Smíšené zboží křížené s bazarem. Nakupuji často a jsem spokojen. Zboží sice po pár kusech, ale o to rychleji se obměňuje nabídka. Zboží prezentováno s fotografiemi jak reálně vypadá případné poškození. Dodávka do cca 3 dnů.

• Nechal jsem se nachytat na poslední kus rozbaleného zboží Green rádio XSY 320 s dynamem a svítilnou. Funkce fungovaly jen se zapojeným USB kabelem, vnitřní zdroj rádia se nenabíjel, proto jsem zboží vrátil.

• Výhoda,vrácení zboží do 30.dnů.

Jsem po všech stránkách spokojen,příkladné jednání a dobré rady na mé otázky,děkuji Vám,Ondrášek.

• Rychlé doručení objednávky.
    • V zásilce nebyl přiložený český návod k obsluze a údržbě. Uvědomte si, že mnoho lidí nemá počítač ani internet a ani v balení není poznámka kde předmětný návod mám najít. Tím, že není přiložený návod k obsluze a údržbě v jazyce českém je vědomě porušen zákon na ochranu spotřebitele.

• Rychlost, ochota při komunikaci

Dodáno rychle,doporučuji.

• Top stav

Dobrá cena

• V podstatě obchod se smíšeným zbožím, vše na jednom místě
    • Slušné ceny
    • Rychle dodání
    • Ne vždy dodané zboží odpovídá popisu a obrázku na internetu

• Jednoduché objednání rychlé dodání.

Vše OK

Objednal radiobudik, zboží příšlo, zapnul funguje špatně číslica špatně ukazuji měšec a den vůbec nejde nastavit.

Reakce obchodu Outlet Elektro

Vzniklá situace nás mrzí. Máte možnost produkt vrátit bez udání důvodu do 30 dnů od zakoupení.
    Všechny informace k reklamaci najdete zde: https://www.outletelektro.eu/informace/5-reklamace
    Děkujeme, Tým OutletElektro.eu

• Kavovar prisel poskozeny, (ulomena plastova pacicka, cidlo nesnima, ze zasobnik je v kavovaru) nebyla hlasena v popisu produktu.

Reakce obchodu Outlet Elektro

Děkujeme, Tým OutletElektro.eu

• Zákazník servis

• Bezproblémová komunikace, hned volali, že jedno zboží bohužel nebylo na skladě a nabídli mi za něj jiné
    • Nízké ceny
    • Rychlé doručení

• +

• Rychlé dodání,dobrá cena

• Mnoho možností dopravy

• je to levne a i kvalitní