• Tovar nie je doručený, neviem prečo mi vôbec prišlo ohodnotenie

Jednalo se o zbozi, ktere se uz nevyrabi, jenom doprodava. Ostatni eshopy psaly na objednavku, tady bylo skutecne skladem a dorazilo jak melo.

Jedina vytka k baleni: zbozi v plastovem blistru opravdu *neni* potreba pred vlozenim do obalky jeste balit do extra plastoveho sacku.

• Dlouhá dodací doba, obchod dlouho nekomunikoval, dárek jsme nemohli předat včas..

senza zboží lacino

Zboží bylo objednáno, uhrazeno ale zatím nedorazilo. Obchod nekomunikuje, takže nevím, zda ještě zboží dorazí. Neprofesionální jednání. Vše se dá řešit. Stačí napsat: "Omlouváme se, nestíháme." nebo podobně, a člověk alespoň ví, na čem je. Děkuji. Už nikdy více tento obchod.

Dobrý den, pane Klímo,

zboží máme ve stavu odesláno a na emailu bohužel nemáme žádnou zprávu, vše nyní prověřujeme a v případě, že se stala nějaká chyba určitě vše napravíme. Zboží neprodleně odešleme případně vrátíme celou částku za zboží.

Děkujeme za pochopení.

• Zboží dorazilo dřív.

vše ok

• nevím o žádné

Objednala jsem a ZAPLATILA 2 ks talíř Jamie Oliver, bohužel přišel pouze 1 kus. Okamžitě jsem poslala upozornění na tuto skutečnost e-malem, bohužel zatím se nikdo neozval a tudíž stále postrádám 1 talíř.
    Jinak talíř je pěkný, ale moji rodině se zdá dost nepraktický.

Reakce obchodu Pánvičky a nože.cz

omlouváme se za chybu, talíř jsme dnes odeslali.

Děkujeme za pochopení.

• rychlost dodání

Nelze se s obchodem spojit, telefon neustále nedostupný, na email nereagují

Dobrý den, paní Valentová,

už jsme spolu telefonicky mluvili, Vaše objednávka byla připravena na druhý den. Domluvili jsme se zároveň na odeslání objednávky na Vámi zaslanou adresu a tedy ji změnit z osobního odběru u nás, na zaslání k Vám na adresu.

Omlouváme se za komplikaci při komunikaci.
    Hezký den.

• Serioznost,rychlé vyřízení obědnávky

dobrá komunikace

• Rychlé objednání, bleskové dodání,

Pohodlný nákup, rychlé dodání,
    zatím bez problémů, minutka funguje dobře

Rychlé vyřízen íobjednávky a doručení zboží

První zkušenost. Vše O.K.

• Objednané zboží nebylo zasláno, dokonce byla přerušena komunikace ze strany prodávajícího.

Naštěstí nebylo objednané zboží zaplaceno předem!!!!

Vážený zákazníku,

moc se omlouváme za komplikace. Objednávku jsme byli nuceni stornovat, jelikož nebylo možné ji odeslat. Za vzniklé potíže se omlouváme. Do 17.5. by mělo dojít k obnovení systému a vše již bude opět bez problému.

• Nekomunikace

Před 10 dny jsem si objednal zboží a do dnešního dne nedorazilo! Po ojednáni žádna komunikace až po dotazu napsali e-mail že přemisťovali sklady a neměli čas.

Vážený zákazníku,

Rychly obchod, rychle dodani