OSCOM

Ověřeno zákazníky

908 recenzí z celkového počtu 1838 hodnocení

• 97 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod OSCOM získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze OSCOM

nespokojený zákazník

Přidáno: 9. května 2017

• žádné
  • nepravdivost tvrzení

Objednala jsem si strunovou sekačku Bosch art 30 combitrim se dvěma různými strunami, ale dostala bosch art 30 s jedním druhem struny. Po telefonu se mi pracovnice zaručila, že sekačka je úplně stejná, jen má navíc 50 w a je o 300,- dražší. Objednala jsem sekačku přes internet a u autorizovaného prodejce, protože v obchodech v místě ji neměli, firma oscom potvrdila objednávku, kterou nebyla schopná splnit. Při telefonickém hovoru se údajný jednatel choval povýšeně, nemluvil k věci. Zboží jsem nevrátila, protože jsem se obávala, abych nakonec neměla ani sekačku ani peníze. Rozhodně tento obchod nedoporučuji, kdybych sekačku objednala u jiného prodejce tak jsem měla ten typ, který jsem chtěla. Ta co jsem dostala mě přišla dráž než v běžném obchodě.

GAL

Přidáno: 7. května 2017

• Uvedené zboží uvedené skladem je skutečně skladem.
  • Krabice od produktu tlaková myčká Karcher dorazila rozbalená, přelepená potištěnou páskou firmy OSCOM. Výrobek byl asi určitě nepoužitý, ale určitě byl ROZBALENÝ a prodávaný jako NOVÝ !!!

3B INVEST a.s.

Přidáno: 8. dubna 2017

po objednání zboží se zjistilo že pračka mnou objednaná není na skladě.dodavatel mi nabídl náhradu avšak dorovnal cenu s nížením až o 1300Kč!!!!To se mi ještě nestalo a můžu jedině doporučit!!!Mohli totiž se omluvit že měli položku oznašenou skladem a mezitím se prodala,ale hledali alternativní možnosti.Velmi ochotně .Náš syn studuje universitu v USA a směje se z našich eshopů,heurek a zboží.cz.Protože tam je AMAZON.Oni mu už několikrát zboží do 500Kč které reklamoval,napsali :My vám věříme jste prime memember nechte si to a posíláme vám nový kus obratem.Může vracet snad do 30 dnů a jiné možnosti a služby...O sortimentu se nám ani nezdá.Já Vám ale držím palce,protože vy se můžete stát takovým malým AMAZONEM,který ale může růst.Správně dbejte na etiku a kvalitu obchodníků... a s heurekou pak bude nale

Reakce obchodu OSCOM

moc děkujeme za rozsáhlé hodnocení plné chvály. Opravdu nás potěšilo a vážíme si ho! Tou největší odměnou pro nás bude, když u nás v budoucnu opět nakoupíte.

Mějte krásný zbytek týdne.

Anonym

Přidáno: 3. dubna 2017

Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

rajchlovi@centrum.cz

Přidáno: 25. března 2017

• rychlost vyřízení objednávky
  • cena výrobku
  • zatím nevím je to moje první objednávka

dodací lhůta
rychlost vyřízení objednávky
přijatelná cena

Reakce obchodu OSCOM

děkujeme za nákup i jeho následné zhodnocení. Moc nás těší Vaše spokojenost.

Přidáno: 20. března 2017

• velký výběr
  • dobré ceny

Reakce obchodu OSCOM

děkujeme na nákup i udělení zpětné vazby. Moc nás těší, že jste byl spokojen, doufáme, že jste prostřednictvím našeho e-shopu nenakoupil naposledy.

branislav

Přidáno: 19. března 2017

• výhody nevím a ani se už nedozvím
  • Hlavní slabinou jsou lhaní, nedodržení termínú a arogance. Další významnou slabinou je psaní si vlastních recenzí a kupování si dobrých rezenzí, možná aby vyrovnali handicap - to je výhradně múj názor, shrnu v recenzi.

Recenze píšu málokdy, když, tak hlavně pozitivní. Co ale předvedl tenhle "obchod" bylo ubohé. Vyslovenľ slíbily dodat tovar v jistý den, bohužel v den, kdy ho měli dodat ho jenom naskladnili. Tudíž chyba na jejich straně, nikoli na straně dopravce. To, že mi tovar slíbili dodat v daný den pak následně popřeli v telefonickém rozhovoru, v dalším rozhovoru mi bylo doporučeno abych si "srdíčko vylil někde jinde"! S takovým přístupem múžou prodávat někde na tržnici, ne hrát si na eshop. K recenzím na heurece - múžu se jenom domnívat, že tolik zmazaných recenzí z dúvodu porušení pravidel heureky, je jenom proto, že si jich psali sami. Jinak převažují ty špatné recenze. Na margo kupování si dobrých recenzí - jak jinak si vysvětlit, že nejlepší recenzi obchod jednou měsíčne ohodnotí sumou 500,-Kč ? Kdyby jakoukoli z recenzí, dá se tomu rozumět, ale nejlepší ??? Jasné kupování si "hlasú". Zkušenost s tímhle obchodem jedna z nejhorších za posledních pár let - a to na netu nakupuju opravdu hodně. A ta nejhorší zkušenost vyplývá z nedodržení termínu, následného zapření takového slibu a arogance - opravdu výrazně mi to ovlivnilo postup prací - vím, múj problém :( Děsím se toho, že tam výrobek budu muset reklamovat. Horňák

Dobrý den, Branislave,

děkujeme za nákup i jeho následné zhodnocení, k němuž se však musíme vyjádřit. Celá situace se udála značně jinak, bohužel z Vaší strany jsme se setkali s velmi hrubým jednáním a vyhrožováním našim zaměstnancům, které neakceptujeme. Možnost udělit recenze je mnohdy jednoduchou cestou jak poškodit prodejce, avšak věříme, že poctivou prací i tyto situace odčiníme a naši stálí zákazníci se k nám budou vracet.
Přes všechno se moc omlouváme, mrzí nás, že jste nakonec nebyl spokojen, i když jsme se opravdu snažili vyjít Vám vstříc.

Klára

Přidáno: 18. března 2017

• Příjemná komunikace. Nakupuji pravidelně a vždy mi dokázali poradit a vyjít vstříc.

Krásný den, Kláro,

děkujeme za nákup i udělení krásného hodnocení, moc si ho vážíme. Užívejte jarní dny!

Tomas

Přidáno: 16. března 2017

• Super servis, nakupuji tam pravidelně.

Zboží dorazilo druhý den, naprostá spokojenost.

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme za nákup i udělení hodnocení. Moc náš těší, že jste byl spokojen - o to více, že jste pravidelným zákazníkem. Budeme se těšit na příští nákup.

Lucie P.

Přidáno: 22. února 2017

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.