• Dobré ceny
    • Rychlost reakce na e-maily
    • Zapracovat na stránkách

Zboží bylo uvedeno skladem a doba dodání do 5ti dnů, po této době zaslán e-mail s dotazem na stav objednávky, kde mi bylo sděleno, že zboží bude naskladněno následující týden v pondělí a nabídnuta sleva za dlouhé čekání což oceňuji a přičítám jako + obchodu.
    Celkově obchod doporučuji.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení. Na stránkách i době dodání zboží intenzivně pracujeme. Doufáme že nám zachováte přízeň i nadále.

+ rychlé dodání
    + dobrá komunikace
    - nic

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení. Jsme rádi že jste s našimi službami spokojen. Těšíme se na Váš další nákup.

• rychlost dodání

ocOstrava

• Spolehlivost, telefonicka vyhodnější nabídka ze strany prodejce

Spožděna reakce na objednavku

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení. Jsme rádi že jste s našimi službami spokojen, při opoždění doručení se vždy snažíme najít kompenzaci výhodnou pro zákazníka.

Bleskové dodání,všechno prima.

ocOstrava

Zboží, které mělo být původně sladem, nakonec skladem nebylo a jeho naskladnění by trvalo týden. Docela slabota na to, že se e-shop chlubí tím, že má veškeré zboží skladem.

Chválím, že mi e-shop sám nabídl vrácení peněz. Chyby dělá každý, ale příště si rozmyslím, jestli z tohoto obchodu nakoupím zboží, které nutně potřebuji do 5 pracovních dnů.

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za recenzi. Omlouváme se za nedostupnost Vámi vybraného zboží, bohužel došlo k vyprodání zásob. V takovém případě se vždy snažíme informovat zákazníky co nejrychleji.

Děkujeme za pochopení.

Cena + rychlost

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za recenzi. Jsme rádi že jste s našimi službami spokojen. Těšíme se na Váš další nákup.

dobrá komunikace s obchodem

Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi že jste s našimi službami spokojen. Těšíme se na Váš další nákup.

• Rychlý obchod
    • Super komunikace
    • Zboží došlo v pořádku

• výborné ceny

pohodový obchod, doporučuji!

ocOstrava

• Objednal jsem Notebook v bílé barvě. Přišel podle mně ve stříbrné. Vracet už nebudu, ale reklama je v bílé.
    • Podle DPD někdo v obchodě nenapsal celou adresu- DPD po mně chtěla doplnit Mail adresu. Vyrozumění mi na mailI?
    • oBCHO D SPOLEH, ALE dpd nespoleh

NEHANÍM PRODEJCE i KDYŽ JSEM NOTEBOOK MOHL KOUPIT LEVNĚNI, ALE CHTĚL JSEM BARVU BÍLOU. PŘIŠLA STŘÍBRNÁ.
    dpd SE VYHNĚTĚ. zLATÁ ČESKÁ POŠTA NEBO PPL , GEIS APOD.

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. V co nejkratší době nabídneme našim zákazníkům alternativního dopravce. Za chybnou barvu se omlouváme, pokud si přejete zboží vyměnit neváhejte nás kontaktovat.

• Zboží mi došlo opravdu rychle za 2 dny a v pořádku

Doporučuji všem,rychlé dodání,dávají vědět kde se objednávka nachází neustále

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladnou recenzi a doporučení. Doufáme že naše služby rád využijete i v budoucnosti.

ocOstrava

Byl to druhý nákup prvně na dobírku podruhé pladba předem rozmezí jeden a půl roku, vše v pořádku oba telefony originál folie.Doporučuji

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladnou recenzi, doporučení i opakovaný nákup. Doufáme že naše služby rád využijete i v budoucnosti.

OK

• Příjemná komunikace, rychlá odezva a dodání. Vřele doporučuji

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladnou recenzi a vřelé doporučení. Doufáme že naše služby rád využijete i v budoucnosti.

• Dlouho se nic nedělo

Musel jsem se připomínat

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. O odeslání zásilky zákazníky informujeme vždy v den kdy zboží předáváme dopravci. Zboží Vám bylo odesláno třetí pracovní den po vytvoření objednávky.

• dobrá komunikace

• nejnižší cena
    • nejblíže bydliště
    • dlouhá čekací lhůta

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. Dodací lhůtu se snažíme zkrátit, jsme si vědomi toho že jde o náš nedostatek.