• Nechal jsem se nachytat na poslední kus rozbaleného zboží Green rádio XSY 320 s dynamem a svítilnou. Funkce fungovaly jen se zapojeným USB kabelem, vnitřní zdroj rádia se nenabíjel, proto jsem zboží vrátil.

Objednal radiobudik, zboží příšlo, zapnul funguje špatně číslica špatně ukazuji měšec a den vůbec nejde nastavit.

Reakce obchodu Outlet Elektro

Vzniklá situace nás mrzí. Máte možnost produkt vrátit bez udání důvodu do 30 dnů od zakoupení.
    Všechny informace k reklamaci najdete zde: https://www.outletelektro.eu/informace/5-reklamace
    Děkujeme, Tým OutletElektro.eu

• Kavovar prisel poskozeny, (ulomena plastova pacicka, cidlo nesnima, ze zasobnik je v kavovaru) nebyla hlasena v popisu produktu.

Děkujeme, Tým OutletElektro.eu

objednala jsem 2x úložný box a každý byl zabalený zvlášt´pouze do igelitového obalu...a právě proto jeden box přišel totálně rozlámaný na 10 kusů..takže byl na vyhození..........to se musí balit pořádně...

Reakce obchodu Outlet Elektro

Vzniklá situace nás mrzí. Máte možnost produkt vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od zakoupení, neobdrželi jsme od Vás žádnou reklamaci ať už telefonicky či e-mailem.
    Děkujeme za pochopení, tým Outlet Elektro

• Doručování službou dopravní je nevýhodné pro pracujícího člověka - musí někdy i půl dne strávit doma a čekat. To je však chyba služby přepravní.

Bohužel mi bylo doručeno zboží vadné, ač bylo ujíšťováno, že funkční vadu nemá.
    Chválím rychlou a pozitivní reakci na reklamaci.

Reakce obchodu Outlet Elektro

aktuálně doručujeme se službou PPL, u které je možné nechat si balíček uložit v některém z partnerských PPL Parcel Shopů v blízkosti vašeho bydliště nebo zaměstnání.

Outletelektro.eu tým