ocOSTRAVA

Ověřeno zákazníky

359 recenzí z celkového počtu 912 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod ocOSTRAVA získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze ocOSTRAVA

Břetislav

Přidáno: včera, 12:12

Komunikace velmi dobrá. Taktéž bezproblemová reklamace zboží. S tímto obchodem jsem doposud velmi spokojený

Přidáno: 19. září 2017

• vyborna komunikace
  • super zakaznicka podpora
  • dobra cena
  • zbozi vedene jako skladem neni ve skutecnosti dostupne
  • dlouha doba naskladneni a odeslani

Karel Kříž

Přidáno: 16. září 2017

Můj první nákup, ale perfektní komunikace, výborná cena - podstatně nižší , než v jiných obchodech, rychlé dodání, zboží v pořádku. Mohu jen doporučit!!

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi že jste s našimi službami spokojen. Těšíme se na Váš další nákup.

Petra

Přidáno: 14. září 2017

• cena produktů
  • komunikace

Prodejce měl problém ve skladu, hned psal mail, že bude zdržení, které nakonec bylo pouze 1 den.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Na komunikaci se zákazníky si zakládáme a snažíme se reagovat vždy co nejrychleji.
Těšíme se na Váš další nákup.

Juan

Přidáno: 9. září 2017

• PS4 Slim White jsem tu koupil za nejlevněji, co to šlo. velké plus za to
  • trvalo to více něž 1 týden, než mi balík došel. velké mínus za to

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za recenzi. Měli jsme bohužel velké technické problémy na skladě a díky tomu se doba dodání prodloužila. Za delší dodací lhůtu se omlouváme a doufáme, že nám zachováte přízeň.

Přidáno: 8. září 2017

• Trochu delší dodací lhůta

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Měli jsme bohužel velké technické problémy na skladě a díky tomu se doba dodání prodloužila. Doufáme, že nám zachováte přízeň a za dodací lhůtu se omlouváme.

Pavel

Přidáno: 5. září 2017

• Dobré ceny.
  • Zboží skladem.
  • Rychlá odpověď na dotaz.
  • Nemožnost placení kartou.
  • Absence popisků produktů.

Vážený zákazníku,

Našich nedostatečných popisů jsme si vědomi a plánujeme do budoucna nový přeheldnější vzhled stránek i možnost platby kartou. Doufáme, že nám zachováte přízeň.

Přidáno: 4. září 2017

OK

David

Přidáno: 4. září 2017

• zajimave ceny
  • zbozi uvadene skladem nemusi znamenat, ze jej opravdu maji
  • obchod zrusi objednavku s oduvodnenim, ze zbozi jiz nemaji, ale za 3 dny jej opet uvadeji jako skladem
  • o pravdivosti informaci poskytnutych obchodem mam duvod pochybovat

Nemam rad kdyz me nekdo taha za nos a tady, mam neodbytny dojem, ze me za nej potahali naramne.

Zbozi, ktere meli vyrazne levneji nez jinde a uvadene jako skladem, jsem objednal a zaplatil. Den nato mi sdelili, ze zbozi nemaji a automaticky zrusili objednavku, misto toho, aby me treba zkusili informovat o tom, ze zbozi mi mohou dodat, ale s mirnym zpozdenim. To ze toto zbozi v dohledne dobe mit budou rozhodne vedet museli, kdyz jej za pouhe 3 dny meli na svych strankach opetovne jako skladem. Jenze tentokrat vsak za ponekud vyssi cenu a tedy srovnatelnou s konkurenci...

Podobna situace se mi stala jiz jednou u Alza.cz, nicmene pristup Alzy k reseni cele situace byl naprosto ukazkovy a tedy diametralne odlisny od toho co predvedl tento obchod.

Vážený zákazníku,

situace ohledně Vaší objednávky nás velice mrzí. Bohužel opravdu došlo k vyprodání konkrétního zboží, o čemž jsme se Vás bohužel neúspěšně snažili informovat telefonicky.
Po pár dnech došlo k opětovnému naskladnění zboží, ale od jiného dodavatele a proto s vyšší cenou.
Ještě jednou se Vám za tuto nepříjemnost omlouváme a jako kompenzaci nabízíme 3 % slevu v případě jakékoliv budoucí objednávky.

Děkujeme za pochopení

ALEŠ

Přidáno: 3. září 2017

• DOPORUČUJI JAK CENNOVĚ TAK I DODÁNÍ

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi že jste s našimi službami spokojen. Těšíme se na Váš další nákup.