• Dobrá komunikace

Rychlé zpracování objednávky, po zaplacení zboží okamžitě odesláno.

• Bleskové odeslání

Moc milá a ochotná prodávájící!

Paní obchodnice velmi ochotná při komplikaci vyprodaného produktu. Obratem vyřešeno mailem a druhý den hned zboží odesláno. Skvělé.

• kvalitní zboží, rychlost dodání, milé a vstřícné jednání

V Papilios nakupuji již několik let a vždycky jsem spokojená, ať už se jedná o plenkové zboží, oblečení pro děti, lahve atd. V tomto obchodě mi vždycky vyšli vstříc. Nabízí kvalitní zboží, nejstarší pleny už slouží druhému dítěti a stále jsou funkční, nepářou se, neprotékají atd. Navíc mi vyhovuje, že se můžu na zboží podívat i v kamenné prodejně, když mám zrovna cestu do Zlína.
    Personál rozumí tomu, co prodává a dovede poradit variantu nebo typ zboží dle mých požadavků. Oceňuji také lidský přístup, že nejsem jen jedna položka v seznamu, jak je to u jiných eshopů.

• výběr
    • ceny
    • žádní jsem nenašla

nakupovala jsem v akci pleny
    dobrá komunikace
    většina zboží skladem
    doporučuji ostatním

• Kvalitní zboží i poradenství.
    • -

Na Papiliosu nakupuji pravidelně a vždy spokojenost. Zboží mi vždy rychle nachystali, při vyzvednutí na prodejně i v leččem zdarma poradili.

• super

• Dobré ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá komunikace se zakazníkem
    • Moznost vybrat zpusob dodani

Tento obchod mi byl doporučen a ja byla s nakupem naprosto spokojena. Navic mi byl zaslan slevovi poukaz na dalsi zbozi cimz sem byla mile prekvapena. Vřele doporučuji

Reakce obchodu Papilios.eu

Děkujeme za Vaše hodnocení. Každého zákazníka si vážíme :-). A když můžeme pošleme nějakou pozornost :-)

• Skvělá komunikace a pokud nebylo zboží vystavené na netu již ke koupi, tak jsem dostala jiné plus ještě slevu

Reakce obchodu Papilios.eu

Děkujeme za hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu! Váš Papilios :-)

• Výhodou je nízká cena a možnost osobního vyzvednutí
    • Slabiny jsem nenašla

Byl to první nákup, ale za mě velká spokojenost. Mohu jen doporučit :)

Reakce obchodu Papilios.eu

Děkujeme za hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu! Váš Papilios :-)

• dobré ceny
    • různé značky
    • dostatečný výběr
    • české materiály v ČR šité

doporučuji nákup, personál vstřícný, dobré ceny

Reakce obchodu Papilios.eu

Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni a těšíme se na Váš další nákup. Váš Papilios

• Mají to, co jsem potřebovala v hledané kvalitě a za přijatelnou cenu.

Reakce obchodu Papilios.eu

Vše v pořádku. Zboží dorazilo nad očekávání brzy. S výrobky jsme spokojeni a moc se nám líbilo. Výborná komunikace obchodu. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Papilios.eu

• Rychlejší reakce, než se dá předpokládat včetně svátečních dnů.
    • Zboží označené 'skladem' je opravdu skladem.
    • nevím

Děkujeme za hodnocení, kterého si velmi vážíme. Váš Papilios

děkuji za výhru :-)

Reakce obchodu Papilios.eu

Rádo se stalo. Je vidět, že český národ je velice kritický a i v případě výhry není 100% spokojený ... Váš Papilios

• Rychlost,ochota poradit,telefonická nabídka zboží za zboží
    • Je daleko na osobní nákup

Doporučuji na 100%

Reakce obchodu Papilios.eu

Děkujeme za hodnocení. Nevím odkud jste a doufám, že v budoucnosti se nám podaří otevřít pobočku i jinde než ve Zlíně :-). Vlasta Osvaldová