• rychlé odeslání
    • výhodné ceny

Rychlost,perfektní zabalení zboží

• doručení do vlastní ruky
    • nemohu zaplatit kartou

Reakce obchodu Parfum.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho shopu, kterého si velice vážíme.

Jsme rádi, že jste spokojena s rychlostí a cenovou nabídkou. Snažíme se dělat maximum, pro naše klienty.

Je mi líto, u přepravní společnosti In Time, nelze platit kartou. Doporučuji využít přepravní společnost PPL, kde je možno kartou hradit přes platební terminál, který má řidič u sebe. Případně lze objednávku uhradit platební kartou dopředu.

Těšíme se na Vaši další objednávku.

Dana

Vše v pořádku, rychlé dodání.

• Rychlost, spolehlivost

spokojenost

• rozumné ceny
    • možnost výběru i levného poštovného

• Lepší ceny
    • Rychlé doručení

byla jsem moc spokojena

Reakce obchodu Parfum.cz

jsme potěšeni Vaší zpětnou vazbou. Vážíme si pochvaly za spokojenost. Jsme rádi, že jste naší zákaznicí.

Těšíme se na další spolupráci.

Hezký den

Lucie

• rychlá expedice zboží
    • ceny zboží oproti jiným e-shopům
    • velký výběr
    • přehlednost stránek
    • zatím žádné

Vše ok

Velká spokojenost. Profi přístup.

• špatný popis zboží

Zakoupený strojek neodpovídal popisu ,bylo uvedeno sít/akumulátor . Strojek jel jen na akumulátor. Až na stránkách výrobce jsem se dověděl že jen na akumulátor. Kontaktoval jsem obchod že mají v popise chybu, zboží jsem vrátil protože jsem byl uveden v omyl. Obchod si popis opravil. Bylo mi řečeno že mi kupní částka + poštovné které jsem uhradil když jsem zboží vracel bude zasláno. Byla mi však zaslána jen částka za zboží a poštovné NE. Jde sice jen o 116 Kč ale i tak je to neseriózní jednání.

Reakce obchodu Parfum.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Vážíme si i negativních reakcí, jelikož Váš názor je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšovat naše služby. Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník.

Popis jsem na Vaši žádost prověřila a ihned došlo k nápravě. Z tohoto důvodu máte nárok na proplacení poštovného při odstoupení od smlouvy. Tato skutečnost nebyla vepsána do průvodního dopisu i tak Vám podací lístek rádi proplatíme. Prosím Vás o zaslání skenu podacího lístku a čísla účtu, abychom mohli proplatit poštovné.

Věřím, že Vás tato situace neodradí od dalšího nákupu.

• rychlé vyřízení objednávky,bezproblémovost

• rychlý a spolehlivý nákup za super cenu:-)

Jako výhodná je vnucována služba Uloženka. Čistý čas přepravy v délce 47 km (mezi velkými městy s přímým propojením) trval 61 hodin= 0.77 km/hod. Nesmyslná korespondence se zástupcem firmy mi také radost nepřinesla.

Reakce obchodu Parfum.cz

Je mi líto, způsob dopravy je volitelný z více možností:

Velice nás mrzí, že Vám Uloženka nedoručila tak, jak bylo sjednáno, velice se za to omlouváme. Jakmile předáme balíček přepravci, neovlivníme čas ani způsob dodání. Proto děkujeme za Vaše upozornění. Vaše stížnost na dodání balíčku jsme předali přepravní společnosti a zároveň jsme zajistili, aby se tato situace již neopakovala.

Pro další nákup tedy doporučuji zvolit jiného přepravce např. PPL službu, Českou poštu, In Time nebo osobní odběr v Chrudimi a Praze.

Věřím, že Vás tato situace neodradí od dalšího nákupu.

• Dobré ceny
    • Velký výběr
    • možnost odložené platby
    • zatím nic

Doporučuji, občas nakoupím :)

nemám žádné výhrady

• Spoustu krásné a super kosmetiky na jedné jediné stránce
    • Zboží, které již dávno nebylo skladem bylo stejně v nabídce.

Reakce obchodu Parfum.cz

děkujeme za hodnocení provedeného nákupu. Jsme rádi, že jste si našla čas a sdělila nám svůj názor, který je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšovat naše služby. Těší nás, že jste spokojena se sortimentem.

Je mi líto, při balení Vaší objednávky jsme zjistili, že položku máme vyprodanou. Za vzniklou situaci se Vám omlouvám. Ihned po této skutečnosti jsme Vás kontaktovali s novým termínem dodání.

Věřím, že Váš příští nákup bude v pořádku.

S přáním hezkého dne

Eva

• Nedoporučuji, 2x mi bylo do zásilky dáno jiné zboží. Kontrolovat, kontrolovat, rozbalovat, rozbalovat a to přímo v prodejně. ...............................................................
    Špatný obchod.
    Omluva žádná.

Reakce obchodu Parfum.cz

mrzí nás, že jsme se o nekompletním balíčku nedozvěděli přímo na naší výdejně či na naší zákaznické lince. Požádáme Vás o kontaktování zákaznické linky 468 006 314 či na emailu [email protected], abychom mohli danou situaci dořešit k Vaší plné spokojenosti.

Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00. O víkendu od 10:00 do 18:00.

Těšíme se na Váš kontakt.

Hezký den

Eva