• Přišlo brzy
    • Vadná elektronika

Vadná elektronika několik dní bez odezvy obchodu , prý dovolená zboží vráceno

Objednané zboží dorazilo celkem rychle a v pořádku, ale hračka, kterou jsem si objednala neodpovídala popisu. Byla z plastu místo z kovu a dvířka se nedala otvírat, jak bylo uvedeno.

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, za způsobené komplikace se moc omlouvám. Produkt jsme vyřadili ze sortimentu a vrátili Vám peníze. S pozdravem, Tereza

Objednala jsem si 3 hračky, z toho 2 byly úplně jiné než dle popisu. Knížka magická do vany nebyla magická, ale obyčejná. A druhá hračka neodpovídala čtyřmi aspekty , které na stránkách popisují. Už obchodu neduveruji.

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, pod tím, co je magické, si každý představí něco jiného. :) Pokud nejste s knížkou spokojena, do 30 dní ji lze bezplatně vrátit skrze náš formulář (https://onlinehrackarstvi.cz/reklamace-a-odstoupeni). Podložku na malování vodou jsme kontrolovali a obsahem odpovídala. Pokud jste dostala nekompletní balení, kontaktujte nás prosím a buď Vám chybějící části dopošleme nebo od Vás nekompletní produkt vyzvedneme kurýrem. Za způsobené komplikace se moc omlouvám. S pozdravem, Tereza

• Na zboží jsem měl černej prach ( žetony a uvnitř kufřík od pokeru) a vypadalo to dost nečistotně, musel jsem si to vyčistit.

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, za způsobené komplikace se moc omlouvám. Prověřili jsme další kusy a ty již byly v pořádku. Ozvěte se nám prosím na [email protected], dáme Vám na zboží slevu. S pozdravem, Tereza

• Hračka stolní fotbal je nekvalitně vyrobená, dírky na hřebíky nesedí, nelze nasadit úchytky na železné tyčka a točit s hráči.

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, za způsobené komplikace se moc omlouváme. Hračku jsme vyřadili z prodeje. Zašlete nám prosím stolní fotbal bezplatně zpět (https://onlinehrackarstvi.cz/reklamace-a-odstoupeni), vrátíme Vám peníze. S pozdravem, Tereza

• Zboží mi přišlo hodně poškozené a nejednalo se zrovna o malou závadu.
    • Po této zkušenosti nemám ve váš obchod důvěru. Zboží nebylo vůbec zabalené kvůli případnému poškození.

Obchod nedoporučuji z důvodu hodně poškozeného doručeného zboží z důvodu špatného balení produktu. Objednané zboží bylo uloženo volně v krabici a tím došlo k jeho poškození.

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, moc se omlouvám za špatné zabalení produktu. Prosím napište nám na email [email protected] a zařídíme bezplatnou výměnu poškozeného produktu. S pozdravem, Tereza

• Objednané 2 auta na dálkové ovládání jedno nejede vůbec, druhé jen dozadu. U nás kvůli tomu smutné Vánoce

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, moc se za způsobené komplikace omlouvám. Kontaktovala jsem Vás emailem ohledně reklamace. S pozdravem, Tereza

• Nevím
    • Na internetu zboží dostupné a ve skutečnosti není. Chybu skladu oznámili až 5 dní po zaplacení.

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, za způsobené komplikace se moc omlouvám. Bohužel se občas stane, že již máme pouze poslední kus, který je poškozený. Snažíme se průběžně vylepšovat procesy v našem skladu, aby k těmto situacím docházelo co nejméně. S pozdravem, Tereza

NÁSLEDNĚ , BOHUŽEL PRO MNE POZDĚ JSEM OBJEVIL STEJNÉ I O 150Kč, LEVNĚJI. PODLE MÉHO NÁZORU DOCELA ZLODĚJNA ZA HRAČKY PRO MALÉ DĚTI.

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, prověřila jsem nabídku konkurence u daného produktu a ta naše patří mezi nejlevnější. Někteří prodejci, který produkt mají levněji, ho buď již nemají skladem, případně mají ještě zásoby nakoupené před zdražením energií a materiálů, které se v bohužel dotklo i hraček. S pozdravem, Tereza

• Dosla panenka nefungujici
    • stale nedosla nova

nedoporucuji

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, za způsobené komplikace se moc omlouvám. Reklamační zásilka nám ještě nedorazila. Každopádně jsem obratem zadala odeslání nového kusu, aby Vám stihlo dorazit do Vánoc. S pozdravem, Tereza

• Knížka špatný strojek na melodie a piánko neodpovídá vzhledově zvuk je příšerný a je to v angličtině.

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, děkuji za zpětnou vazbu k našim produktům. Oba produkty prověříme. Zároveň jsme Vás kontaktovali emailem, abychom Vám pomohli s vrácením zboží. Moc se za nastalou situaci omlouvám. S pozdravem, Tereza

Zboží přišlo rozbité, neúplné.

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, za poškozené zboží se upřímně omlouvám. Bohužel se někdy během přepravy může poškodit i dobře zabalené zboží. Mimo jiné i pro tyto případy nabízíme bezplatné vrácení zboží do 30 dnů. Vaše reklamace již byla vyřízena a peníze vráceny. S pozdravem, Tereza

Byl jsem dohodnutý z řidičem dpd že mi balík nechá ve městě a bohužel balík nedorazil. Měl už dorazit 11.12 2023

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, situace s řidičem DPD mě moc mrzí. Těsně před Vánoci bohužel někteří dopravci mají kapacitní problémy. S pozdravem, Tereza

• Nekomunikují, takže nevím, jestli jsem si něco vůbec objednal.

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, Vaši objednávku evidujeme jako zrušenou z důvodu jejího neuhrazení. Objednávku jsem Vám obnovila a zaslala instrukce k platbě. S pozdravem, Tereza

• Objednávka z 30.11 2023 dosud nedorazila - 8.12. - obchod nekomunikuje

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, balíček se nám vrátil jako nepřevzatý. Pokud máte zájem o opětovné zaslání, kontaktujte nás prosím na emailu [email protected] či telefonicky 799 118 314. S pozdravem, Tereza

Zboží - dětské dřevěné chodítko přišlo poškozené ,navíc chyběla část - základová překližka do košíku , kolečka která mají být základem pro stabilitu jsou velmi špatně - šlendriánsky obrobená takže šmatlají a odírají boky chodítka

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, za způsobené komplikace se moc omlouvám. Vytvořte si prosím reklamaci https://onlinehrackarstvi.cz/reklamace-a-odstoupeni a zašlete nám zboží bezplatně zpět, vrátíme Vám peníze. Kvalitu koleček prověříme. S pozdravem, Tereza

Po 6 dnech to je docela blby ne když jste český obchod to bude asi Vánocemi ne tak uvidíme kdy to dorazí dekuji Bocek

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, prověřila jsem Vaši objednávku a nemáte ji uhrazenou. Zaslala jsem Vám výzvu k platbě. S pozdravem, Tereza

• Objednala jsem paměťové šachy které dorazili bez figurek

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den Jano, za způsobené komplikace se moc omlouvám. Dnes jsme Vám odeslali reklamační zásilku. S pozdravem, Tereza

Dodání produktu bylo rychlé, ale zboží neodpovídalo fotografií.To mě velmi zklamalo.Objednala jsem, krásný barevný fotbálek pro vnoučka a přišel obyčejný, hnědý fotbal,bez obrázků.Myslim, že by to pár fotbalových samolepek vylepšilo.

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, za vzniklé komplikace se moc omlouváme, fotografii u fotbálku prověříme. Napište nám na email [email protected] a pomůžeme Vám s bezplatným vrácením objednávky. S pozdravem, Tereza

• Velmi spatne zabalene

Reakce obchodu OnlineHračkářství.cz

Dobrý den, prověřovali jsme balení Vaší zásilky spolu se skladem a nenarazili jsme na problém ani u použité krabice ani výplně. Můžete nás prosím kontaktovat na emailu [email protected]? Pokud došlo při přepravě k poškození, zašleme Vám obratem nepoškozený kus. :) S pozdravem, Tereza