• Ceny
    • Prehlednost

Opakovane nakupuji a vzdy skvela komunikace a hlavne zbozi co funguje!

• dusud zboží nedorazilo

Reakce obchodu OnlineMedical

mrzí nás Vaše nespokojenost, bohužel jste si objednal zboží v období, kdy jsme se jako firma stěhovali a naše upozornění na zpoždění bylo vyvěšené na našem webu. I tak nás mrzí, že jste byla málo informovaná o naší situaci. Vidím, že objednávka byla odeslána a že budete se zbožím spokojená.
    Velice nás tato situace mrzí a jako menší odškodné jsme Vám nahráli 890 bodů na využití při další objednávce.

Děkujeme OnlineMedical.cz

• Široký sortiment za dobré ceny.
    • Ochota a vstřícnost zaměstnanců.

Spolehlivý obchod ve všech směrech.

Objednavka byla objednana pred dvema tydny, mozna vice, stale nebyla vyexpedovana.

Reakce obchodu OnlineMedical

velice se omlouváme za zpoždění, které vzniklo během stěhování celé firmy. Každopádně jste měl velkou objednávku, která byla skladem u partnera a bohužel zpoždění bylo ovlivněné i jím.
    Nyní situaci řešíme a snažíme se, aby vše zase klapalo pro spokojenost našich zákazníků.
    Ještě jednou se omlouváme.

Děkujeme OnlineMedical.cz

• Ani po 14ti dnech zboží nedorazilo.

Ani po 14 ti dnech zboží nedorazilo, jen omluvy.

Reakce obchodu OnlineMedical

velice se omlouváme za zpoždění, které vzniklo stěhování celé firmy a nyní se snažíme vše urovnat pro spokojenost našich zákazníku. Vidíme, že jste vše dořešili se zákaznickou podporou a doufáme, že časem Vám budeme moci ukázat, že to bylo pouze nedopatřením.

Ještě jednou se omlouváme.

výborný

Reakce obchodu OnlineMedical

mrzí nás Vaše nespokojenost, bohužel byla tak velká poptávka po zboží, kterou jsme nečekali a nebyli jsme upřímně připraveni na takovou situaci. Dnes máme posílené týmy a snažíme se vše dohnat a napravit. Každopádně vidím, že vše jste dořešil s naší zákaznickou podporou a objednávka k Vám již dorazila.

Děkujeme OnlineMedical.cz

• Ani po 7 dnech nebylo zboží expedováno. Na můj e-mail ohledně termínu dodání nikdo nereagoval. Rozhodně nedoporučuji

Reakce obchodu OnlineMedical

velice se omlouváme. Bohužel jste objednávku učinil v týdnu, kdy se celá firma stěhovala. V systému vidím, že je vaše objednávka vychystaná. Také vidím, že Vás kolegyně bude telefonicky kontaktovat po Velikonocích, abychom Vaší objednávku dořešili k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme OnlineMedical.cz

Vše fajn. Jinak bych opakovaně nenakupoval.

• Ceny
    • Prehlednost

Velka spokojenost s celym nakupem a hlavne zbozi vc. kvalitniho baleni. Mohu tedy doporucit

• Rychlé dodání.

• výborná komunikace

vše perfektní

Včasné info od obchodu

vše ok jsou jednička

Během 14 dní eshop nebyl schopný dodat slíbené zboží, špatná komunikace. Slíbili, že se ozvou, ale pokud jsem se sám nepřipomněl, tak to vůbec neřešili. Tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu OnlineMedical

velice se omlouváme, že jste byl během stěhování celé firmy, málo informován o stavu Vaší objednávky. Mrzí nás, že jsme danou situaci podcenili a věřte, že se snažíme vše vyřešit ve spokojenost našich zákazníků.
    Vidím, že jste svoji objednávku vyřešil s naší zákaznickou podporou a doufáme, že nám dáte časem možnost Vám ukázat, že si zákazníku vážíme a snažíme se dělat vše pro jejich spokojenost.

• Zbozi

Super nakup a budu nakupovat znovu

• Nespolehlivý výrobce!!!

Reakce obchodu OnlineMedical

mrzí nás Vaše nespokojenost, bohužel s výrobcem u produktu, který jste si zakoupil u na nás na webu, je to složitější. Samozřejmě jsme Vaší zpětnou vazbu výrobci předali a budeme apelovat, aby s tím patřičně naloží. Doufáme, že tato zkušenost s námi nebude mít vliv na naší společnost jako takovou.

Rychlé dodání zásilky.

Rychlé dodání