• Rychlost, nabídka
    • Málo se o něm ví. Víc se dostat mezi lidi. Třeba forum s názory na zboží, jelikož hodně porovnávám cenu×výkon, kolikrát hodnocení a zkušenosti mi pomohou ve výběru. Tim se dostanete mezi lidi, informací není nikdy dost když máte dilema.

Mám zatim jen dobrou zkušenost. Každá konkurence nekvalitnich 2.jakostí obchodních řetězců je dobrá.

• nepřišlo mi potvrzení objednávky

• Zboží bylo opravdu na skladě, tak, jak uváděli. Oproti ostatním obchodům, kde na skladě vůbec nebylo. Expedice do 24 h.

• dobrá cena, rychlost

Dobrý nákup za výborné ceny. Výprodej bot značky Aku, kterou už roky znám, číslo přesně, které potřebuji.

• Našel jsem, co jinde neměli

potěšila mě rychlá komunikace ohledně nejistoty u velikosti

• Rychle dodanie
    • Nemali povodne topanky (velkost) aj napriek ponuke v internetovom obchode
    • Dorucenie na SK cez Slovensku postu co pre mna znamenalo dalsich 10€ za zmenu Eur na CZK (poplatok poste)

Ponukli nahradu, co v mojom pripade bolo OK.

• prodávají barevnou variantu batohu, kterou nabízí málokdo. Přívětivé ceny výrobků Vaude.
    • Nelze zboží osobně vyzvednout v Praze (Uloženka, Zásilkovna...).

Dobrý obchod

• dobrá cena

Vše proběhlo v pořádku, komunikace s obchodem mailem byla také bez problémů. Je vidět, že obchod funguje hlavně v kamenné prodejně a eshop bude nejspíš vedlejší, ale to nevadí, zboží jsem dostala brzy a za dobrou cenu.

• ceny, jakás takás vstřícnost
    • nefunkční komunikační rozhraní pro odesílání zpráv (i když jsem jim psal, nebylo prý doručeno)

třikrát sem s nimi telefonoval, s tím, že velikost xl je skladem (na webu měli L), když jsem odeslal objednávku a peníze, tak mi při dalším telefonu bylo řečeno, že mají jen L, (mysleli prý jinou bundu, než jsem chtěl a říkal, ta byla XL), Sami řekli, že hned peníze vrátí, trvalo to sice týden a po dvou urgencích. Naštěstí jsem hned bundu sehnal jinde, tak nejsem naštvanej. Mají ale dobré ceny a když se vám podaří domluvit, tak můžu doporučit

• nejvýhodnější cena

• Nedostal jsem vyrozumění o odeslání zboží ani o době jeho dodání

Reakce obchodu Outdoorove.cz

děkujeme za recenzi. Zpracujeme na důslednosti informování o stavu objednávky.

• Rychlost, komunikace
    • Nutnost aktualizovat webové stránky.

• Rychlost a dobrou cenu.

Doporučuji. Jsem velice spokojen, Koupil jsem boty kvůli ceně, obchod jsem našel na internetu. Jednání korektní a rychlé. Doporučuji.

• nemožnost zboží vyzkoušet před prodejem

Reakce obchodu Outdoorove.cz

děkujeme za hodnocení. Zboží je případně možné vyzkoušet před nákupem na prodejně v Trutnově. Ale není to tak pohodlné a rychlé pak :)

• Velmi příjemná, přátelská, neformální komunikace s prodavačem.
    • Zobrazené zásoby neodpovídají asi vždy realitě (pravda jednalo se o hektické adventní období) - poptávaný batoh byl deklarován, že je skladem, fakticky již nebyl nikde k dispozici... Prodavač nabídl řešení slevy na vyšší typ batohu.

Velmi příjemný přístup. Doporučuji si jen ověřit, zda je požadovaný výrobek opravdu skladem.

Reakce obchodu Outdoorove.cz

děkujeme za recenzi. Rádi vyjdeme vstříc, když není nějaká barevná kombinace skladem.