Dobrý den.
    Vše v pořádku obchod doporučuji! Spokojenost na straně prodávajícího.

• balíček došel hned další den po objednání
    • pečlivě zabaleno včetně vzorku
    • výhodné ceny a akce

Objednávám pravidelně a nehodlám měnit

• nízké ceny
    • dárek k objednávce

Už jsem zde nakupovala víckrát. Vždycky bylo vše v pořádku a rychle vyřízeno. Nákup zde můžu doporučit.

• ceny
    • rychlá doprava

Kromě skvělých cen, chválím velmi rychlou dopravu a skvělé balení (dáreček navíc vždy potěší) :) Určitě doporučuji.

• Dodani
    • Kvalita
    • Pristup

Obědnával jsem přes tento obchod zboží pro celou rodinu několikrát. Vždy mi zboží došlo perfektně zabalené, nepoškozené a hlavně včas. Často také využívám jejich výhocných akcí na spoustu produktů. Kromě toho, že zde najdete nízké ceny a vysokou kvalitu, dostane ke každé objednávce vzorek zdarma. Za mě mohu jen vřele doporučit.

• dobré ceny

Vše proběhlo v pořádku.
    Zásilku jsem měl do 24 hodin doma

• Vše proběhlo v naprostém pořádku! Balíček dorazil hned druhý den a byl perfektně zabalen, objednávala jsem již potřetí. Součástí byl vždy vzorek zdarma.

Všem e-shop pana lékárníka mohu vřele doporučit! :) Taktéž rychlá komunikace skrz mou změnu objednávky.

• Líbilo se mi velmi rychlé dodání - balíček byl u nás hned druhý den po objednání. Dostala jsem i vzoreček, to vždy potěší.

Určitě zde nakoupím i příště.

• v Brně odběr zdarma
    • na internetu není celé složení kosmetiky. Musím si ho tak dohledat jinde.

Obchod doporučuji. Ceny jsou dobré a mají široký sortiment. Zboží jsem měla vždy rychle připraveno. Nemusím doplácet za dopravu.

• nízké ceny
    • osobní odběr v Brně

nakupuji opakovaně, volím osobní odběr v Brně => zboží je pár hodin po objednání připraveno k vyzvednutí => perfektní

• Široký sortiment opalovacích přípravků a další kosmetiky. Dobré ceny. Rychlé a bezproblémové dodání. Kupuji zde už druhé léto po sobě. A rovnou si dokoupím i cestovní lékárničku.
    • Stručné popisky u produktů. Ale i tak dostatečné.

S nákupem zde mám dobrou zkušenost. Mohu doporučit.

• Nakupuji pravidelne kazdy rok opalovaci kremy, La Roche a Bioderma, naprosta spokojenost. Rychle dodani

Se vsim naprosta spokojenost

• Nakupuji zde pravidelne, vyborne ceny, dobra komunikace, rychla expedice, prijemny eshop se sirokym sortimentem.

Vyborne ceny kosmetiky, pokud jsem neco nevedela, rychle poradili.

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• Rychle odeslani, skvela cena, vzorecky zdarma

Doporucuji, dobra komunikace, nakupuji pravidelne, vzdy naprosta spokojenost

• Výhodné ceny - pořídíla jsem v akci kosmetiku VICHY a opalovací krémy. Po odeslání objednávky jsem si vzpomněla, že bych potřebovala ještě jednu položku přidat. Kontaktovala jsem obchod, přidání proběhlo bez problémů a další den jsem měla objednávku doma.

Obchod mohu doporučit. Rychlé dodání, bezproblémová komunikace s obchodem, produkty v akci, křehké zboží pečlive zabaleno.

• Zboží hned na druhý den doma
    • Přehledné stránky
    • Pěkné ceny
    • Na nic jsem nepřišla

Velká spokojenost, můžu jen doporučit !!!

• muzu vsem tuto lekarnu doporucit ,rychle dodani cena vyborna kvalitni zbozi

doporucuji 5hvezdicek

• pořídila jsem zde produkt nejvýhodněji
    • jeden den objednáno, druhý den dodáno

Každému vřele doporučuji! :)

• výborná cena
    • rychlost - jeden den objednáno, druhý dodáno
    • není co vytknout

doporučuji 100%. Skvělá cena vzhledem ke kvalitě. Rychlost dodání. Vše OK. Takovou rychlost jsem skutečně ještě nezažila