• Ochota, rychlost, zpětná vazba.

Služby využívám již několik měsíců, několikrát se mi již stalo, že jsem nedopatřením buďto odeslala nekompletní objednávku, nebo 2x tu samou, mnohdy bez povšimnutí. Což si právě všimli na e-shopu a hned mě kontaktovali a upozornili na mé pochybení. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že ne všichni prodejci jsou tak ochotní, jiný by Vám poslal zdvojenou objednávku bez povšimnutí. Za mě velké plus a mohu jen doporučit, navíc velký výběr sortimentu, rychlé dodání, v případě jakékoliv problému, hned kontaktují. Což je vlastnost málokterého prodejce. Za mě nejlepší eshop a papírenským zbožím.

• Nekompletní zboží v objednávce

Objednala jsem zboží z totoho e-shopu. Balíček dorazil, po rozbalení jsem zjistila, že objednávka není kompletní, jedna věc chyběla. Ihned jsem proto kontaktovala obchod e-mailem i s fotografií rozbaleného balíku. Reakce obchodu ŽÁDNÁ. Po dvou dnech jsem psala další e-mail, čekala bych dodatečné odeslání ZAPLACENÉ věci (nebo alespoň odpověď - slušné chování tomuto obchodu zjevně nic neříká), ovšem opět nic. Obchod nereaguje. Takže nákup v tomto obchodě rozhodně NEDOPORUČUJI!!

Nakupovala jsem online věci do firmy, komunikace skvělá, vyzvednutí proběhlo v pořádku. Kamenný obchod je také skvěle vybavený vším možným sortimentem, takže jsem vybrala i další věci. U obchodu se dá zaparkovat. Doporučuji.

• Levné zboží
    • Sortiment
    • Obchod trochu z ruky
    • Chování, přístup k zákazníkovi

Nesympatická prodavačka u výdeje zboží.

• Nevhodné chování paní Daubnerové

• Velmi široký sortiment, mají vše na co si vzpomenete
    • Výborné ceny
    • Vstřícné jednání s řešením problému
    • Zboží velmi pečlivě zabaleno

I přes poškozenou krabici mi došla zásilka v pořádku, dokonce i např.sešity aj choulostivé zboží došlo nepoškozeno.
    Jedna položka chyběla, telefonicky byl můj problém vyřešen během krátké chvíle. Peníze mi mají dojít na účet.
    Vzhledem k velkému množství drobných položek chápu.

Celkově jsem s nákupem velmi spokojená.

Zboží přišlo v celku rychle. Dopravní společnost nebo výdejní místo se neobtěžovalo mi napsat, že si balík mohu vyzvednout..tudíž byl trochu problém s kódem který jsem neměla. Ovšem nejhorší překvapení bylo po rozbalení balíku. V první chvíli jsem si myslela, že jsem naletěla nějakým podvodníkům protože v balíku byl bordel...kotouče od lepících pásek, igelity (již někde použité z jiných balíků), krabičky, různě natrhané kartony a papíry...prostě bordel co patří do popelnice a taky lahev ještě se zbytkem nápoje...prostě hnus. Nejsem maniak na úklid, ale i toto bylo na mě moc, zboží nebylo dané ani do igelitky nebo do nějaké krabičky, celý balík jsem musela prohrabat, trochu jsem si připadala jako bezďák co loví poklad v popelnici. No za mě už nikdy více. Škoda, že sem nejdou vložit fotografie.

Objednané zboží bylo doručeno rychle a v pořádku.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Šíře sortimentu

• mají veliký výběr za velmi příhodné ceny
    • když se v létě opravovala ulice, byl k nim poněkud komplikovaný přístup, ale dnes je to i tramvají velice blízko

Skvělá kombinace e-shopu a kamenného obchodu. Mají totiž i veliký výběr zboží přímo v kamenném obchodě, tak když si jdu vyzdvihnout zboží z e-shopu, najdu tam ještě něco, co jsem zapomněl objednat, či se mi to právě hodí.

• cenově dostupné produkty
    • nepřehledné internetové stránky

• Dobré ceny
    • osobní odběr bez poplatku

DOPORUČUJI

• nízké ceny a velmi příjemné vstřícné jednání

výborný obchod, opakovaně v něm nakupuji s plnou spokojeností

• dobrá dopravní dostupnost
    • extrémně nepřehledný web

• Bohužel zboží mi nebylo doručeno a obchod na můj e-mail ohledně objednávky vůbec nereaguje.

• Nizke ceny, siroky sortiment, rychle jednani

• rychlé
    • cenově velmi dobré
    • okamžitá reakce na prosbu,žádost
    • není

• ústřetový přístup, ochota pomoct :)

Na tomto eshopu jsem zatím nakupoval jen lepící roller a náplně do přepisovatelného pera Pilot, a to kvůli tomu, že zde bylo možné tyto položky sehnat nejlevněji ze všech eshopů, které mají kamennou prodejnu v Praze.
    V obou případech byla objednávka rychle vyřízena - zboží bylo do druhého dne připraveno na prodejně k osobnímu odběru.

• Cena, sortiment