OSCOM

rajchlovi@centrum.cz

Přidáno: 25. března 2017

• rychlost vyřízení objednávky
  • cena výrobku
  • zatím nevím je to moje první objednávka

dodací lhůta
rychlost vyřízení objednávky
přijatelná cena

Přidáno: 20. března 2017

• velký výběr
  • dobré ceny

Reakce obchodu OSCOM

děkujeme na nákup i udělení zpětné vazby. Moc nás těší, že jste byl spokojen, doufáme, že jste prostřednictvím našeho e-shopu nenakoupil naposledy.

branislav

Přidáno: 19. března 2017

• výhody nevím a ani se už nedozvím
  • Hlavní slabinou jsou lhaní, nedodržení termínú a arogance. Další významnou slabinou je psaní si vlastních recenzí a kupování si dobrých rezenzí, možná aby vyrovnali handicap - to je výhradně múj názor, shrnu v recenzi.

Recenze píšu málokdy, když, tak hlavně pozitivní. Co ale předvedl tenhle "obchod" bylo ubohé. Vyslovenľ slíbily dodat tovar v jistý den, bohužel v den, kdy ho měli dodat ho jenom naskladnili. Tudíž chyba na jejich straně, nikoli na straně dopravce. To, že mi tovar slíbili dodat v daný den pak následně popřeli v telefonickém rozhovoru, v dalším rozhovoru mi bylo doporučeno abych si "srdíčko vylil někde jinde"! S takovým přístupem múžou prodávat někde na tržnici, ne hrát si na eshop. K recenzím na heurece - múžu se jenom domnívat, že tolik zmazaných recenzí z dúvodu porušení pravidel heureky, je jenom proto, že si jich psali sami. Jinak převažují ty špatné recenze. Na margo kupování si dobrých recenzí - jak jinak si vysvětlit, že nejlepší recenzi obchod jednou měsíčne ohodnotí sumou 500,-Kč ? Kdyby jakoukoli z recenzí, dá se tomu rozumět, ale nejlepší ??? Jasné kupování si "hlasú". Zkušenost s tímhle obchodem jedna z nejhorších za posledních pár let - a to na netu nakupuju opravdu hodně. A ta nejhorší zkušenost vyplývá z nedodržení termínu, následného zapření takového slibu a arogance - opravdu výrazně mi to ovlivnilo postup prací - vím, múj problém :( Děsím se toho, že tam výrobek budu muset reklamovat. Horňák

Dobrý den, Branislave,

děkujeme za nákup i jeho následné zhodnocení, k němuž se však musíme vyjádřit. Celá situace se udála značně jinak, bohužel z Vaší strany jsme se setkali s velmi hrubým jednáním a vyhrožováním našim zaměstnancům, které neakceptujeme. Možnost udělit recenze je mnohdy jednoduchou cestou jak poškodit prodejce, avšak věříme, že poctivou prací i tyto situace odčiníme a naši stálí zákazníci se k nám budou vracet.
Přes všechno se moc omlouváme, mrzí nás, že jste nakonec nebyl spokojen, i když jsme se opravdu snažili vyjít Vám vstříc.

Klára

Přidáno: 18. března 2017

• Příjemná komunikace. Nakupuji pravidelně a vždy mi dokázali poradit a vyjít vstříc.

Krásný den, Kláro,

děkujeme za nákup i udělení krásného hodnocení, moc si ho vážíme. Užívejte jarní dny!

Tomas

Přidáno: 16. března 2017

• Super servis, nakupuji tam pravidelně.

Zboží dorazilo druhý den, naprostá spokojenost.

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme za nákup i udělení hodnocení. Moc náš těší, že jste byl spokojen - o to více, že jste pravidelným zákazníkem. Budeme se těšit na příští nákup.

Uživatel bez avatara

Anonym

Přidáno: 23. února 2017

• Rychlé dodání. Vše v pořádku.

Ryché jednání. Žádné dodatečné poplatky za dopravu a dobírku. Za 2 dny bylo zboží doma.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne

Krásný den,

děkujeme Vám za nákup, moc nás těší, že jste byl spokojen.

Užívejte první, skoro jarní dny.

Lucie P.

Přidáno: 22. února 2017

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Přidáno: 19. února 2017

• Ochotně poradí a jsou příjemný

Reakce obchodu OSCOM

děkujeme za nákup i jeho následné zhodnocení. Snažíme se zákazníkům poradit a vyjít jim vstříc, přestože jsme e-shop. To, na čem si zakládáme, je právě osobní přístup. Moc děkujeme za kladné hodnocení.

Přejeme krásný zbytek týdne.

RadkaF.

Přidáno: 1. února 2017

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

Ontolov

Přidáno: 1. února 2017