• Je krásný ten obraz.

Milý zákazníku,
    děkujeme, že sis našel čas na ohodnocení.

Je skvělé slyšet, že zboží od nás je v souladu s tvým očekáváním. Věříme, že obraz vytváří perfektní vizuální zážitek ve tvé domácnosti. Pokud se k nám ještě vrátíš, doufáme, že si znovu užiješ příjemné nakupování.

Monika z Artmie

• Objednávka i doručenie boli podľa mňa veľmi dobre manažérsky zvládnuté

Milý Jáne,
    děkujeme za tvůj čas, který jsi věnoval napsání této recenze.

My děkujeme za tvůj nákup. Věříme, že ti objednané produkty udělají radost a že budeš natolik spokojen, že se nás rozhodneš vyhledat i příště.

S přáním krásného dne,
    Monika z Artmie

• Vyborna komunikace, spolehlivost.

Milá Ivo,
    děkujeme za tvůj čas strávený hodnocením stránky.

Pracujeme na tom, aby byl nákup u nás pro zákazníky co nejvíce příjemný. Rovněž se snažíme poskytnout veškeré informace a pomoc při výběru. Doufáme, že ti i nadále budeme umět vyjít vstříc a že u nás budeš ráda nakupovat.
    Pokud budeš mít dotazy, určitě nás kontaktuj. Vážíme si tvé zpětné vazby.

• Slušně bylo zabaleno
    • Vracení zboží je do sousedního státu, Slovensko, což je dražší než obraz
    • Servis v Slovenštině

Obchod je zcela dobrý,
    Ale komunikace, a vracení není vůbec pohdlné.
    Posílat do jiného státu na adresu, vypisovat nekolik forlmulářu a nakonec všechno odnašet na pobočky.

Milá Tatiano.

Je nám velmi líto, že ses nějaké zboží z objednávky rozhodla odeslat zpět k nám.
    Pokud se zákazník sám rozhodne něco z objednávky vrátit, je to na jeho náklady. Samozřejmě pokud by to byla reklamace, hradíme to v plné částce my.
    Děkujeme za pochopení.

• Rychlé dodání.

Kvalitní výrobek.

děkujeme za recenzi.

Velice nás těší, že jsme ti dokázali objednávku doručit včas. Věříme, že tyto drobné detaily přidávají kladný náboj ke tvé nákupní zkušenosti. Tvá spokojenost je pro nás největší odměnou.

Pokud na nás budeš mít jakékoli dotazy, ozvi se nám na online chatu, telefonicky nebo mailem. Děkujeme, že sis vybral právě náš obchod.

S pozdravem,

• Dobrá komunikace
    • Rychlost doručení
    • Zboží nebylo možno poslat přes Zasilovnu, takže přes kurýra PPL to bylo dražší

děkujeme za recenzi.

Doručení přes Packetu je omezeno rozměrově i váhou. Nachází-li se v objednávce větší rozměr, automaticky systém nabízí pouze doručení přes kurýra, který bere i rozměrově větší balíky.
    Z tohoto důvodu jsme museli tvou objednávku odeslat takto. Věříme, že to nijak neovlivnilo tvůj celkový dojem z našeho e-shopu.

Vše ok

Ahoj zákazníku,
    děkujeme za vaši upřímnou zpětnou vazbu.

Tvé hodnocení na 80% nám dává příležitost zlepšit se ještě více a zajistit, aby tvoje zkušenost s námi byla co nejlepší.

Rádi bychom se dozvěděli více o tom, co bychom mohli udělat lépe, abychom dosáhli 100% spokojenosti. Tvé názory jsou pro nás cenné a pomáhají nám identifikovat oblasti, které potřebují pozornost a zlepšení.

Pokud máš konkrétní připomínky, nápady nebo dotazy ohledně nákupu, prosím, dej nám vědět.

Monika z Artmie

Nabídka obchodu je bohatá, využila jsem jeho odborné rady a doporučení.

Milá Jarmilo,
    děkujeme za tvůj čas strávený hodnocením stránky.

Pracujeme na tom, aby byl nákup u nás co nejvíce příjemný. Rovněž se snažíme poskytnout veškeré informace a pomoc při výběru. Doufáme, že ti i nadále budeme umět vyjít vstříc a že u nás budeš ráda nakupovat.
    Pokud budeš mít dotazy, určitě nás kontaktuj. Vážíme si tvé zpětné vazby.

OK!

Milý zákazníku,
    děkujeme, že sis našel čas na ohodnocení.

• Skvělá komunikace,vše bez problémů

Ahoj zákazníku,
    děkujeme za tvou krátkou, ale o to významnou recenzi.

Tvá spokojenost je pro nás velkou motivací a potěšením. Snažíme se, aby naše komunikace byla rychlá a efektivní. Chceme tě ujistit, že i do budoucna budeme dělat všechno proto, abychom ti poskytli informace a řešení co nejdříve.

Věříme, že se nám podaří ještě víc zlepšovat a budeme ti poskytovat kvalitní služby.

Monika z Artmie

Rychlé vyřízení objednávky, obrazy jsou krásné

Ahoj zákazníku,
    děkujeme za tvoje hodnotenie.

Každý z našich obrazů je pečlivě vybrán s důrazem na kvalitu, estetiku a originalitu.
    Všechny obrazy, který prodáváme, jsou výsledkem úsilí a kreativity našich umělců. Jsme hrdi na to, že můžeme nabídnout něco tak jedinečného a osobitého našim zákazníkům.

Doufám, že budeš mít z našich obrazů dlouho radost a že si najdeš to pravé dílo, které se stane významnou součástí tvého domova.

Monika z Artmie

Zásilka byla přesměrována na jiné místo než jsem si vybrala. Pro mě špatně dostupné. Jinak spokojenost s obchodem.

Ahoj zákazníku,
    děkujeme za tvé hodnocení.

Velmi nás mrzí, že tvůj balíček byl přesměrován. Avšak doručení balíku nemůžeme ovlivnit, jelikož to stále záleží podle plnosti boxu. Věříme, že přesto ti objednané produkty udělaly radost. Doufáme, že se to příště obejde bez problémů a tvá spokojenost bude hodna hodnocení 100% :)

Monika z Artmie

• skvělá komunikace, rychlé dodání a nakonec krásný obraz, takže za mě palec hore!!!!!

Milá Martino,
    děkujeme ti za tvojí ohromně pozitivní zpětnou vazbu!

Myslíme si, že tento obraz bude vynikat v každém prostoru, kde si ho zavěsíš a bude skvělým způsobem, jak přidat do tvýho interiéru umělecký prvek. Věříme, že jeho krása tě bude neustále těšit a dodávát tvému domovu jedinečný charakter.

Tvá podpora pro nás mnoho znamená. Jsme rádi, že můžeme přispět k tomu, aby tvůj domov byl ještě krásnějším místem.

• Rychlost výroby a dodání
    • Kvalitně zabalené
    • Samotný výrobek, sada

Objednával jsem již podruhé a jsem spokojený. Jednalo se o sadu plátna a barev "malování podle čísel dle vlastní fotografie" a od zaplacení bylo k vyzvednutí < 1 týden. Děkuji.

Milý zákazníku,

Děkujeme za tvou neskutečnou recenzi.

Jsme neuvěřitelně šťastní, že jsi byl spokojen s rychlostí výroby, dodání, kvalitou zabalení a samotným výrobkem. To, že ses k nám vrátil a objednal už druhýkrát, nás velmi těší. Jsme rádi, že tvoje zkušenost byla pozitivní.

Děkujeme za tvou důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Romana z Artmie

Zatím ještě nevymalovano, je to dárek na vánoce. Ale podle prvotního shlédnutí to vypadá dobře

Ahoj zákazníku,
    děkujeme za vaši recenzi a za to, že sis vybral právě Artmie pro svůj vánoční dárek.

Máme radost, že jsi spokojen s prvním dojmem z produktu. Věříme, že ten, komu dárek určený, bude nadšený a že si užijete společně krásné vánoční chvíle.

Pokud budeš mít po vymalování nebo dalším užívání jakékoliv další dojmy nebo dotazy, neváhej nás kontaktovat.

Spokojenost

Milá Natálie,
    děkujeme za hodnocení.

Obraz, který sis objednala, je vytvořen s použitím nejvyšší kvality materiálů a technik malby. Každý detail je pečlivě zpracován, aby se zachovala autentická krása a výraz umění.
    Jsme velmi rádi, že jsme ti mohli nabídnout obraz, se kterým jsi spokojena.

Pokud bys na nás měla do budoucna nějaké dotazy, neváhej nás kontaktovat.

Monika z Artmie

Přehledné stránky. Velký výběr. Brava odpovídá fotkám. Vše bylo pečlivě zabaleno.

Ahoj zákazníku,

děkujeme za tvůj čas strávený hodnocením.

Neustále se usilujeme, aby bylo balení produktů co nejvíce praktické a esteticky působivé.
    Tvůj názor nás motivuje k dalšímu zlepšování našich služeb. Uděláme vše proto, abys měl s námi co nejlepší možné zkušenosti.

rychlost,

Ahoj zákazníku,
    rádi bychom ti srdečně poděkovali za recenzi.

Jsme rádi, že sis vybral pro nákup právě naši společnost. Velice si vážíme tvých slov ohledně rychlého doručení. Věříme, že jsme naplnili tvá očekávání. Snažíme se stále zlepšovat a zajistit nejvyšší kvalitu služeb.
    Pokud na nás budeš mít jakékoli dotazy, určitě se nám ozvi.

velká spokojenost

Milá Zuzi,
    děkujeme za doporučení nákupu v našem e-shopu.

Přejeme ti hezký den.

S pozdravem,
    Monika z Artmie

• Velký výběr překrásných obrázků za super ceny, bleskové zaslání.

Milý zákazníku,
    děkujeme za krásné hodnocení.

Je skvělé, že tě naše nabídka obrazů natolik zaujala. Aktivně pracujeme na jejím dalším rozšíření. Věříme, že budeš i nadále navštěvovat naši stránku.
    Pokud budeš mít jakékoli připomínky, určitě nás kontaktuj. Rádi ti pomůžeme.