• Skladem, ale po 10ti dnech stále nic nepřišlo, pouze chtějí ohodnocení, tak hodnotím.

nasrat

• Ochotný prodavač

• Klamavá informace o doručení přes zásilkovou službu.

Zboží lze převzít od zásilkové(kurýrní služby)pouze mezi 08.-11.00,čas doručení si určuje řidič,nikoliv zákazník.

Na tričku po prvním použití jsem našel v jednom švu látku vytrženou ze švu asi cca 3cm z pravděpodobného důvodu špatného sešití. Pravděpodobně chybí u dodavatele zboží důkladná kontrola před zasláním zboží zákazníkovi.

Zboží, které bylo inzerováno "skladem" bylo expedováno z eshopu 5. den od objednání. V den, kdy dorazilo do uloženky jsem už byl na cestě na dovolenou - tedy jsem si ho nevyzvedl. Obchod jsem si vybral právě proto, že zboží bylo "skladem".

Reakce obchodu outdoor-termopradlo.cz

Dobrý den pane Novák, omlouváme se, ale Vámi objednané triko bylo inzerováno Skladem u dodavatele. Objednal jste ve čtvrtek odpoledne a zboží jsme expedovali v úterý, tedy třetí pracovní den po objednání, O víkendu přepravní služby nefungují. Děkujeme za pochopení.

• nevím
    • Eshop uvádí jiné ceny než je skutečnost , jedná se o klamavou reklamu.

Nedoporučuju , nakupte si jinde , ať nejste zklamaní. Lživá reklama, nepravdivé ceny, nedostatečná komunikace se zákazníkem.

• široký sortiment a přijatelné ceny
    • tabulka velikostí oblečení craft neodpovídá, tabukově mi mělo sedět, ale funkční prádlo je mi velmi tesné a někde škrtí

Slabina není asi až tak vadou obchodu jako spíše údajů od výrobce. Spokojen nejsem a zboži vracim ve 14 denní lhůtě. Plus pořizuji o velikost větší.

Reakce obchodu outdoor-termopradlo.cz

Dobrý den, bohužel toto není možno z naší strany ovlivnit, tabulky jsou převzaty od výrobce. Výměna je však možná.
    Děkujeme.

• údaje o dostupnosti zboží neodpovídají realitě, obchod následně nekomunikuje, nenabídne dodání alespoň části objednaného zboží v termínu, až po dvou urgencích a 10 dnech odkazuje na údajně zaslaný e-mail

první negativní zkušenost za 10 let nakupování na e-shopech. nedoporučuji

Dobrý den pane Kozílek,
    objednal jste v neděli a hned v pondělí jsme Vám napsali o dostupnosti. Vaše reakce nedorazila a po 10 dnech jste psal dotaz, na který bylo odpovězeno po dvou minutách. Opět bez jakékoliv reakce z Vaší strany ...

• Nabízí zboží skladem,které nemá skladem k dispozici.

Krom jiného jsem zakoupil dvě trika nabízená jako zboží skladem a prodavajici je nedokázal dodat.Byl mi dále nabídnout za symbolickou cenu 1Kč prací prostředek. Nabídku jsem přijal a považoval za sympatické gesto až do chvíle, kdy mi jeho cenu prodávající vyfakturoval,ale prostredek nedodal.

Reakce obchodu outdoor-termopradlo.cz

Dobrý den pane Novák, omlouváme se, problém ohledně trik byl řešen po telefonu. Poslední kusy z letní kolekce a již nešlo doobjednat. Před Vánoci se stav skladu mění každou minutou. Chybějící dárek nás velice mrzí, chyba balení, ale škoda ze jste třeba nezavolal na prodejnu nebo nenapsal, dárek by byl obratem doposlán.

• Komunikace se zákazníkem. i po několika odeslaných mailech z mé strany nebyl nikto schopný odepsat.

Tak jak jsem se tesila z nalezení webových stránek a produktů s nižší cenou než jinde v eshopech, tak rychle moje nadšení vyplynulo. Nikto z e shopu ze zaměstnanců není schopen odpovědět na můj dotaz a vyřešit tak problém.
    Bohužel poslední nákup.

• Přehledná nabídka zboží, rychlé doručení
    • Zasílá zkoušené zboží.

Mně osobně velmi vadí, že zboží bylo v obalech již
    otevřených, zcela jasně spodní díl termoprádla vícekrát
    zkoušený.Zboží bylo sice slevněno, ale pokud byl důvod
    slevy, že zboží bylo v obchodě již zkoušeno, měla by tato informace být jasně u zboží uvedena.Prádlo jsem
    z časových důvodů nevracela,(s čímž zřejmě počítají), hned jsem ho prala a tak si radost z nové věci prostě nepředstavuji.
    K takovému obchodu již nemám důvěru. Nedoporučuji.