• Nesedí velikost
  • Balíček byl dodán do Alza Boxu v patek po 12 hodině a zpět putoval v neděli po 12 hodině. Bohužel se mi nepodařilo vyzvednout a musela jsem si opakovaně nechat zaslat.

• Tričká sú okolo krku úzke, ak si objednávam 2xl, tak treba očakávať, že človek nemá krk XS. Som veľmi nespokojný.

• r\chlost
    • špatná velikost

Nedodali fakturu

• Rychle doruceni
    • Bile triko je velmi pruhledne
    • Chtela jsem triko na telo, ale i velikost S je siroke

Reakce obchodu www.online-textil.cz

děkujeme za recenzi. Vámi objednaná trika však nejsou na tělo, ale volnějšího tubulárního střihu, což je uvedeno i v popisu produktu.

V případě požadavku na triko na tělo (slim fit) je třeba vybírat z příslušné nabídky těchto triček. Taktéž v případě požadavku na vyšší gramáž je třeba vybírat triko s vyšší gramáží (stejné Vámi objednané se vyrábí i ve variantě s vyšší gramáží).

online-textil.cz

Nikdo se mi neozval, i pres dva telefony a opakovane emaily. Skoda. Neni to seriozni firma, bohuzel.

Reakce obchodu www.online-textil.cz

děkujeme za recenzi, ale objednávku pro švýcarskou firmu nejsme schopni zpracovat z procesních, zejména účetních důvodů.

Děkuji za pochopení.
    Kubale - jednatel společnosti

Zboží je kvalitní a dodání objednávky proběhlo rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Tuto část považuji za výbornou.
    Nicméně, stejně jako u mnoha jiných e-shopů, se potýkáme s problémem získání faktury za zakoupené zboží. Po šesti dnech od nákupu stále nemáme k dispozici fakturu, což nám ztěžuje správu účetnictví. Z tohoto důvodu nám tento e-shop jako potenciální dodavatel do budoucna nepřijde vhodný.
    Pokud ale někdo nepotřebuje fakturu, nebo mu nevadí čekat na její doručení, může bez obav využívat služeb tohoto e-shopu.

Reakce obchodu www.online-textil.cz

párování plateb z dobírek probíhá přes automat. Pokud byste potřebovali fakturu "ihned", lze platit kartou online. U této platby dojde ke spárování platby a vygenerování faktury v podstatě okamžitě.

U klasického bankovního převodu po přijetí platby na účet.

Kubale - jednatel společnosti.

• rozměry neodpovidají skutečnosti

• Nekomunikujú
    • neposlali cenovú ponuku na výšivky

Tovar nebol dorucený ani nám neodpísali na požiadavku ani nám neposlali cenovú ponuku.

Reakce obchodu www.online-textil.cz

kalkulaci k uvedené objednávce jsme zaslali na uvedený email 2.10., tzn. následující pracovní den.

Od té doby jsme žádnou reakci neobdrželi a dle emailu v objednávce neevidujeme ani žádnou telefonickou či emailovou komunikaci s dotazem na stav objednávky.

Vaše hodnocení nepovažujeme za zcela korektní.

Kubale - jednatel společnosti

• Šírka tričiek zodpovedá veľkostnej tabuľke
    • Dĺžka tričiek vôbec nezodpovedá veľkosti M ale veľkosti L !!

očekával jsem kapsu přišitou

Reakce obchodu www.online-textil.cz

objednal jste si polokošili, kde je z obrázku i specifikace zcela jasně uvedeno, že kapsička je dodávána samostatně.

Samostatně dodávané kapsičky jsou z důvodu lepšího brandingu (potisk/výšivka) a následného šití již potištěné/vyšité kapsy zpět na polokošili.

Zákaznická podpora online-textil.cz.

Vyjadřují se k předešlé objednávce: černá a modrá trička 2xl jsou v pořádku ale akční šedá trička 2xl jsou velikosti xl. Bylo by dobré kdyby velikosti byly totožné napříč barevnými variantami.

Reakce obchodu www.online-textil.cz

velikostní tolerance u jednotlivých velikostí je +-5%. V případě, že by odchylka byla vyšší, není problém zboží vrátit či vyměnit.

Děkujeme za pochopení.

Zákaznická podpora online-textil.cz

• rozmanitá nabídka za dobré ceny
    • doručení na čas, nespolehlivý partner

Náhodně jsem kontaktovala obchod s dotazem, kde se nachází má objednávka jelikož jsem neobdržela žádný link na trasování od obchodu nebo dopravce. Bylo mi suše sděleno, že došlo k chybě při komplementaci a má objednávka se zdrží o den. Na webu se zavázali k doručení do pátku, tak nevím jak by se den zpoždění přes víkend promítl v doručování, spíše by to byly 2-3 dny. Obchod nepochopil to, že pokud se zavazuje na webu k datumu doručení (na což měl 3 dny od objednávky), je to pro zákazníka směrodatný údaj. Takže jsem objednávku zrušila jelikož trička jsem potřebovala k odjezdu na tábor pro děti k batikování. Musela jsem tedy narychlo běžet do kamenného obchodu. Majitel obchodu se obhajoval, ale přitom stačilo, aby mi napsal sám, že dojde ke zpoždění. Komunikace a proaktivita zde selhala.

• Je mi mála

• Dodací doba

Obchod jsem zvolil, protože mi slibovali dodání ve čtvrtek nebo v pátek. Zboží přišlo až v pondělí. Vzhledem k tomu že se jednalo o Námořnická trička na dovolenou , zboží přišlo pozdě.

• Farba nezodpoveda obrazku,tovar mi prisiel spinavy. Taska je uzka.

Objednavka nepredstavuje to co som si objednala.

Stale čekam na zaplacene zbożi

• XXL trička jsou krátká. Posílat zpět to nebudu, příliš složité, ale příště už nakoupím jinde!

• Popis neodpovídá skutečnosti