• příjemná cena

barvy absolutně neodpovídají objednanému zboží
    chyba na straně PPL, zboží se nikoliv mou vinou vracelo zpět k dodavateli, o týden zpožděné dodání, nicméně obchod reagoval vstřícně

Milá Lenko,

děkujeme za hodnocení.

Je nám velmi líto za negativní zkušenost s přepravcem. Ačkoli se hodnocení nevztahuje přímo na samotný obchod, může to mít vliv na vnímání celkového nákupního zážitku. Doufáme, že se podobné situace s přepravcem nebudou opakovat. Budeme rádi, pokud tě tato negativní zkušenost neodradí a vrátíš se k nám.

S pozdravem,
    Veronika z Artmie

• Super cena, zboží výborně zabalené. Rychlé dodání.

Milá Eva,
    jsme rádi za tvou zpětnou vazbu.

Těší nás, že jsme ti mohli přinést pozitivní nákupní zážitek. Dáváme si záležet na tom, aby byly objednávky pečlivě zabaleny. Dáváme vždy pozornost detailům, abychom se ujistili, že nedojde k poškození.

Ještě jednou děkujeme, že sis vybrala právě nás obchod a přejeme ti všechno dobré.

Veronika z Artmie

Zatím ještě nevymalovano, je to dárek na vánoce. Ale podle prvotního shlédnutí to vypadá dobře

Ahoj zákazníku,
    děkujeme za vaši recenzi a za to, že sis vybral právě Artmie pro svůj vánoční dárek.

Máme radost, že jsi spokojen s prvním dojmem z produktu. Věříme, že ten, komu dárek určený, bude nadšený a že si užijete společně krásné vánoční chvíle.

Pokud budeš mít po vymalování nebo dalším užívání jakékoliv další dojmy nebo dotazy, neváhej nás kontaktovat.

Monika z Artmie

• Velký výběr překrásných obrázků za super ceny, bleskové zaslání.

Milý zákazníku,
    děkujeme za krásné hodnocení.

Je skvělé, že tě naše nabídka obrazů natolik zaujala. Aktivně pracujeme na jejím dalším rozšíření. Věříme, že budeš i nadále navštěvovat naši stránku.
    Pokud budeš mít jakékoli připomínky, určitě nás kontaktuj. Rádi ti pomůžeme.

S přátelským pozdravem,
    Monika z Artmie