• Rychlost dodání, cena
    • Toaletní voda byla v otevřené krabičce bez jakékoli přelepky. Bohužel mi přijde, že se nejedná o originál. Voní méně než ta, kterou jsem měla dříve.

Nevyhovující parfém (2x stříknutý) jsem chtěla vrátit, ale bylo mi sděleno, že mi obchod vrátí 75% z ceny, což je neadekvátní. Dopravu při vrácení si mám též hradit sama. Při parfému, který stál 2394 Kč je 75% z ceny docela dost.

• Nedoporučuji.Po šesti dnech, zboží které měli skladem, začali prý naskladňovat z centrálního skladu. Parfém který jsem měl jako dárek přišel týden po oslavě.

Zasláno jiné zboží, než bylo objednáno!!!
    Přístup a komunikace obchodu katastrofální.

• Přišlo mi úplně jiné zboží objednala jsem si CBD kapky a místo toho mi přišli nake hadry určitě obchod nedoporučuji!!!!!!!

Míšo,

Vaše recenze přímo srší inteligencí :))

• Parfém nevoní dlouho

Reakce obchodu Parfiky.cz

...tak nešetřit a více se nastříkat :)

• Dlouhá doba dodani

Reakce obchodu Parfiky.cz

pokud zvolíte platbu převodem a zaplatíte až za 5 dnů po objednávce, zboží Vám nemůže dojít dříve :)

Parfiky.cz

Spolupracují se Zásilkovnou. Objednáno, zaplaceno, ale nedoručeno. Asi tó není vina obchodu, ale to je mi jako zákazníkovi jedno.

• levné
    • bylo rozbalené

Už je to 10 dnů od zakoupení zboží a nikdo se mi zatím neozval

Reakce obchodu Parfiky.cz

A ani neozve, objednávku jste hned po objednání stornovala :)

Parfiky.cz

• Behem objednavky mi zvedli cenu zpozi, sice o tom informuji, da se lehce prehlednout.

Nesolidni pristup, pokud to neni primo zamer!

Nejprve problém s online platbou - zřejmě technický na straně obchodu. Následně okamžitě zrušená objednávka obchodem.

Reakce obchodu Parfiky.cz

dle záznamu byl problém s Vaší kartou, platba nemohla být stržena.

• Rychlé zpracování objednávky
    • Zboží přišlo poškozené

Nekvalitní zboží (tělové máslo s rakytníkem).

U výrobku chyběl návod k pouziti, nebyl ani v cizim jazyce. Nebyl dodan ani dodatečně na vyžadání.

• Dlouhé doručení oproti konkurenci
    • Otřesné a nepřehledné webové rozhraní
    • Celkem zlodějina

Sbírám parfémy už 10 let, každý měsíc uskutečním několik objednávek, ale tohle je rozhodně ta nejpodivnější zkušenost, kterou jsem za stovky nákupů zažil.
    Vracel jsem jednou odstříknutý parfém (nevyhovoval, moje právo), bylo mi strženo 250 Kč, druhý den šla vůně do prodeje, samozřejmě témě za plnou cenu. Jak si rychle vydělat 200 Kč. Jedna věc jsou obchodní podmínky, druhá věc potom přístup k zákazníkům. A ten je opravdu "čecháčkovský" - strhnu 250 Kč, ale obratem hodím na web o 200 korun dráže.

Raději nakupte jinde, ceny taky za moc nestojí a přístup není zrovna prozákaznický.

Reakce obchodu Parfiky.cz

Koupit, vystříkat a vrátit, no to je teda zákazník o kterého je třeba pečovat :))
    Jo jo, ještě, že nejste Čech Atttilo z Kolína :)

Parfiky.cz

• Dostala jsem jinou barvu, než jsem objednávala.

Reakce obchodu Parfiky.cz

dostala jste správnou barvu, přesně dle Vaší objednávky :)

Parfiky.cz

• Doručil jiné zboží než jsem objednala

• Nedodal 50%zboží, peníze si nechal, druhý den nekomunikuje. Heuréka by si to měla pohlídat, nákup byl přez ní!

Ivo,

to určitě, Vaši objednávku jste ani nezaplatil, ani jsme ji nezasílali...

Parfiky.cz

• Na balík jsem čekal skoro týden přitom slibují že odesílají okamžitě. 3 dny se nic nedělo, ale balík přišel v pořádku. Každopádně tady už nic nekoupím.