• Bohužel zboží mi nebylo doručeno a obchod na můj e-mail ohledně objednávky vůbec nereaguje.

• pokud ihned nezaplatíte, budou vás nahánět
    • mají na webu zboží "skladem" které pak skladem najednou není - nabídnou náhradu, které je mnohem horší za stejnou cenu

Dobrý den ,
    1, ohledně platby -zapoměla jste dodat že jste si již 1 objednala zboží které jste nebyla schopna zaplatit ani stornovat za 2 měsíce -na email ani sms jste nereagovala- následně jste si objednala zboží další a jelikož náš systém nás na tuto skutečnost upozornil byla jste obeznámena, že zboží pro Vás budeme připravovat až skutečně uhradíte zboží .
    2. lepidlo které jste si objednala bylo podle Vašich požadavku tedy na obsah totožné tedy přesně podle zadání aby obsahovala tuto složku- další požadavky na tvar LAHVIČKY nebyl ! KOD VÝROBKU JSME PŘEDEM ZASÍLALI TEDY MOHLA JSTE SE KOUKNOU

Daubnerová

• Zboží "skladem" bylo na prodejně připraveno po týdnu a půl !! To jsem v papírnictví nečekala.
    • Špatná komunikace!!! Den po objednávce jsem dostala mail, že zboží bude připraveno druhý den. Pak už dlooouhé ticho. Na mail s dotazem na připravenost objednávky žádná odpověď. Telefonicky mi řekli, že neví, proč jim auto se zbožím nepřijelo.
    • Nepřehledný web, špatně na něm funguje pole vyhledávání.

Zajděte do nejbližšího papírnictví, ceny tam budou podobné jako v tomto eshopu a budete mít zboží hned.

děkujeme za recenzi
    1.objednávku jste chtěla rozdělit tak se také stalo
    2 obdržela jste email že bude druhý den zboží připraveno na prodejně -tak se také stalo
    3. zbytek objednávky byl doskladněn a potvrzena objednávka ano po týdnu
    4.bohužel jsme Vám neposlali další email - myslela jsem že jste to pochopila a že si příjdete ten druhý den

a ano tento web papirnictvi-daubner.cz funguje špatně proto máme od 16.1. spuštěn nový web na papirnictvidaubner.cz
    Daubnerová

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Katastrofálně pomalá reakce vašich webových stránek, to je jen pro silné povahy.

Reakce obchodu Papírnictví Daubnerová

dobrý den ,Velmi se omlováme, problém se vyskytl v posledních dnech. problém bude vyřešen v nejkratší možné době.
    Ale jinak jste byla s objednávkou spokojena ? Byla připravena
    k vyzvednutí následující pracovní den na prodejně.
    Daubnerová

• Velmi špatný web. Množství nejde vyplnit, je nutno jej psát do poznámky jak někdy v minulém století. Tom zákazník dozví až po telefonátu do obchodu.

Reakce obchodu Papírnictví Daubnerová

Dobrý den ,děkujeme za recenzi ,ale shrňme si to, Nešlo Vám vyplnit počet kusů ,zavolal jste mino pracovní dobu v sobotu, pomohla jsem Vám s objednávkou ,objednávku jsem upravila a následně objednávku v pondělí odeslala v upraveném počtu jak jste si přál,
    bohužel více jsem pro Vás nemohla udělat a zdá se že i veškerá snaha vyjít vstříc bývá po zásluze potrestána.
    Daubnerová

Kdybych nezrušila dopravu a neposlala si pro zboží vlastního kurýra, protáhla by se doprava zajištěna prodejcem na několik dní - což by bylo v pořádku kdyby prodejce neinzeroval dobu dodání 24h, kvůli čemuž jsme nakoupili právě u něj.

Reakce obchodu Papírnictví Daubnerová

Dobrý den ,milá zákaznice Vaše objednávka byla připravena k odeslání do 24 hodin od objednání buhužel nemáme možnost odeslat Vaši objednávku přednostně před každým který si objedná před Vámi v čase Vánočních dárku to není ani technicky možné .
    ps máme napsáno pouze že zboží je skladem tedy ihned po potvrzení možnost si zboží vyzvednout na prodejně a to se také tak stalo .

přeji hezký den Daubnerová
    Daubnerová

Z internetového eshopu jsem udělala objednávku a zaplatila dle instrukcí převodem potom následoval telefon,kde mi bylo sděleno,že krom psacích potřeb ,nemají nic z mého objednánaného zboží v daném designu-takže jsem souhlasila po telefonu s jiným ale nakonec dorazila záznamní kniha a dvě propisky ještě úplně v jiném desinu,než byla telefonická domluva....

Dobrý den ,
    na základě Vaší objednávky jsme Vás kontaktovali a domluvili jsem se na jiných propiskách -propisky které jste si objednala byli balené po 48 a12 ks jak uvádíme na našich stránkách a nelze je tedy dělit rozbalit na 1 ks s touto variantou jste souhlasila po telefonu jsme propisky popsali-
    omlouváme se že jsme se né moc dobře pochopily s popisem -
    Daubnerová

zboží - nástěnky - které jsem nakupovala, nebylo takové, jaké jsem si představila podle popisu na webu prodejce

Dobrý den ,
    Vaši objednávku jsme vyskladnili přesně dle Vaší objednávky 4 ks korkových tabulí velikost 60x90 ,odcházela 2 den od objednání
    nechápu tedy proč nás nedoporučujete z naší strany proběhlo v pořádku .Pokud Vám zboží nevyhovovalo mohla jste nám třeba -zavolat-napsat nebo poslat zboží zpět a to se do dnešního dne nestalo .
    podpis Daubnerová

• They send me some. School Writing books. When Icomplained. They wrote they only spoke Tsjech and did nothing.. When I send them them a translated message I did not hear from them. This week I leave this adress so if they send something It will be my new adress. HORNIbrusnice 69 Horni Brusnice
    • Thnx

Reakce obchodu Papírnictví Daubnerová

Dobrý den ,bohužel anglicky nemluvíme -zákazníka jsme p žádali přes email aby zavolal-přizval si někoho, kdo mu to přeloží- nestalo se-,telefon nefunguje- adresa neúplná,je to těžké "( Daubnerová

Objednal jsem si zboží které je všude uváděno jako fotorůžky (ty jsem chtěl) . Bohužel v tomto obchodě je pod tímto názvem produkt, který je u jiných prodejců uváděn pod názvem fotolepky. (ty mi jsou k ničemu)

Dobrý den ,
    poslali jsme přesně to co jste si objednal, detail produktu /fofo/ -pokud zboží které jste si neobjednal nevyužijete ,mohl jste využít zákonnou dobu 14 dni na vrácení zboží-to jste však dodnes neučinil
    ani nikterak jste nás nekontaktoval .tak jste nakonec asi využil i tento produkt .S přáním hezkého dne Daubnerová

• V eshopu mají zboží, které nejsou schopni dodat.
    • Neochota personálu.

18. 9. 2017
    Objednala jsem zboží, u kterého byla uvedena expedice 2-8 dní. Čekala jsem tedy na informaci, kdy si mohu zboží vyzvednout. Po týdnu zjistím ve stejný okamžik, že se mi pokoušel prodejce 1x volat a zároveň mi přišel mail se stornem objednávky s důvodem "Dlouhodobě nedostupné zboží". Nechápu, že nabízejí zboží, které je nedostupné. Nebo proč o tomto faktu alespoň neinformují zákazníka dříve. V obchodě jsem několikrát osobně byla a ne vždy zde byla příjemná komunikace.

Dobrý den ,

tabule kterou jste si objednala rozhodně není a ani nebyla v čase objednání skladem je u ní 2-8 dní to jest na objednání,2x jsme Vám volali,2x psali SMS ,1x poslali email a ani jednou jste nereagovala ,takže nechápu jak můžete napsat neochota personálu, když jste z nikým z nás nikdy nekomunikovala ?!!

Daubnerová

Bohužel mi zaslané zboží nepřišlo kompletní, na náhradu ještě čekám.

Reakce obchodu Papírnictví Daubnerová

Dobrý den , v balíčku fixů který byl zapečetěn výrobcem chyběli fixy , se slečnou jsme se domluvili na doposlání konkrétních barev a balíček byl odeslán již v pondělí a záleží na české poště kdy balíček dorazí to bohužel nemohu ovlinit, doufám že ho již má neboť zpětnou vazbu stále nemáme..Daubnerová

• Máme to blízko a je tam dobrá dostupnost MHD pro osobní odběr.

• Zboží jsem nesehnala v tentýž čas v jiných obchodech. S nabídkou jsme byli spokojeni.
    • Na webu by měl být lepší popis adresy, jak se do obchodu dostat. Zenklova ulice je dlouhá :-) (u st. tram Vosmíkových).
    • Dále jsme byli překvapeni tím, že jsme při zálohové platbě obdrželi pouze účtenku EET, bez uvedení druhu a množství zboží, která je pro účtárnu nepoužitelná. Jiné obchody, s nimiž komunikujeme, dávají k papírku EET i běžný účetní doklad pro zákazníka. Ani po vyžádání jsme doklad neobdrželi s tím, že by tím bylo zboží dvakrát zdaněno.

děkuji za recenzi,
    u adresy uvádíme stanici tramvaje Vosmíkových a dále že je to roh ulice Zenklova a Ve vrchu.

a u druhého bodu k účtence s pokladny EET jste obdrželi i potvrzení objednávky, která Vám byla dána zároveň s účtenkou o paragon zvlášť jste si neřekla ,tu jste ztratila a já vám ji znovu na Vaši žádost do emailu poslala.Nemohu vystavovat paragony znovu a znovu i ty jsou evidovány naším účetním.Daubnerová

• Rýchlosť dodania a nízke ceny
    • Veľmi neprehľadný eShop
    • Nemožnosť výmeny tovaru
    • Prepchatý obchod, klaustrofobický pocit
    • Veľmi ďaleko od centra
    • Neprofesionálny prístup (asi) pani majiteľky

Ceny a rýchlosť dodania skvelá ale vzhľad, dostupnosť a vystupovanie personálu nepríjemné

Dobrý den ,
    děkujeme za recenzi která Vám dala jistě velkou práci a velmi si ji vážíme.
    Jsme malý rodinný obchod nikoliv supermarket a snažíme se mít na obchodě různé druhy zboží a máme ho mnoho rozličných druhů a barev .Bohužel někomu to vadí a někdo je nadšen.Výměna je možná a byla Vám nabídnuta za jiný desing desek ,ale ten jste nevybíravě odmítla .
    a Praha je veliká -je to metropole nikoliv vesnice!!!!!

• Nevím.
    • Neobjednávat přes internet zboží, které je v katalogovém sortimentu výrobce, ale obchod ho nemá v nabídce. V mém případě nepomohlo zaslat ani kat.číslo.

Ochotní, vstřícní, flexibilní, komunikativní, ale nelze se spolehnout na dobré doporučení ze strany obchodu na sortiment, který poptáváte a se kterým nemáte zkušenosti, protože jste ho třeba nikdy nenakupovali.

Reakce obchodu Papírnictví Daubnerová

Dobrý den.vlastně nevim za co jsem si tu to recenzi zasloužila asi za snahu vyhovět.Daubnerova

• nedorazilo správné množství
    • komunikace s poštou katastrofa

Dobrý den ,
    omlouváme se za vzniklé potíže o kterých se dozvídáme až dnes se zákazníkem jsme se již spojili a situaci řešíme

bohužel česká pošta je česká pošta a s tím mi nic neuděláme

• O žádných nevím
    • Dodací lhůty

Dobrý den ,
    zákazník si objednal ve čtvrtek 29,3 po pracovní době zboží na objednávku a to mu bylo v úterý odesláno ( bohužel byl v této době byl i víkend ) na pobočku zásilkovny následující pracovní den bylo na pobočce připraveno k vyzvednutí a zákazník si jej vyzvedl další den -rychleji to opravdu nejde

Podrobnosti

30. 3. 2017 08:11
    Přijata elektronická data k zásilce. Čekáme na její fyzické předání.

3. 4. 2017 18:23
    Zásilka byla převzata k přepravě a je doručována na cílové místo.

4. 4. 2017 13:47
    Zásilka byla přijata na cílovém výdejním místě Praha 10, OC Skalka, Přetlucká 3295/50

6. 4. 2017 18:06
    Zásilka byla vydána. (Doručena)

• Paní vedoucí nerada přijímá zápornou kritiku, zboží jsem v závěru telefonicky zrušila, což se jí nelíbilo,neboť máme určité nové smluvní podmínky s určitou obchodní firmou na Kancelářské potřeby.

Dle internetu jsem hledala vhodnou firmu na určité školní křídy za vhodnou cenu a tato se mi zdála docela dobrá.
    Kolegyně mi však nakonec dala tip na ještě jinou firmu s výhodnějšími cenami a jinými podmínkami
    Prodavačky se moc zákazníkům nevěnují a já jsem se musela připomenout (byla jsem v obchodě sama jediná!)
    V některých obchodech si více všímají zákazníků a snaší se jim nabídnout i jiné produkty za zajímavou cenu.

Dobrý den ,
    Vážená zákaznice objednala jste si 100 balení kříd- volala jste ohledně této objednávky 4xza 1hodinu .20 ks bylo připraveno ještě týž den,zbytek jste si přála doobjednat 80 ks za dna dny jste objednávku zrušila s tím že fakultě již křídy stačí -ale zde píšete ,že jste si je objednala jinde .Vaše jednání mi připadá poněkud zvláštní-jestli si pamatujete ještě jsem Vám popřála krásný den .....
    ohledně prodavačů dělají co mohou a každý má svůj úkol někdo balí ,někdo prodává ,někdo připravuje objednávky .jinak by jsme nemohli poskytnou našim zákazníkům kompletní servis

s úctou Daubnerová

ps pokud si věc objednáváte jako firma nelze se řídit občanský zákoníkem o odstoupení od smlouvy.