• zakoupeno v ParExcellence.cz před 1 týdnem

Bezchybná komunikace a doručení.

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 2 týdny

Skvele zbozi, perfektni servis

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 1 měsícem

• Šikovně umístěný v centru, rozlehlý, vzdušný. Látky nejsou v rolích, takže se lépe prohlížejí, je to super.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Nesmírně si vážíme |Vašeho hodnocení. Prodejnu jsme ladili s velkou pečlivostí tak, aby se naši zákazníci cítili příjemně a užili si čas, který potřebují k výběru nebo třeba jen pro inspiraci. Dostupnost a přehlednost byl jeden z našich cílů a mockrát děkujeme za ocenění naší snahy.

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 2 měsíci

Výhodou je rychlá reakce, kvalitní poradenství a důvěryhodnost.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za vynikající hodnocení. Velmi nám záleží na spokojenosti našich klientů, vždy se snažíme, aby nákup u nás byl komfortní a přinášel radost. Pokud se na nás obracíte s důvěrou, je to naše největší odměna!

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 2 měsíci

Vše bez problému, zboží dorazilo hned, v pořádku, dobře zabalené, je možné si zadarmo objednat vzorečky.
    Omylem jsem objednala a zaplatila dvakrat to samé, majitelka mi hned volala, jestli jsem se nespletla a poslala peníze zpět.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Srdečný dík za skvělé ohodnocení. Komunikace a péče o zákazníky jsou pro nás stejně důležité jako kvalita našeho zboží a služeb. Velmi nás těší Vaše sdílená dobrá zkušenost a moc za ni děkujeme.

Krásné zboží

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velké díky. Naše zboží pečlivě vybíráme a moc nás těší, když se našim zákazníkům líbí. Velmi si vážíme Vašeho hodnocení.

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 2 měsíci

Doručení rychlé a vzorky přehledně popsané.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Děkujeme z celého srdce za báječné hodnocení. Rychlost doručení je jednou z našich priorit. Zasílání vzorků a jejich přehlednost pokládáme za důležitou a nezbytnou součást našich služeb zákazníkům, kteří se chtějí v klidu a pohodlí zorientovat v naší nabídce.

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 3 měsíci

Nabízené zboží je vskutku excelentní.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za vynikající hodnocení. Velmi dbáme na kvalitu i výjimečnost našich látek a nesmírně vážíme si Vašeho ocenění.

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 3 měsíci

• Vzdy poradi a nejdeme nejlepsi materiál.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Srdečné díky za krásné hodnocení a ocenění služeb i zboží. Je to pro nás nesmírně důležité a jsme velmi potěšeni Vaší hezkou zpětnou vazbou.

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 4 měsíci

• Velký výběr a vysoká kvalita zboží
    • Krásný prostorný showroom
    • Velmi ochotná paní majitelka

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velmi si vážíme Vašeho výtečného hodnocení. Vysoká kvalita a výběr nabízeného zboží v příjemném prostředí je přesně to, co chceme našim klientům nabízet a věříme, že se nám to daří. Mnohokrát děkujeme za návštěvu a těšíme se na brzkou shledanou.

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 4 měsíci

• Krásné látky

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za Vaše ohodnocení a doporučení. Látky jsou naší velkou vášní a jejich výběru, kvalitě i nabídce věnujeme maximální pozornost. Velmi nás těší, že to oceňujete. Díky!

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 5 měsíci

Vždy ma poteší voňavý balík a gombík pre šťastie.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Vřele děkujeme za Vaše nádherné hodnocení. Ke skvělému servisu patří i drobné maličkosti pro radost. Děláme vše pro to, aby si naši zákazníci nákup užili, aby se z něho těšili a rozbalování bylo radostí a potěšením.

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 5 měsíci

• Velký výběr kvalitních látek, které jinde nekoupíte

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Nesmírně si vážíme Vašeho ohodnocení. Kvalita a výjimečnost je přesně to, co si naši zákazníci zaslouží, přesně to, co jsme si vytkli jako cíl a z čeho nikdy neslevíme. Srdečně děkujeme, že to oceňujete!

velký výběr

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velké díky za skvělé hodnocení. Široký výběr těch nejkvalitnějších materiálů byl, je a bude vždy naší základní filosofií a velmi nás těší, že to oceňujete. Děkujeme!

• rychlost doručení

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za Vaše vysoké hodnocení. Rychlost nezbytně patří k dokonalému servisu, který se vždy budeme snažit poskytovat všem našim zákazníkům.

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 6 měsíci

Krásné zboží s excelentním servisem poradenství a obsluhy, krásný kamenný obchod s úžasným výběrem.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velmi si vážíme vašeho vysokého hodnocení. Kvalita a výběr látek jsou naší prioritou a odborný servis naprosto nedílnou součástí. Moc nás těší i ohodnocení prodejny, protože si dáváme záležet na každém detailu tak, aby vše odpovídalo vysokém standardu, který naši zákazníci právem očekávají. Srdečné díky za ocenění!

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 6 měsíci

Uzasny servis, nadherne kvalitni materialy

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Vřelé díky za vynikající hodnocení. Nesmírně si vážíme toho, že se k nám vracíte a jste spokojená s nabídkou, kvalitou i servisem.
    Těšíme se brzy na shledanou!

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 6 měsíci

Vynikající přístup obchodu k zákazníkovi, spolehlivý.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za Vaši podporu a hodnocení. Bez spolehlivosti si naše služby neumíme představit a děláme vše proto, aby se naši zákazníci u nás a s námi cítili skvěle. Protože Vy a všichni naši zákazníci a jejich spokojenost jsou to nejcennější, co máme.

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 6 měsíci

Perfektní spolupráce, rychlé odesílání, kvalitní trendy látky, knoflíky. Doporučená údržba látek a kvalitní prací prostředky.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Nesmírně si vážíme Vašeho hodnocení našeho zboží i servisu, který je nedílnou součástí všeho, co děláme. Mnohokrát děkujeme za Vaše ocenění!

• zakoupeno v ParExcellence.cz před 7 měsíci

• zajímavý výběr pletacích přízí
    • 0

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za krásné ohodnocení. Všechny produkty, které prodáváme, vybíráme s velkou pečlivostí a záleží nám na Vaší spokojenosti.