží i když ví, že ho nemají. Stále neexistující zboží mají ve své nabídce, ví to a přesto dále nabízí

obchod nedoporučuji

• Jsem moc sklamaná.

Objednala jsem si zboží makeup-palette a po delší době doručeno.Moc se libil neteři tak sednu a chci objednat a překvapení před Vánocmi cena stoupla tak to se říka obchod.
    Vůbec nedoporučuji jsou to podvodnici.

• nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 2 lety

• Levně a to je zpravně

Moc nakupuji na internetě,ale tak pečlivě zabaleno jsem ještě nemněla. Všetka čest.Určitě zůstanu a přiště udělám vetší nákup.

Nákup než problémů.Doporucuji.

• přehledné stránky
    • nízká cena
    • nemá

kvalita za dobrou cenu

• nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 3 lety

• nákup z pohodlí domova
    • nevím

• o zadnych nevim
    • neschopnost, nekompetence.

objednal jsem zbozi, ktere bylo podle eshopu SKLADEM. Prislo mi oznameni, ze skladem neni a ze objednavku rusi. Polozka v eshopu vsak i nadale vedena jako SKLADEM. Objednal jsem tedy jine zbozi, rovnez SKLADEM, historie se opakovala, oznameni, ze skladem neni a zruseni objednavky ze strany obchodu, I tato polozka je vsak nadale uvadena jako SKLADEM. At jde cely ten jejich eshop do haje.

• nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 3 lety

• největší problém obchodu je fakt, že nejsou schopni na své stránky uvést zda produkt mají na skladě, či ne. Předešli by tak následné zdlouhavé administraci.
  • nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 3 lety

• zboží v e-shopu vedené jako skladem ve skutečnosti vůbec není nikdo se neobtěžuje tyto údaje v e-shopu aktualizovat

výběr i ceny se zdají dobré, ale jen do doby, než zjistíte, že zboží vedené jako skladem vlastně vůbec skladem není

• nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 4 lety

• Vse je uvedeno jako skladem ale v realu to tak neni.
  • nakoupil v obchodě Parfumi.cz před 4 lety

zboží se ukazuje jako skladem, projde objednávkou a nakonec napíší, že ho nemají skladem a musí objednávku stornovat.... jak jsem si všimla v ostatních hodnoceních, není to jediný případ.... díkybohu, že jsem zboží nezaplatila předem kartou