• Žádná komunikace

Bohužel, vytvořila jsem objednávku a jak kdyby se propadla do země... Na email mi ani po pár dnech čekání také nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu PanLekarnik.cz

Dobrý den, Karolíno,
    velice nás tato situace mrzí.
    Můžete nám prosím upřesnit, který den jste objednávku vytvářela? Pod Vaším jmenem, bohužel žadnou nemáme. Můžete nás prosím kontaktovat na email [email protected]
    Děkujeme za upřesnění.
    Jakub

Rychlé dodání, skvělé ceny. Vzorečky na vyzkoušení v balíčku. Těsim se na další nákup.

Měl jsem pochybnosti, ale jsem velice překvapený, nízké ceny a na druhý den balíček doma :)
    Budu nakupovat už jen tady.

Skvělý výběr

• Vzorecky v balicku
    • Dobře ceny

Velka spokojenost

• Rychlé jednání

Objednával jsem si speciální šampon na lupy, bohužel jsem dostal úplně jiný.
    Obchod pohotově reagoval a poslal správné šampóny i včetně štítku pro zaslání zpět těch špatných.
    Velmi mě toto jednání potěšilo a proto obchod doporučuji.

• přehledný web
    • rychlost dodání
    • možnost osobního odběru v Brně

• super ceny
    • rychle dodani
    • vzorecky v balicku na vyzkouseni

Prvni nakup, ale urcite ne posledni, tesim se na dalsi. Za me doporucuji.

• Rychle
    • Dobre ceny
    • Veliký výběr
    • Web není příliš přehledný

Na e shopu pana lékárníka nakupuji své oblíbené značky (jako la roche posay , bioderma), vždy jsou některé produkty ve zvýhodněné nabídce a hlavně dodávka velmi rychla, např. Při koupi opalovacích krémů na dovolenou je to na místě ,když objednáváme na poslední chvíli ! Škoda jen, ze nemají “vymakanejsi” stránky ,myslím si, ze více lidí by si všimlo tohoto e shopu.

Dobrý den.
    Vše v pořádku obchod doporučuji! Spokojenost na straně prodávajícího.

• balíček došel hned další den po objednání
    • pečlivě zabaleno včetně vzorku
    • výhodné ceny a akce

Objednávám pravidelně a nehodlám měnit

• dárek k objednávce

Už jsem zde nakupovala víckrát. Vždycky bylo vše v pořádku a rychle vyřízeno. Nákup zde můžu doporučit.

• ceny
    • rychlá doprava

Kromě skvělých cen, chválím velmi rychlou dopravu a skvělé balení (dáreček navíc vždy potěší) :) Určitě doporučuji.

• Dodani
    • Kvalita
    • Pristup

Obědnával jsem přes tento obchod zboží pro celou rodinu několikrát. Vždy mi zboží došlo perfektně zabalené, nepoškozené a hlavně včas. Často také využívám jejich výhocných akcí na spoustu produktů. Kromě toho, že zde najdete nízké ceny a vysokou kvalitu, dostane ke každé objednávce vzorek zdarma. Za mě mohu jen vřele doporučit.

• + dobré ceny
    • + široký sortiment
    • + rychlé dodání

Vše proběhlo v pořádku.
    Zásilku jsem měl do 24 hodin doma

• Vše proběhlo v naprostém pořádku! Balíček dorazil hned druhý den a byl perfektně zabalen, objednávala jsem již potřetí. Součástí byl vždy vzorek zdarma.
    • ---

Všem e-shop pana lékárníka mohu vřele doporučit! :) Taktéž rychlá komunikace skrz mou změnu objednávky.

• Líbilo se mi velmi rychlé dodání - balíček byl u nás hned druhý den po objednání. Dostala jsem i vzoreček, to vždy potěší.

Určitě zde nakoupím i příště.

• v Brně odběr zdarma
    • na internetu není celé složení kosmetiky. Musím si ho tak dohledat jinde.

Obchod doporučuji. Ceny jsou dobré a mají široký sortiment. Zboží jsem měla vždy rychle připraveno. Nemusím doplácet za dopravu.

• osobní odběr v Brně

nakupuji opakovaně, volím osobní odběr v Brně => zboží je pár hodin po objednání připraveno k vyzvednutí => perfektní

• Široký sortiment opalovacích přípravků a další kosmetiky. Dobré ceny. Rychlé a bezproblémové dodání. Kupuji zde už druhé léto po sobě. A rovnou si dokoupím i cestovní lékárničku.
    • Stručné popisky u produktů. Ale i tak dostatečné.

S nákupem zde mám dobrou zkušenost. Mohu doporučit.