• Vzhled stránek, který může odrazovat

Rozhodně si nemůžu stěžovat. Nakoupila jsem již podruhé, vždy pleťovou kosmetiku v hodnotě cca 2 tis. Balíček dorazí vždy bleskově (2-3 pracovní dny od objednávky), vše je v pořádku a ceny jsou bezkonkurenční. Sem tam narazím na produkt, který je jinde levnější, ale to je výjimka. Produkty navíc přesně odpovídají, na co jsem zvyklá a nejsou před expirací. Opravdu není důvod k obavám zde nakoupit.

• Zboží přišlo asi za 14 dní až po mé urgenci

V dnešní době absolutně nevyhovující komunikace. Po 14 dnech jsem se musela dotazovat, kde mám již zaplacené objednané zboží. Paní na telefonu mi "v úsměvu" oznámila, že jeden z objednaných artiklů není skladem. Bohužel písemné info mi o této skutečnosti před tím nepřišlo. Objednávám na různých eshopech v podstatě každý týden, ale toto se mi snad ještě nestalo :-/ Tady už nikdy nenakoupím.

Reakce obchodu PanLekarnik.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Moc nás vzniklá situace mrzí. Už jsme podnikli kroky k tomu, aby se tato situace v budoucnu neopakovala. Prosím, ozvěte se na e-mail [email protected].

• Rychlé odeslání

• Ochota personálu

Doporučuji!

• Výhodná cena
    • Rychlé doručení
    • Nedorazil mi žádný email o objednávce

• Perfektní servis

• Velký výběr produktů
    • Vše dorazilo v pořádku
    • Řádně zabaleno
    • Žádná

Doporučuji panlekarnik.cz. Nabízí velký výběr produktů, rychle komunikují se zákazníkem.

• Rychlá komunikace
    • Vstřícnost
    • Hezký přístup k zákazníkovi
    • Výrobek dodán v pořádku
    • Žádná

Moc děkuji za vstřícnou komunikaci. Doporučuji.

• moc nekomunikují

• Velký výběr, nejen kosmetiky
    • Vzorečky v balíčku
    • Nižší ceny než jinde
    • Přehledný web
    • Žádná

První nákup proběhl v pořádku. ☺️ Doporučuji!

• ceny lepší než jinde
    • rychle vyřízeno
    • vyzvednutí v Brně zdarma
    • vzorečky v balíčku
    • -

Na panlekarnik.cz nakupuji opakovaně. Hlavně před dovolenou nebo když potřebuji více věcí. Vždy mají vše, co potřebuji a za lepší ceny než jinde. Rozhodně vždy ušetřím. Doporučuji i dále :)

Objednali jsme antigenní testy, doručeno hned druhý den, cena super!

• rychlé jednání
    • skvělé ceny

Objednávka dorazila hned druhý den, rychlá komunikace, výhodné ceny.

• Cena zboží
    • Příjemná a rychlá komunikace
    • Velký výběr zboží

Nad 1500,- doprava zdarma.

Jsem spokojená. Dodání do druhého dne, vše v pořádku, super cena! A k tomu navíc dáreček - vzorecky na vyzkoušení.