Parfemy.cz

34911 recenzí z celkového počtu 66550 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Parfemy.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Parfemy.cz

Maajaa

Přidáno: včera, 20:01

• příjemní na prodejně

Přidáno: včera, 08:31

Objednala jsem parfem s prislibem dodani do dvou dnu a zaslala penize ba ucet (po predchozich zkusenostech jsem se nebala). Treti den prisel E-mail, ze na sklade nebi pozadovane baleni s nabidkou mensiho obsahu. Potvrdila jsem zmenu objednavky. Nasledoval slib dodani za cca deset dnu. Jedenacty den - e-mail se zmenou dodani - za dalsi temer dva tydny. Vzhledem k tomu, ze ani cena nebyla nejnizzsi na trhu jsem objednavku zrusila. Penize zpet jeste nedorazily (cekam jiz cca tyden)

Reakce obchodu Parfemy.cz

vážíme si Vašeho času, který jste nám věnovala touto zpětnou vazbou.

Je nám líto, že jsme pro Vás nedokázali Vaši objednávku zajistit. Pro velký zájem došlo k vyprodání produktu u našeho dodavatele. Ihned po zjištění této skutečnosti jsme Vás informovali e-mailem s omluvou. Po první změně platba odešla na Váš účet dne 20. 6. 2017 a druhá část po dohodě 22. 6. 2017, kdy byla objednávka stornována. Celá situace nás velice mrzí.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi pro Vás situaci prověříme:

Telefon: +420 468 006 313
E-mail: info@parfemy.cz

Hezký den
Za tým Parfémy.cz

Jitka

Přidáno: 27. června 2017

• Jsem velmi spokojena ,zbozi vzdy prislo vcas a v poradku.

Stranky popisuji zbozi tak,jak ve skutecnosti vypada.s timto prodejcem nemam zadne zaporne zkusenosti.

Přidáno: 27. června 2017

• Sleva na příští nákup, možnost nákupu bez dopravného při zakoupení nějakého nového produktu.

Dominik

Přidáno: 27. června 2017

Nikdy ziadny problem, ani toho najmensieho razu sa nevyskytol. Komunikacia cez webove rozhranie, popripade telefon je vynikajuca.

• cena,rychlost,velký výběr

• Rychlost dodání zboží
  • Mrzí mne poplatek za platbu dobírkou

• Good price!
  • During pick up wanted to test another perfume but no way. The testers diffused were limited.

Good deal. Smells fine. Seems to be original :)

Přidáno: 26. června 2017

• zboží bylo expedováno na jiné výdejní místo

Reakce obchodu Parfemy.cz

ráda bych Vám poděkovala za čas, který jste věnovala napsání této recenze na náš e-shop.

Pokud Vám Uloženka nedoručila tak, jak bylo sjednáno, velice se za to omlouváme. Jakmile předáme balíček přepravci, neovlivníme čas ani jeho způsob dodání. Proto děkujeme za Vaše upozornění, které jsme předali přepravní společnosti a zároveň jsme zajistili, aby se tato situace již neopakovala.

Pro další nákup tedy doporučuji zvolit jiného přepravce např. PPL službu, In Time, Českou poštou nebo osobní odběr v Chrudimi a Praze.

Věřím, že Vás tato situace neodradí od dalšího nákupu.
Za tým Parfemy.cz

jiří

Přidáno: 26. června 2017

dlouhá dodací lhůta, navíc opět dodání odloženo pro údajné problémy s dodavatelem

Reakce obchodu Parfemy.cz

děkujeme za hodnocení provedeného nákupu. Jsme rádi, že jste si našel čas a sdělil jste nám svůj názor, který je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšovat naše služby.

U našeho dodavatele došlo k delší dodací lhůtě, a proto se prodloužil termín dodání. Ihned po zjištění této skutečnosti jsme Vás kontaktovali s omluvou.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se na nás opět s důvěrou obrátíte.

Příjemný den přeje
Za tým parfemy.cz