• mají možnost nechat si zabalit do již použitých obalů, za mě báječný nápad
    • baleno diskrétně

Rychlé, jednoduché, možnost nechat si zabalit do již použitých obalů

• Zboží mi přišlo nekompletní a nikdo nereaguje na reklamaci.
    • Balíček otřesně zabalen v krabici od pizzy

Reakce obchodu PAIN SexShop

uplynuly teprve dva celé pracovní dny od vaší reklamace. V nejbližších hodinách se vám ohledně způsobu řešení někdo od nás zajisté ozve, prosím ještě o malé strpení.

Za způsob zaslání se omlouvám, celé to bude souviset zřejmě se zasláním mírně odlišného zboží, kdy dle přání zákazníka bylo použít jinou než originální krabici - což je jedna z možností výběru, kterou u nás nabízíme (ať z důvodu větší anonymity, nebo z důvodu šetření přírody - využití recyklovaných materiálů). Ve vašem případě mělo být opravdu zasláno zboží mírně odlišné a v nové krabici, za což se omlouvám a věřím, že to v rámci reklamace bude vyřešeno k vaší spokojenosti.

Vše ok

Zboží dorazilo opravdu bleskově, vše rychlé, přehledné, skvělý výběr a cenově velmi dostupné. Chválím a mohu jen doporučit.

Vše v poradku

Jsem s obchodem PAIN sexShop absolutně spokojený. Zboží je v dobré kvalitě a přístup firmy absolutně parádní! Mnohokrát ještě jednou děkuji celému personálu za pomoc a čas, který věnovali mé objednávce a i přes jejich komplikace mi zboží doručili v šibeničním termínu. Díky všem.

• Cena, rychlost

Flexibilita obchodu zmenit (doplnit) objednavku jeste pred odeslanim.

• popis zboží naprosto neodpovída realitě

Reakce obchodu PAIN SexShop

vaše zkušenost nás mrzí a rádi bychom opravili popis tak, aby odpovídal realitě.

Zakoupil jste dva produkty, kdy dle nás máme u obou položek popis správný. Je možné, že vám nedopatřením bylo zasláno jiné zboží - snažíme se tuto chybu eliminovat, aktuálně chybovost máme někde kolem 0,2-0,3% a snažíme se ji nadále snižovat.

V takovém případě lze zásilku reklamovat a budou vám vráceny financí prostředky.

Ještě jednou se omlouvám za komplikace a přeji hezký zbytek dne,
    Za PAIN SexShop team,
    Drahomír Dubina
    www.painsexshop.cz

• Zboží odpovídá popisu
    • Dobrá cena
    • Ocenil bych větší sortiment z některých kategorií zboží

Maximální spokojenost

• Pěkný sortiment
    • Rychlé odeslání
    • Rychlé vyřízení výměny zboží

• Širší sortiment zboží
    • Extra nabídka zboží, které jinde nemají

První nákup. Dobrá zkušenost s nákupem. Budu zde nakupovat i příště.

Vše v pohodě, není co namítat.

• Nasla jsem na eshopu oba produkty, ktere jsem shanela.

Rychlé vyřízení mé objednávky....

• jsem velice spokojený

• Rychlé ručení
    • Skvělý výběr

• Nic jsem jako výhodu nenašel

Bohužel mi byl odeslán jiný produkt. Který prodejce nemá ani v nabídce. Musel jsem produkt opět zaslat zpět a čekám na správný.

Reakce obchodu PAIN SexShop

souhlasím s vámi, že bohužel byl odeslán (a následně i vám doručen) jiný produkt.
    Snažíme se eliminovat chybu v záměně produktu. Aktuálně je chybovost daleko pod 1%. Jak správně píšete, bohužel, se výjimečně tato chyba stane a nezbývá nám, než se omluvit.

Za chybu jsme se vám omluvili a nabídli finanční kompenzaci ve spojení s ponecháním si doručeného produktu (produkty byly povahově podobné). Dále vám byla nabídnuta i možnost obvyklé reklamace - výměna za správný produkt či vrácení peněz.
    Zvolil jste možnost reklamace výměnou a aktuálně je vám zasílán správný produkt + slevový poukaz jako omluva.

Věřím, že se vám bude správný produkt líbit.
    Za PAIN SexShop team vám přeji hezký zbytek dne.

• Diskretnost