• Dobrá komunikace

Rychlé zpracování objednávky, po zaplacení zboží okamžitě odesláno.

• Bleskové odeslání

Moc milá a ochotná prodávájící!

Paní obchodnice velmi ochotná při komplikaci vyprodaného produktu. Obratem vyřešeno mailem a druhý den hned zboží odesláno. Skvělé.

• výběr
    • ceny
    • žádní jsem nenašla

nakupovala jsem v akci pleny
    dobrá komunikace
    většina zboží skladem
    doporučuji ostatním

• Kvalitní zboží i poradenství.
    • -

Na Papiliosu nakupuji pravidelně a vždy spokojenost. Zboží mi vždy rychle nachystali, při vyzvednutí na prodejně i v leččem zdarma poradili.

• super

• Dobré ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá komunikace se zakazníkem
    • Moznost vybrat zpusob dodani

Tento obchod mi byl doporučen a ja byla s nakupem naprosto spokojena. Navic mi byl zaslan slevovi poukaz na dalsi zbozi cimz sem byla mile prekvapena. Vřele doporučuji

Reakce obchodu Papilios.eu

Děkujeme za Vaše hodnocení. Každého zákazníka si vážíme :-). A když můžeme pošleme nějakou pozornost :-)

• Skvělá komunikace a pokud nebylo zboží vystavené na netu již ke koupi, tak jsem dostala jiné plus ještě slevu

Reakce obchodu Papilios.eu

Děkujeme za hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu! Váš Papilios :-)

• Výhodou je nízká cena a možnost osobního vyzvednutí
    • Slabiny jsem nenašla

Byl to první nákup, ale za mě velká spokojenost. Mohu jen doporučit :)

Reakce obchodu Papilios.eu

Děkujeme za hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu! Váš Papilios :-)

• dobré ceny
    • různé značky
    • dostatečný výběr
    • české materiály v ČR šité

doporučuji nákup, personál vstřícný, dobré ceny

Reakce obchodu Papilios.eu

Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni a těšíme se na Váš další nákup. Váš Papilios

• Mají to, co jsem potřebovala v hledané kvalitě a za přijatelnou cenu.

Reakce obchodu Papilios.eu

Vše v pořádku. Zboží dorazilo nad očekávání brzy. S výrobky jsme spokojeni a moc se nám líbilo. Výborná komunikace obchodu. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Papilios.eu

• Rychlejší reakce, než se dá předpokládat včetně svátečních dnů.
    • Zboží označené 'skladem' je opravdu skladem.
    • nevím

Děkujeme za hodnocení, kterého si velmi vážíme. Váš Papilios

děkuji za výhru :-)

Reakce obchodu Papilios.eu

Rádo se stalo. Je vidět, že český národ je velice kritický a i v případě výhry není 100% spokojený ... Váš Papilios

• Rychlost,ochota poradit,telefonická nabídka zboží za zboží
    • Je daleko na osobní nákup

Doporučuji na 100%

Reakce obchodu Papilios.eu

Děkujeme za hodnocení. Nevím odkud jste a doufám, že v budoucnosti se nám podaří otevřít pobočku i jinde než ve Zlíně :-). Vlasta Osvaldová

• Zajímavý výběr zboží, rychlost dodání.
    • Možná to byla náhoda, ale zboží dorazilo dřív, než jakékoli upozornění na dodání.

Reakce obchodu Papilios.eu

Dobrý den. děkujeme za recenzi. To je zvláštní, protože odchází informace jak eshopu, tak také od PPL, že zásilku přijali a kdy bude doručena.