výborná kvalita látek
    výborný personál
    rychlé dodání
    voňavá zásilka

Hezký dobrý den.

Vaše kladná 5ti hvězdičková recenze nám udělala velikou radost. Vždy se snažíme ze všech sil, aby si zákazníci nákupy u nás na shopu užívali a když si něco objednají, tak aby jim to bleskurychle dorazilo.
    Maximální možná kvalita látek je to, z čeho nikdy neslevíme. Vždy Vám budeme nabízet jen to nejlepší.
    Naši unikátní vůni jsme vybírali dlouho a dle reakcí našich zákazníků jsme se trefili. Proto se ji snažíme přenést i k Vám domů. Ano, naše látky jsou nádherné a voňavé.
    Vaše reakce jsou naším hnacím motorem. Velice si Vaší přízně vážíme.

Velmi rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den.
    Moc si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby. Snažíme se našim klientům vyjít maximálně vstříc, aby nakupování na našem shopu bylo pro ně jednoduché a příjemné. Pokud obdržíme objednávku do cca 11 hodin, tak ji ještě týž den odešleme.

Tým PAR EXCELLENCE

Jen ty nejlepší, včetně velmi ochotné paní při diskuzi

Hezký den.

Moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Naše paní šéfová je opravdu odborník na látky par excellence :-). Její znalosti jsou velké. Rádi našim klientům poradíme, aby si mohli naše látky užít naplno a výsledné modely byly bezchybné.

Par Exellence

Dobrý den.

Moc moc děkujeme za 5 hvězdiček. Snažíme se jak jen umíme, abyste Vy, naši zákazníci, byli maximálně spokojeni.

Voňavý balíček, rychle doručení

Dobrý den.

Vážíme si Vaší krásné recenze. Naši unikátní vůni jsme hledali dlouho. Touto vůní máme provoněnou celou naši kamennou prodejnu a chtěli jsme vůni přenést i ke klientům, kteří nás z jakýchkoli důvodů nemohou u nás v prodejně navštívit. Víme z vlastní zkušenosti, že když už si člověk něco objedná, chtěl by to mít u sebe co nejdříve. Proto se snažíme objednávku odeslat co nejrychleji jak to jen jde.

Velmi krásné látky

Hezký den.

Těší nás, že se Vám naše látky líbí. Snažíme se nabízet Vám opravdu jen originální značkové přírodní látky v té nejvyšší kvalitě.
    Děkujeme za 5 hvězdiček a slibujeme, že nepolevíme.

Rychlost, bezproblémový nákup

Dobrý den.

Naším cílem je, aby nákup na našem shopu byl zábava. Aby to bylo jednoduché, intuitivní, rychlé a bezproblémové. Z Vašeho hodnocení vyplývá, že se nám to daří a tím jste nám udělala obrovskou radost.

• super kvalita
    • perfektní doručení, kvalitně zabaleno
    • vždy malý dárek v balíčku

Dobrý den.

Vaše hodnocení nám udělalo obrovskou radost. Snažíme se, seč to jde, i když vše úplně ovlivnit nemůžeme. Třeba dopravu. Ale i tady se snažíme nabízet jen ty způsoby dopravy, které máme vyzkoušené.
    V nabídce máme vždy jen to nejkvalitnější, co se v látkách nabídnout dá. No a malý dáreček je tak pro štěstí, pro radost a abyste na nás nezapomněli :-).

Tým PAR EXCELLENCE

Krásné prostředí. Paní majitelka má 100% přehled o zboží které nabízí a vždy dokáže poradit.

Hezký den.

Děkujeme za krásné hodnocení. Moc nás těší, že jste navštívila i naši kamennou prodejnu a že Vás oslovila. Naším cílem je, aby se u nás klienti cítili příjemně. Náš sortiment si u dodavatelů osobně vybíráme, sami ho připravujeme a sami ho prezentujeme, tak věřím, že to musí být znát.
    Kdykoli půjdete kolem, stavte se na kávu či něco ostřejšího a pokochat se naší aktuální nabídkou.

• Kvalitní výrobek, rychle dodani

Dobrý den.

Vážíme si Vašeho hodnocení. Zavazuje nás do budoucna nepolevovat a stále se zlepšovat. Vždy se budeme snažit, aby byl nákup u nás pro naše zákazníky potěšením.

rychlost, kvalita

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za doporučení i slovní ocenění. Pevně věříme, že si Vaši přízeň udržíme i v budoucnosti.

• Otviraci doba
    • Velky vyber kvalitnich látek
    • Velmi ochotna majitelka, ktera ma přehled o zbozi, kvalitě a trendech

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velice děkujeme za krásné hodnocení. Kvalita zboží, výběr i veškerý servis a komfort nakupování je pro nás naprostou prioritou a bude nám nesmírnou ctí, když se k nám budete vracet.

Velmi dobrá zkušenost s obchodem.
    Velmi kvalitní zboží s rychlým doručením.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Nesmírně si vážíme Vašeho ohodnocení. Těší nás Vaše spokojenost se zbožím i servisem, těší nás, že jste se o svou, jak píšete velmi dobrou, zkušenost podělila. Vřelé díky!

Krásné zboží

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za perfektní ohodnocení. Na výběru a kvalitě zboží si dáváme velmi záležet, proto je Vaše zpětná vazba pro nás důležitá.

Naprostá spokojenost

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velmi si vážíme Vaší spokojenosti, je naší nejvyšší prioritou. Vřelé díky za skvělé hodnocení!

• skvělý výběr velmi kvalitních látek, akční zboží

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za krásné hodnocení. Velmi nás těší, že oceňujete šíří a kvalitu sortimentu. Jsou to pro nás významná kritéria, ze kterých nikdy neslevujeme.

• Kvalitní látky, krásně zobrazené na e-shopu, rychlé doručení

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Nesmírně si vážíme Vašeho báječného hodnocení. Děláme vše pro to, abyste dostali krásné zboží a veškeré potřebné informace včetně kvalitního servisu, zkrátka aby nakupování u nás bylo pro všechny komfortním zážitkem. Děkujeme!

velmi příjemný obchod s krásnými látkami

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za výtečné hodnocení. Krásné látky patří do krásného prostředí a my se snažíme, aby se každý nákup u nás užil v tom nejlepším slova smyslu.

• Kvalitni zbozi, rychle doruceni.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za krásné hodnocení. Kvalita zboží i servisu jsou naší prioritou číslo jedna.

Naprosto bezproblémový obchod, komunikace OK, doručení bez prodlení.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Vážíme si Vašeho doporučení a srdečně děkujeme za skvělé hodnocení.