• Nízké ceny
    • Na rok 2024 žádné bleskové doručení zboží prezentovaného jako skladem.
    • Zboží viditelně poškozené. Poškození rozhodně nevzniklo přepravou.

Obdržel jsem výrobek odlišný než byl objednán. Napsal jsem do objednávky - zboží nezaměňovat - a bylo mi sděleno, že jsou dodávány vždy nejnovější výrobky. Jenže ten nejnovější má jiné složení. Myslím, že e-shop měl objednávku zrušit s tím, že zboží není k dispozici a neprodleně vrátit peníze.

• Pomalé doručení

při objednání bylo zboží skladem, ale pak mi obchod napsal, že zboží musí být teprve objednáno z centrálního skladu...???! Objednávka podána 9.12. a dnes je 16.12. a stále zboží nebylo doručeno. Tak si doručení velkého eshopu nepředstavuju. Příště raději objednám dráž, ale bude dodáno za 2 dny přes ověřený eshop.

Reakce obchodu Parfiky.cz

u Vaší objednávky došlo ke zdržení ve vyřízení s ohledem k tomu, že jste napsal do objednávky poznámku a posléze nebral telefon, když jsme se s Vámi chtěli spojit, než se toto povedlo, bylo pozdrženo odeslání objednávky.

Zboží bylo připraveno v našem centrálním skladu ihned od okamžiku objednání.

Parfiky.cz

• Propagují vyzualně jiný výrobek. Neochota vrácení peněz nebo výměny zboží.

Objednala jsem přes e-shop černé oční linky se zlatým uzávěrem. Jedny jsem měla jako dárek a jedny pro sebe. Přišly linky s černým uzávěrem a tmavě zelené. Když jsem si překontrolovala objednávku a název očních linek, vyskočili mi linky ty, které jsem původně objednala. Když jsem oslovila obchod, že mi byly poslány jiné linky, než ty požadované, bylo mi sděleno, že zřejmě dodavatel změnil výrobek na jiný, akorát v e-shopu to neopravili, protože stále i po kontrole naskakovaly černé linky se zlatým uzávěrem. Řešení žádné ze strany e-shopu. Ani výměna zboží, ani vrácení peněz. Navíc tyto linky, které mi zaslaly způsobily po třech dnech otok horních víček. Nedoporučuji linky ani e-shop.

Reakce obchodu Parfiky.cz

dodali jsme Vám zboží přesně dle Vaší objednávky, pokud nám popisujete, že mělo vypadat jinak, těžko Vám s tím můžeme pomoci, prodáváme 30000 položek a bohužel jednotlivě jejich podobu neznáme.

Nicméně z naší strany proběhlo vše přesně dle objednávky.

Parfiky.cz

Od té doby co jsem si objednal parfem u této firmy, tak mi chodí nežádoucí emaily od různých parfumerek,nechutný

Reakce obchodu Parfiky.cz

Píšete zde nesmysl, nechutná je spíše Vaše recenze :)

• opotřebované zboží
    • nelze vrátit jinak než jako balík, nejvyšší poštovné!
    • zboží otevřené a použité, skoro vše, co jsem objednala

Určitě nenakupovat! Nelze vrátit zdarma, nebo osobně, jen poštou za vysoké poštovné tj. ani se to nevyplatí. Přes půlku zboží, ne úplně levného, bych s chutí vrátila, protože bylo již otevřené a nebylo vůbec v originálním balení!!! Nekupujte tu dárky! Nebudete je moci darovat, maximálně si nechat jako kdyby to byly testery! Evidentně jsem obdržela zboží, co už někdo vyzkoušel a asi poslal zpět, proto bylo levnější (ale prodáváno jako originál!!!).

Lucie,

takže si to shrneme, zaslali jsme Vám 8 výrobků každý za cca. 200 Kč, všechny jsme před zasláním otevřeli, ochutnali, vystříkali, balení jsem samozřejmě udělali jiné než dodává výrobce, vše jen proto, že jste si to přála, abyste mohla napsat pár řádků nesmyslů.

Že jste si objednala několik balíčků a přebrala jen jeden je asi proto, že máme drahé poštovné, ale to vy neplatíte, tedy nevadí že :)

No internet to unese, tam se dá napsat cokoliv :))

• neznam
    • nejsou schopni napsat expiraci zboži , ani ofotit obal k vuli identicitě
    • pry to není v jejich silách že by museli jet do skladu , asi nemaji mejly a fotaky,( mobily ) :(

Reakce obchodu Parfiky.cz

pokud si objednáte položku za 151 Kč a k objednávce připíšete sálodlouhý email o tom, že ji máme vyfotit ze 4 stran, poslat Vám to na mail a zároveň dodáváte, že pokud to nebude takové makové, tak objednávka neplatí, to tedy nemůžeme sloužit, příště skočte do obchodu, tam si to vyfotíte, ošaháte a budete spokojená :))

Parfiky.cz

10 dnů po zakoupení zboží nemám, obchod na dodání nereagoval, pozdě poslal a neuměl opsat správně telefonní číslo pro dopravce . 8-mý den po zasplacení došel email, kde jsem dopravci posílala správné te. číslo. Snad už zboží dostanu po 10-ti dnech.

Reakce obchodu Parfiky.cz

telefonní číslo neopisujeme, dopravci se propíše to, co zadáte na našem webu.

Pokud svoje číslo neznáte a zadáte si ho špatně, tak s tím Vám opravdu nepomůžeme.

Jako zákazníka Vás rozhodně nedoporučujeme :))

Parfiky.cz

nejsem spokojená s kvalitou zboží

• Původně nalezený parfém za relativně příznivou cenu
    • Po více jak týdnu je zásilka "v nedohlednu", takže ta "výhodná cena" je mi na 2 věci.

Obchod sice zaslal (jako jediný v řadě mých předvánočních objednávek u jiných eshopů) email, kde konstatuje, že přepravní kapacita dopravce je přetížená, ale platím 100% cenu produktu, 100% dopravné + doběrečné, tak že toto NENÍ můj problém!

• Zboží mi nebylo dosud doručeno!

V košíku bylo jiné zboží,než jsem objednala. Paní na lince slíbila,že to bude opraveno,bylo prý špatně spárováno. Ještě jsem znovu neobjednavala.

Vše proběhlo v pořádku, zboží bylo rychle doručeno. Akorát skleněná lahvička měla kaz. Na přední straně je viditelný kaz, jakoby někomu lahvička spadla. Jako dárek by výrobek nešel dát, obal je průhledný a hned na první pohled je kaz vidět. Ten kdo to balil, musel poškození vidět. Bohužel mám z této firmy rozporuplné pocity, museli vidět, co posílají. U nikoho jiného se mi to nikdy nestalo.....................

• Strašně dlouhá doba dodání a malá komunikace obchodu, na zaplacené zboží stále čekám - nebudi to mou důvěru a více už neobjednám

Reakce obchodu Parfiky.cz

objednávka nebyla expedována s ohledem na to, že nebyla zaplacena.

Parfiky.cz

• Obal zboží byl poškozen. Vzhledem k tomu, že jsem odpoledne potřebovala dát jako dárek, tak jsem nereklamovala

• rychle
    • levnější než kterýkoli jiný

vůně není jako moje poslední.buď ji výrobce změní nebo je to kopie.nelíbilo se mi to. žádné dortové poznámky

Reakce obchodu Parfiky.cz

Jo dorty, ty už bohužel opravdu nemáme...

Parfiky.cz

Podle informace kdy píšou ze pokud objednávku provedete do 13:30 tak objednávku hned odesílají. Jenže pak přijde omluva ze to nestíhají. Ok , tak příště na ne proste nespolehat. A jit klasikou přes Alzu.

Ale Honzo,

tohle mi nikde nepíšeme...

Parfiky.cz

Bohuzel, zbozi jsem zaplatila a nasledujici den prisel mail, ze pry jsem objednala zbozi v dobe inventury skladu, a ze zbozi neni. Jak je to mozne? Co to je za soft, ktery umoznuji platbu za neexistujici skladem zbozi? Diky, ze za 4 dni mne penize vratili:))

• Výběr
    • Nedoručí nic

Přes týden čekám na doručení zaplaceného zboží a den za dnem se to odkládá a odkládá. A stále uvádí, že mají skladem.

• Rychlost dodání, cena
    • Toaletní voda byla v otevřené krabičce bez jakékoli přelepky. Bohužel mi přijde, že se nejedná o originál. Voní méně než ta, kterou jsem měla dříve.