• Kořenový bal v sáčku s pilinami
    • Zabaleno je v igelitu

Stromky nepřišly v moc dobrém stavu jeden stromek přemokřený s uhnilými pupeny a špičkou, druhý naopak úplně vysušený. Zabaleny jen v igelitu bez krabice.

V minulosti jsme objednávali sadbu brambor a ta byla nádherná, je nám líto když vidíme jak je se stromky zacházeno.

Někdo si dá práci aby stromek narouboval a zapěstoval, trocha péče při odesílání by neuškodila.

Do budoucna již nebudeme stromky objednávat přes e-shop.

Na e-mail ohledně stavu doručených stromků nikdo nereagoval.

• Potvrdili přijetí objednávky kterou ,,již pevně uchopili do ruky a v současné době ji zpracovávají,,,, JENŽE od 22.2.2024 NEKOMUNIKUJÍ. Dovolat se telefonem je nemožné... Nedoporučuji,protože evidentně ani objednávka přes 10 tisíc kč jim nestojí za trochu snahy.

inzerovaný termín vz nabídky není dodržený

• Ozvali se po x dnech, že zboží nemají
  • Zboží ani po 14-ti dnech nedorazilo, ačkoliv ihned po objednávce z obchodu přišel potvrzovací email, že byla objednávka "schválena a odeslána k zabalení" a ani se nám dosud z obchodu nikdo neozval s nějakým vysvětlením... Takové obchodníky rozhodně nedoporučuji!

• došla velmi průměrná až podprůměrná sadba česneku za cca 450 Kč / i s dopravou / prakticky se česnek neliší od našeho, jen, že ten náš je trochu větší a trochu zdravější - příště mi postačí vlastní sadba..

• Váš dotazník je rychlejší než doručení zboží
  • Nic mi nedošlo ? Nevím proč.

Reakce obchodu OVOSADBA

objednávku vedeme jako neuhrazenou, a pokud máte v objednávce uvedeno platbu předem a my nemáme peníze na účtu, nemůžete od nás čekat zboží.

Hezký zbytek dne Ing. Radomír Tyc

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

dva 10l substráty byly vpořádku
    tři 15l substráty byly ještě zabaleny do igelit. pytlů, ze kterých jsem opravdu vylila 1l vody, substráty jako-by snad někdo potápěl?! Ze substrátů vytékala voda, do teď vysušuji!!!

Zboží nefungovalo

Reakce obchodu OVOSADBA

Sekce na hodnocení zboží je jinde ale, škoda...

• nevíte co za pometlo dostanete takový stromek by si nikdo nekoupil vidět ho předem takže přes eshop už nikdy

Reakce obchodu OVOSADBA

zvláštní, že ho osobně převezmete a neřeknete ani slovo, a pak nás tady kritizujete za něco, za co ani vlastně nemůžeme. Vážně si myslíte, že ovlivníme růst stromu?

Mrzí mě, že je to pořád dokola.... :-(

• Rychlost,stromečky jsou krásné
    • Doručuje přes Českou poštu

Stromečky nepřišli na adresu,osobně jsem pro ně musel zajet,pošta je vláčela, takže uvidíme,jestli to vůbec poroste. Bohužel nezasilají přes normálního dopravce. Příště raději jinde

Reakce obchodu OVOSADBA

děkuji za pěkně zmatečné hodnocení. K dopravě: Nikdo jiný z dopravců (DPD, PPL, apod.), myslim těch, co umi posilat jen krabice, ze všeho ostatního mají pupínky, pokud to nemá tvar krychle nebo kvadru, tak buďme rádi za Českou poštu, která se k přepravě stromků chová velice dobře a pokud dojde k pochybení, jedná se o chybu jedince nikoliv celé společnosti.

Pokud jsem to tedy správně pochopil, tak nás nedoporučujete jen proto, že jste si pro stromky musel zajet na poštu - to je vážně škoda.

S pozdravem ing. Tyc

• Obchod v pořádku, kupují zde cca 3 roky sadové brambory a maximální spokojenost.

Ale stromek meruňky je takový, že kdybych ho viděl před prodejem, tak bych je nikdy nekoupil. Mám dva, a oba chudáci. Tenký kmínek, větvičky jako ježek. Nechápu jak to mohl někdo takto zastřihnout.

Reakce obchodu OVOSADBA

děkuji za reakci. Radši bych ji teda uvítal třeba na emailu, kde bychom případný problém spolu vyřešili.

Pokud se zbožím nejste spokojen, máte právo od kupní smlouvy odstoupit a zboží nám vratit. Na druhou stranu kupujete "živou věc", která nemá dané rozměry a pokud je stromek živý, což předpokládám že je, není důvod k nespokojenosti.

Za důvěru se sadbou jsem moc rád a věřím v další spolupráci.

S pozdravem ing. Tyc

Zasláno jiné zboží než bylo v objednávce, na email nereagují

Reakce obchodu OVOSADBA

mrzí mě, ze nejste spokojená, přestože jste obdržela růži dle Vaši poznámky - růžovobílou. Pokud se Vám růžicka nelíbí, ať už z jakéhokoliv důvodu, můžete jí nám poslat zpět a vyřešíme to běžnou reklamací - výměna kusu nebo vrácením peněz.

Pokud jste posílala email včera nebo předevčírem, pravděpodobně jsem se k němu jenom ještě nedostal.

Děkuji a věřím, že to společně dořešíme.

zatim špatná komunikace

• rychlé vyřízení objednávky
    • polovina brambor malých

viz výše

Reakce obchodu OVOSADBA

námi dodávaná certifikovaná sadba je dle normy, viz:

Mezi zákonné požadavky na sadbu patří mj. (viz. Vyhláška č. 384/2006Sb):
    - sadba nesmí být mořena proti klíčení
    - velikost sadby se stanovuje tříděním na čtvercových sítech o minimálním rozměru 25 x 25 mm a maximálním rozměru 60 x 60 mm, přičemž maximální rozdíl velikosti sít v rámci jedné partie je 25 mm (v praxi musí brambor propadnout čtvercem o základně horní hranice třídění (námi dodávaná sadba má horní hranici 55 mm – viz. návěska). Velikost se rozumí příčný průměr, brambor může být teoreticky dlouhý jako rohlík. S velikostí hlízy se obvykle zvětšuje počet stonků, které je schopna hlíza vyprodukovat, naopak u menších je jejich nasazení menší, ale vypěstované hlízy mají větší velikost
    - menších a větších brambor než odpovídajících deklarovanému třídění smí být vždy max. 3 hmotnostní %,
    - a řada dalších sledovaných při mechanickém rozboru před expedicí a při řadě testů během vegetace a krátce po ní státními orgány a osobami jimi pověřenými

Pokud bylo něco jinak, měl jste nás informovat, ale žádnou reklamaci od Vás neeviduji.

Jednou jsou brambory pro někoho velké, jednou zase malé, proto je tahle norma a ta je pro nás závazná. Po sklizni třeba změníte názor.

S pozdravem ing. Tyc

Po rozbalení zjištěno že pytel s hnojivem roztržený, postřik v krabičce slisovaný neb byl přifařený ke hnojivu

Reakce obchodu OVOSADBA

reklamaci od Vás bohužel neevidujeme, určitě se situace dala vyřešit k Vaší spokojenosti. Nemáme bohužel od Vás jedinou zprávu o tom, že by bylo něco špatně.

Omlouvám se za způsobené komplikace, ale zároveň věřím, že situace není tak dramatická, jak uvádíte zde, neboť pokud by byla, věřím, že byste nás o tom informovala.

S podzravem ing. Tyc

Obchod je v pohodě, ale zboží (broskve) nestálo za nic.

Reakce obchodu OVOSADBA

žádnou reklamaci na kvalitu zboží (broskve) od Vás ani od nikoho jiného neevidujeme.

S pozdravem ing. Tyc

Objednáno k osobnímu vyzvednutí. Krmení pro kuřata. Ve středu. Pondělí - stále nic. Byl jsem nucen nasypat krmení pro nosnice, první kuřata už hynou. S osobním nákupem na místní pobočce nemám problém, e-shop úplně na hov.. Nedoporučuji pokud kupujete krmivo, zvíře nežrat nevydrží..

Reakce obchodu OVOSADBA

Dobrý den, zboží je u dodavatele s doručením do 5pracovnich dnů, což bylo splněno.
    Podle všeho nejste dobrým chovatelem, když nejdříve pořizujete mladý, a pak teprve sháníte potravu - Vaše blbost!

Můžete se zlobit jen sám na sebe, nás z toho prosím vynechejte, pokud nerozumíte termínu "skladem u dodavatele"