• Nekompletní zboží v objednávce

Objednala jsem zboží z totoho e-shopu. Balíček dorazil, po rozbalení jsem zjistila, že objednávka není kompletní, jedna věc chyběla. Ihned jsem proto kontaktovala obchod e-mailem i s fotografií rozbaleného balíku. Reakce obchodu ŽÁDNÁ. Po dvou dnech jsem psala další e-mail, čekala bych dodatečné odeslání ZAPLACENÉ věci (nebo alespoň odpověď - slušné chování tomuto obchodu zjevně nic neříká), ovšem opět nic. Obchod nereaguje. Takže nákup v tomto obchodě rozhodně NEDOPORUČUJI!!

Nakupovala jsem online věci do firmy, komunikace skvělá, vyzvednutí proběhlo v pořádku. Kamenný obchod je také skvěle vybavený vším možným sortimentem, takže jsem vybrala i další věci. U obchodu se dá zaparkovat. Doporučuji.

• Levné zboží
    • Sortiment
    • Obchod trochu z ruky
    • Chování, přístup k zákazníkovi

Nesympatická prodavačka u výdeje zboží.

• Nevhodné chování paní Daubnerové

• Velmi široký sortiment, mají vše na co si vzpomenete
    • Výborné ceny
    • Vstřícné jednání s řešením problému
    • Zboží velmi pečlivě zabaleno

I přes poškozenou krabici mi došla zásilka v pořádku, dokonce i např.sešity aj choulostivé zboží došlo nepoškozeno.
    Jedna položka chyběla, telefonicky byl můj problém vyřešen během krátké chvíle. Peníze mi mají dojít na účet.
    Vzhledem k velkému množství drobných položek chápu.

Celkově jsem s nákupem velmi spokojená.

Zboží přišlo v celku rychle. Dopravní společnost nebo výdejní místo se neobtěžovalo mi napsat, že si balík mohu vyzvednout..tudíž byl trochu problém s kódem který jsem neměla. Ovšem nejhorší překvapení bylo po rozbalení balíku. V první chvíli jsem si myslela, že jsem naletěla nějakým podvodníkům protože v balíku byl bordel...kotouče od lepících pásek, igelity (již někde použité z jiných balíků), krabičky, různě natrhané kartony a papíry...prostě bordel co patří do popelnice a taky lahev ještě se zbytkem nápoje...prostě hnus. Nejsem maniak na úklid, ale i toto bylo na mě moc, zboží nebylo dané ani do igelitky nebo do nějaké krabičky, celý balík jsem musela prohrabat, trochu jsem si připadala jako bezďák co loví poklad v popelnici. No za mě už nikdy více. Škoda, že sem nejdou vložit fotografie.

Objednané zboží bylo doručeno rychle a v pořádku.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Šíře sortimentu

• mají veliký výběr za velmi příhodné ceny
    • když se v létě opravovala ulice, byl k nim poněkud komplikovaný přístup, ale dnes je to i tramvají velice blízko

Skvělá kombinace e-shopu a kamenného obchodu. Mají totiž i veliký výběr zboží přímo v kamenném obchodě, tak když si jdu vyzdvihnout zboží z e-shopu, najdu tam ještě něco, co jsem zapomněl objednat, či se mi to právě hodí.

• cenově dostupné produkty
    • nepřehledné internetové stránky

• Dobré ceny
    • osobní odběr bez poplatku

DOPORUČUJI

• nízké ceny a velmi příjemné vstřícné jednání

výborný obchod, opakovaně v něm nakupuji s plnou spokojeností

• dobrá dopravní dostupnost
    • extrémně nepřehledný web

• Bohužel zboží mi nebylo doručeno a obchod na můj e-mail ohledně objednávky vůbec nereaguje.

• Nizke ceny, siroky sortiment, rychle jednani

• rychlé
    • cenově velmi dobré
    • okamžitá reakce na prosbu,žádost
    • není

• ústřetový přístup, ochota pomoct :)

Na tomto eshopu jsem zatím nakupoval jen lepící roller a náplně do přepisovatelného pera Pilot, a to kvůli tomu, že zde bylo možné tyto položky sehnat nejlevněji ze všech eshopů, které mají kamennou prodejnu v Praze.
    V obou případech byla objednávka rychle vyřízena - zboží bylo do druhého dne připraveno na prodejně k osobnímu odběru.

• Cena, sortiment

Rychlé vyřízení objednávky, v pořádku dodané zboží.