vše v pořádku

• Jsem spokojená dobrá cena i kvalita

• delší doba čekání na zboží, které zřejmě nebylo na skladě

• Kvůli údajným technickým problémům zboží ještě nedorazilo a kromě emailu s nabídkou storna objednávky neprobíhá žádná komunikace (kdy bude zboží doručeno, informace o stavu skladu apod.) Velké zklamání.

Vážená paní Kolaříková,

děkujeme za Vaše hodnocení. Ještě jednou se moc omlouváme, v minulém týdnu probíhalo kompletní stěhování skladu na novou adresu. Vaše zboží jsme schopni expedovat ve středu 10.4. nejpozději 11.4.

Ještě jednou se moc omlouváme.

Hezký den.

• Velká nespokojenost,zboží po 11 dnech nedorazilo a na mé 3 emaily žádná zpětna vazba,takže super obchod.

Vážená paní Bláhová,

moc se omlouváme za komplikace. Stěhovali jsme sklad a bohužel nebylo v našich silách vyřizovat telefonické hovory ani email. Termohrnek Vám budeme odesílat nejpozději ve středu 10.4.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Hezký den.

Zboží jsem objednala a zaplatila před dvěma týdny. Dosud jsem ho ale nedostala a nedostala jsem ani žádnou reakci a telefon neberou (tento týden sice hlášeno stěhování obchodu, chápu, ale telefon nebrali ani předchozí týden).

Vážená paní Vališová,

děkujeme Vám za hodnocení, v minulém týdnu probíhalo opravdu stěhování skladu. Zboží Vám budeme odesílat nejpozději ve středu 11.4. Moc se omlouváme za komplikace. Doufáme, že dort se povede.

Hezký den.

Rychlé dodání, skvělý produkt.

Vše v naprostém pořádku, skvělá komunikace a rychlé dodání zboží. Doporučuji.

Vcheno v pozadku

Solidní služby eshopu i dodávané zboží

Velmi kvalitní zboží za příznivé ceny, široký sortiment zboží - i to co je jinde již nedostupné. Zásilka byla pečlivě zabalena a velmi rychle doručena. Vše bez výhrad - e-shop určitě doporučuji. :-)

CHlebník je pěkný,ale je z nebroušeného dřeva /vyčnívají třísky/ a také mohl být přelakovaný.

• Rychlé vyřízení a perfektně zabalená zásilka

• Spolupracují se slevomatem
    • Absence českého manuálu

Překapávací kávovar z řady En Vogue - Pastelově žlutý (Bestron) - velmi výhodná nabídka tohoto obchodu mne přesvědčila o tom, že jsem koupí neprohloupil.

• Vše proběhlo tak jak mělo.

• Získejte část peněz ze svých nákupů zpět pomocí tzv cashback programu! Začněte šetřit nákupem v obchodech jako Mall.cz, Kasa.cz, Alza, Aliexpress a spousta dalších.
    • Stačí se zaregistrovat přes výše uvedený odkaz a ihned obdržíte 100 Kč a 50 VIP bodů!

Rýchle doručenie , kvalitný produkt

Rychlé dodání velmi kvalitních příborů. "Vzorně" zabalené. 100 % spokojenost. Vřele doporučuji.