• Nemožnost platit kartou.
    • špatná komunikace po dotazu o fakturační možnosti

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

Platit kartou u nás samozřejmě lze !!!
    Váš požadavek byl - zakoupit zboží bez DPH, což u nás nelze.

• Žádné
    • Neseriozní.

Zboží deklarováno skladem avšak nebylo. Podle tlf komunikace se mělo dodání zdržet o 2 dny. Při následné komunikaci po zhruba týdnu čekání nabídnuto dodání snad za měsíc.

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

Skutečně se může stát, že některé zboží se vyprodá a dovozce momentálně nemá, potom zjišťujeme možnou dobu dodání.

• Nemá nabízet zboží které není skladem.

• nedodržení dodací lhůty.
    • Zboží mělo být 2- 5 dní, přišlo druhý den a honili mě po republice.

Aušus.
    Naviják pouze odvinul, ale nikdy nenavinul.
    Obchodník místo výměny mě odkázal do servisu.
    Až když jsem přitlačil, že nedodal naviják ale odvíják, zboží přijal a vrátil peníze.
    Že by poslal obratem jiný na výměnu, to ne.
    Stálo mě tu kvůli tomu 5 zedníků.
    Nebrat !

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

u kteréhokoliv zboží se může stát, že se vyskytne nějaká vada, a pak se zboží odesílá do reklamace - je to běžný postup dle zákona.
    Obratem jiný na výměnu zaslat nelze, jelikož dovozce musí posoudit, zda-li se zbožím bylo správně zacházeno a jedná se opravdu o výrobní vadu.
    Zboží bylo dodáno druhý den od objednání - nejrychleji tedy jak mohlo dojít...
    Original-kompresor

• Standartni internetovy obchod.
    • Vse je OK

Zbozi dorazilo s ulomenym krytem a nalomenym podsavcem i když krabice nebyla poskozena. Nevim jestli je chyba u prodejce nebo u dopravce.

• no byla nejlevnější cena na trhu, ale bohužel nedokázal produkt - hoblík - dodat
    • když něco nabízím, tak cena je pevná a ne jak se to hodí prodejci. nedoporučuji z tohoto důvodu

Nakoupil jsem zboží za 1590Kč vč. dopravy, ale přišla mě zpráva, že cena se zvedla na 1820Kč vč. dopravy. Nesouhlasil jsem a objednal jinde.

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

měli jsme skladem ve výprodeji 1 poslední kus, který se chvíli před Vámi prodal jinému zákazníkovi.
    Bohužel na e-shopu jsme během chvíle nestihli upravit cenu a vy jste si hoblík také objednal.
    WM Nářadí

• Neznám
    • Nabízí zboží, které nemá k dispozici.

Objednal jsem 16.6. a 18.6. mne oznámili, že zboží nemají. To se může stát, ale nesmí trvat dva dny, než vám to oznámí- tedy v době, kdy již očekáváte doručení zboží....

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

ano to se opravdu stává, že se zboží vyprodá a než dorazí další dodávka může to trvat i několik dní. Také nejsou vyjímečné případy, že zboží u dovozce je vyprodané, ale bohužel o tomto nám nedávají zprávu, zjistíme to až když zboží není. Ve vašem případě jsme čekali na zprávu od dovozce kdy opět čerpadlo bude a zda vůbec. Potom jsme informovali Vás.
    Děkujeme za pochopení.

Kupoval jsme nabíječku na baterie od firmy Gude (GAB-15A). Po rozbalení jsem zjistil uvolněnou součástku uvnitř výrobku. Po sundání vnějšího obalu jsem vyňal šroubek, který tam zřejmě nepatřil. Patrně nedostatečná výstupní kontrola u výrobce v Číně. Nicméně bych od prodávajícího očekával alespoň zběžnou kontrolu prodávaného zboží. Jednalo se o zjevnou vadu - slyšitelné při manipulaci.

• přesto, že je zásilka účtována jako balík do ruky a měla dorazit následující den, byla zaslána jako cenný balík s doručením až 4. pracovní den.

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

zásilka byla odeslaná jako cenný balík, jelikož cena dopravy je u nás stejná jako za balík do ruky. Zásilka byla odeslána 2.5.pátek a doručena 7.5.středa, tedy měla zpoždění 2 dny. Pokud jste na zásilku spěchal, mohl jste to napsat do poznámky nebo si zvolit službu PPL, která doručuje do druhého dne nebo si jít koupit zboží do kamenného obchodu, kde byste ovšem nedostal k polyfůzní svářečce nůžky ZDARMA tak jako u nás. Česká pošta byla Vaše volba.
    Každopádně děkujeme za Váš názor, třeba to jiným zákazníkům pomůže lépe si zvolit způsob dopravy.
    Original-kompresor

• nižší cena oproti jiným eshopům
    • délka dodací doby
    • velká prodleva v odeslání faktury
    • žádná komunikace

Zboží jsem objednal v pondělí(6.1) a zadal jsem platbu online. Platba je zde prováděna formou "příkazu k úhradě". Tedy čekal jsem až do pátku(10.1) než my byla poslána faktura kdy jsem mohl zboží uhradit. Mezitím jsem se snažil dovolat, ale jedno číslo neexistuje a druhé bylo stále obsazeno. Přesto jsem to riskl a v pátek(10.1) zboží uhradil. Ve čtvrek(16.1) došel email o odeslání zboží a v pátek(17.1) mi bylo v pořádku doručeno. Suma sumárum, v podělí jsem objednal a další pátek mi došlo, tedy 12dní (10 pracovních) trvalo než mi bylo zboží dodáno. Což na dnešní dobu je otřesné.

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

Bohužel v tomto období byla inventura, takže skutečně v tomto případě došlo k opoždění dodávky.

• dlouhá reakční doba na to, aby mi sdělili, že výrobek nemají, přestože píší, že je skladem

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

ano, čekali jsem na zprávu od dodavatele, zda ještě zboží bude či nikoliv, poté jsme informovali zákazníka.

Dodávka neumožňovala uvedení do provozu, protože chyběla redukce z rychlospojky 1/4" na výstup 1/8" z kompresoru.

V balení byl pouze náhradní 1/8" s vnějším závitem (jako je na kompresoru)

Redukci jsem musel koupit zvlášť v kamenném obchodě.

Nejsem profi řemeslník. Doufal jsem, mi pracovník expedice poradí a dodávku zkompletuje. (i za cenu zvýšení fa. o cca 40 CZK)

Zdeněk W.

• Nezveda telefon v uvedene pracovni dobe. Pokus 3krat za den...

Jak uz je v cechach modou, nabizi neco co fyzicky nema a na netu se to tvari, ze je zbozi skladem.

• nebyl zájem ze strany obchodu mi nabídnout jiné obdobné z boží,jen mailem konstatovali,že objednávku ruší

nedoporučuji ostatním,není záruka,že objednané zboží podle nabídky je skutečně v nabídce

• dobrá cena,přehlednost v eshopu
    • chtělo by to některé méně kvalitní zboží neprodávat,ikdyž chápu,že poptávka je poptávka,ale přece jen..
    • tlakový regulátor -bez upevňovacího držáku-asi bude držet jen tak sám
    • tlaková HADICE-plastová tvrdá,neohebná zkroucená TRUBKA-TOTÁLNÍ HRŮZA-NEPOUŽITELNÉ

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

Pokud měl zákazník nějaký problém, mohl s námi tuto věc řešit, ale nikdo se neozval. Pokud kupuje zákazník levnější zboží, musí počítat s tím, že to není profi věc. Bohužel někteří zákazníci kupují hobby věci s tím, že by chtěli profi kvalitu.

• V komunikaci přes internet mi oznámili, že zboží bude ten den odesláno a dostanu email. Zboží došlo o dva dny později.

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

Když se zboží odešle, je snad jasné, že k zákazníkovi dorazí další den, nebo den následující. Když si zvolíte např. Českou poštu, záleží už jen na ní, za jak dlouho je schopna zboží dodat. Jsou zkušenosti, že zboží putuje poštou i týden...
    Když si zvolíte např. PPL, je 99% jistota, že zboží máte druhý den doma.
    Každopádně výběr dopravy si volí zákazník sám, takže je to jen a jen jeho volba.
    Děkujeme

• Velký výběr sortimentu.
    • Uvádí zboží které nemá a namísto toho pošle obdobné, ale levnější a po reklamaci nezašle nazpět přeplatek ceny.

Před objednávkou nejprve telefonicky či E-mailem ověřit, zda přesně požadované zboží je obchod schopen dodat.

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

Dobrý den, pokud zboží není skladem, což se samozřejmě může stát, pošleme náhradu, která je totožná (např. pouze jiný výrobce). Pokud je rozdíl v ceně, ta je vždy zákazníkovi samozřejmě vrácena !!!. Reklamace se řeší individuálně dle možností a vzniklé situace.

• Velký výběr
    • Dodací lhůta delší než 10 dnů v dnešní době? To je směšné! rychleji dotáhnu zboží z Číny.

zjistěte si prvně, kdy zboží dodají.

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

dostupnost zboží je uvedena u zboží. Může se samozřejmě stát že se určitý druh zboží vyprodá a dovozce je též momentálně nemá. Pak se musí čekat než se opět doveze z Číny, což může trvat i několik týdnů.

• špatná komunikace se zákazníkem, zboží, které je uvedeno skladem, není skladem ani po 11ti dnech od nákupu, aniž by obchodník o tomto informoval zákazníka.

nemohu hodnotit kvalitu zboží, neboť jsem je ani po 11ti dnech ještě neobdržel, přestože na stránkách prodejce je psaná u tohoto druhu zboží expediční doba do 48 hodin. Na můj telefonický dotaz, proč zboží nedorazilo mi prodejce odpověděl, že není skladem a neví, kdy skladem bude. Bez mé vlastní iniciativy bych se to ani nedozvěděl.

• nepravda při předvedení

Co se prodeje týče skvěle, ale špatnou reklamu dělá zboží, které je v prodeji. Když budu něco prodávat, hodně si to otestuji.Přeji mnoho úspěchů.