ocOSTRAVA

Recenze ocOSTRAVA

Hedviga V.

Přidáno: 11. dubna 2017

• Rýchla doprava zbozi , dobre ceny i komunikace
  • Opravdu profesionálni pristup.
  • Zbozi jsem objednala v patek a v pondeli bylo u mne. Mala jsem stesti protoze se jednalo o akciove zbozi ktere mali skladem. Kvalita zbozi super, nemám co vytknout
  • Nenasla jsem

Koupit. Bez problemu obchod, spokojenost ;-)

Reakce obchodu ocOSTRAVA

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. :)

JCB

Přidáno: 10. dubna 2017

• Místo objednané tiskárny poslali jiný model, potom mi řekli špatný den, kdy příjede DPD pro tu špatnou tiskárnu (nikdo ten den nepřijel, takže jsem vám půl hodiny před zavírací dobou volal a nedovolal se) , potom spletli adresu pro doručení té správné tiskárny (asi o 170 km), načež jsem v emailu výslovně žádal o doručení v pondělí (byla tuším středa)... ve čtvrtek večer mi došla sms, že mi v pátek dojde tiskárna... no nakonec jsem musel obvolat váš obchod i DPD, aby mi došla tiskárna v pátek.

Ceny příznivé, ale místo objednané tiskárny poslali jiný model, potom mi řekli špatný den, kdy příjede DPD pro tu špatnou tiskárnu (nikdo ten den nepřijel, takže jsem půl hodiny před zavírací dobou volal na číslo uvedené na webu a nedovolal se), potom spletli adresu pro doručení té správné tiskárny (asi o 170 km - kdybych si toho nevšiml, tak mě doručovatel nahání kdesi v Ostravě), přičemž jsem v emailu výslovně žádal o doručení v pondělí, protože zbytek týdne nebudu doma (byla tuším středa)... ve čtvrtek večer mi došla sms, že mi v pátek dojde tiskárna... no nakonec jsem musel obvolat obchod i DPD, aby mi došla tiskárna v pondělí, takže za mě už nikdy. Jsem pracovně velmi vytížen a opravdu nemám čas rešit takové hloupé problémy způsobené něčí nepozorností.

Děkujeme za recenzi.
Opravdu nás mrzí, že jsme Vám doručili špatný model tiskárny.
Adresu doručení jsme nespletli, protože správné zboží jsme Vám zaslali až v pátek na Vaši žádost s doručením v pondělí.
Ve středu večer Vám mohl přijít potvrzujíci email na svoz špatné tiskárny kde jsme se zmýlili ve Vaší adrese co jsme ještě ten den opravili a tedy ve čtvrtek od Vás byla vyzdvihnutá špatná tiskárna na správné adrese.
Ještě jednou se však omlouváme za záměnu modelu tiskárny. Jako omluvu Vám nabízíme slevu 3% z dalšího nákupu.

PIGI

Přidáno: 10. dubna 2017

• Nemá

Přidáno: 31. března 2017

• Rychlá doprava zboží.
  • Docela přehledná stránka.
  • Dostupní ceny.

Přidáno: 30. března 2017

• nedopřeložené mailové šablony

Alojz Lacko

Přidáno: 27. března 2017

• dobré ceny, dobrá komunikácia
  • veľmi neprehľadné www stránky, veľmi problematická funkčnosť prihlásenia sa na stránky pod svojim účtom (v podstate len prostredníctvom hyperlinku v objednávke)

e-shop je bezproblémový, pokiaľ niekto hľadá tovar za dobrú cenu. Bohužiaľ, vyhľadávanie konkrétneho artiklu na webových stránkach obchodu je pomerne bolestivé. Uvítal by som možnosť zasielania zásielok prostredníctvom Českej pošty. Aplikácia DPD neumožňovala zmenu doručenia z webového rozhrania cez PC, šlo to len cez mobil, vkladanie údajov cez mobilný telefón mi u DPD skutočne vadilo, nie je to výhrada priamo k e-shopu, ale k dopravcovi. Ničmenej, tovar dorazil v poriadku, takže pokiaľ má niekto istotu, že na adrese doručenia sa bude zdržiavať, doručenie prostredníctvom DPD vadiť nemusí.

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.
Na přehlednosti naší stránky již pracujeme.

Ladislav Holeček

Přidáno: 25. března 2017

• Kvalita, v mém případě ,,Tablet,, Velmi dobrá komunikace.
  • Chybí mu ta třešnička na dortu. K Tabletu Asus ZenPad 3S 10 Z500KL Nenabízí ,,Z Pen Stylus.

Vynikajicí eshop, kvalitní zboží, vynikající popis produktu po technické stránce a jeho vlastnosti. Cena nemá konkurenci. Telefon na operátora obsazen? Nevadí, zavolá Vám zpět. Takhle si představuji eshop. Dávám ☆☆☆☆☆ z 5. Děkuji

Reakce obchodu ocOSTRAVA

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. :)

Elka

Přidáno: 18. března 2017

• Rychlost a profesionalni pristup
  • Doprava, pani spechala ke svemu otci do nemocnice a davala to patricne najevo. Take mne vubec nekontaktovala dle podminek, musela jsrm ji vyhledat sama a zeptat se na pribliznou dobu dodani.

Doporucuji vybirat si dopravce na urovni, jinak vrele doporucuji.

Romik

Přidáno: 17. března 2017

• Nejde se přihlásit jako zákazník,takže nelze sledovat zněny stavu objednávky.

Vlastik

Přidáno: 14. března 2017

Špatná komunikace, zboží nepřišlo, nikdo se mi neozval!

Dobrý den p. Vlastik,

děkujeme za recenzi.
Při Vaší objednávce se doba dodání mírně prodloužila z důvodu vyprodání zásob a proto se omlouváme za zpoždění.
Momentálne evidujeme, že jste zboží již obdrželi.
Na urychlení dodací doby již pracujeme.