• Neseriózní jednání.

Nepřijde mi moc seriózní hlásit se k akci "DEN DOPRAVY ZDARMA" a zrovna v ten den u zboží zvednout cenu o 200,- kč (na požádání mohu poslat screenshoty).

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

Akce byla od 27.11. od 12.00h do 28.11.do12.00h, zákazník si objednal: číslo objednávky : 16595342 Datum : 26.11.2012 16:59:38. Tedy den před tímto datem, kdy byla doprava za běžnou cenu. Cena u tohoto zboží musela být zvýšena, jelikož to byla již cena AKČNÍ.

• nabízí skladem zboží, které fyzicky nemá

nedoporučuji

• Ukončení komunikace, bez vyřešení problému.

Přehlednost stránek, dobré ceny.
    Zakoupil jsem tři kusy nářadí a úhlová bruska mi přišla poškozená. Po snaze vyřešit tento problém byla komunikace ze strany obchodu ukončena bez vyřešení problému. Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

Zákazníkovi byla nabídnuta výměna zboží, na kterou už nereagoval. Na brusce v originálním obalu byl u uhlíku uštípnutý kousek plastu.

přišlo jiné zboží, než jsem si objednal

• Nemám zdání
    • Neplní to co izeruje

Zatím jsem nic nenakoupil, pouze objednal.
    Dodávka se měla uskutečnit do dvou dnů.Za 7 dní jsem na dotaz dostal zprávu,že za 2 dni (v nabídce bylo,že zboží je skladem).No a dnes je to 10 dní a stále nic nevím.Měl jsem dovolenou a byl jsem doma.A teď až to budou doručovat(jestli vůbec),budou potíže.
    Myslíte,že tento styl obchodu lze doporučit?

Reakce obchodu ORIGINAL KOMPRESOR

Dobrý den, zboží jste si objednal a platbu máte převodem na náš účet. Fakturu jsme zaslali ale peníze zatím na účtě nejsou.
    Jakmile bude zboží zaplacené tak kompresor pošleme Weselowski.

• - přehlednost eshopu
    • - dobré ceny
    • - pokud je na stránce "skladem" tak nemusí být pravda

Nejdříve si ověřte zda mají opravdu skladem. Přišel jsem o týden času jen díky tomu, že obchod má na stránkách lživé informace.
    jak už to u našich eshopů bývá na stránkách mají vše skladem a dodání do 96hodin. Nicméně po třech dnech jsem mojí objednávku urgoval emailem jak to s mým zboží vypadá a bylo mi zodpovězeno, že nemají skladem a skladem nebude!!

• Velmi slušnou komunikaci
    • Vystavuje zboží, které není schopen prodat

Pokud budete mít štěstí, budete jistě spokojeni

• nedorazila žádná odpověď na dotaz k výměně zboží
    • zařídil jsem si sám výměnu.

nabízí zboží s rychlým dodáním, které ale nemají na skladě

• dobré ceny
    • komunikace.dodací lhůty

není to špatný obchod,ale ta komunikace

• Nabízí zboží, které není schopen dodat

• ochota
    • žadné

velice dobrý

• nekvalitně zabalený, obal nepoškozený, ale výplň balíku nedostatečná

reklamace a její vyřízení trvala celý měsíc a musel jsem několikrát objednat, navíc jsem zaplatil 160,-Kč za balík s reklamovaným kompresorem

• dobra cena

nakoupil jsem kvuli nizke ceně. kompresor přišel poškozen,ulomeny plastovy kryt.ulomek v baliku nebyl,tudiž již musel byt zabalen poškozeny!!
    z tohoto duvodu nedoporučuji.