Výborný obchod, vřele doporučuji.

Ahoj Grejsy,

děkujeme ti za tvá úžasná slova a doporučení!

Každý obraz, který vybereme, je s láskou a myšlenkou na to, aby přinášel krásu a inspiraci do každého domova.
    Těšíme se na tvou další návštěvu a na to, jak ti můžeme znovu pomoci vybrat něco nádherného, ​​co rozzáří tvé stěny!

• Rychlé dodání, krásný obraz

Celková spokojenost

Ahoj Hanko,

děkujeme za pozitivní hodnocení nákupu.

Když odesíláme každé umělecké dílo do nového domova, doufáme, že najde místo, kde bude opravdu oceněno a milováno. Zní to, že tvůj obraz našel přesně takové místo u tebe doma. Tato myšlenka nám dělá velkou radost.

Veronika z Artmie

zásilka doručená, komunikace v obchodě i PPL super. jsem velmi spokojená-

Ahoj zákaznice,

to je úžasná zpráva, velmi nás těší, že jsi byla s celým procesem - od komunikace až po doručení zásilky spokojena.

Dáváme si záležet na tom, aby každý krok tvého nákupu byl hladký a bezproblémový a je skvělé vidět, že naše úsilí přináší ovoce. Doufáme, že tvůj nový obraz bude doma vyvolávat stejné množství radosti, jaké jsi zažila při jeho nákupu.

Rychlé dodání.

děkujeme za hodnocení.

Snažíme se vždy věnovat maximální pozornost každé objednávce a zajistit, aby byla správně a promptně zpracována.
    Rádi ti kdykoli pomůžeme a uděláme vše proto, abychom tě mohli stále očekávat jako spokojeného zákazníka.

Romana z Artmie

Rychle a bez závad. Vše OK.

Milý zákazníku,

velké díky za tvou pozitivní recenzi!

Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli proměnit tvůj prostor v něco speciálního, a když vidíme takovou reakci, dává nám to vědět, že děláme věci správně. Každý obraz, který si u nás vybereš, přináší kousek příběhu a emoce, které můžeš sdílet s každým, kdo vstoupí do tvého domova nebo kanceláře.

Přeji ti mnoho šťastných momentů s tvým novým obrazem.

Veronika z Artmie

Jako komunikace bez problémů, rychlost, jen ta cena je trochu vyšší než jaký přijde výsledek. Rozhodně se dá koupit levněji.

Ahoj Jarka,

děkujeme za tvou zpětnou vazbu.

Naším cílem je, aby každý obraz, který od nás dostaneš, byl nejen vizuálně působivý, ale aby ti přinášel hodnotu a radost dlouhá léta. Proto si dáváme obzvlášť záležet na kvalitě každého díla, od výběru materiálů až po způsob, jakým je každý obraz vytvořen a balen.

Naše ceny odrážejí nejen tuto umělcovu práci, ale také kvalitu použitých materiálů, které zajišťují, že obraz zůstane krásný roky, nevybledne a bude odolný vůči poškození. Věříme ve tvou spokojenost a pocit, že jsi udělala správnou investici.

S přaním hezkého dne,

Mohu jen doporučit.

Milá Jano,

tvá slova nás nesmírně těší, děkujeme!

Každý obraz, který jsme vytvořili, nese v sobě příběh – příběh plný emocí, snů, a představ, které chceme sdílet s našimi zákazníky. Těšíme se, až se opět spojíme při tvé další objednávce.

Veronika z Artmie

Obraz je kvalitně vyrobený.

Milý zákazníku,

velmi nás těší, že jsi spokojen s kvalitou vyrobeného obrazu!

U nás v obraznastěnu klademe důraz na kvalitu a detail, aby každý kousek byl nejen krásný, ale také trvácný.

Těšíme se na tvé další návštěvy a příležitosti, jak ti můžeme zpříjemnit domov uměním!

• Bezproblémové

Ahoj zákazníku,

děkujeme za tvou pozitivní recenzi!

Je pro nás skvělé vědět, že jsi měl bezproblémový a rychlý nákup. Tvá slova nás motivují dále pracovat na tom, aby byl každý nákup s námi co nejpříjemnější a nejjednodušší.

Děkujeme, že sis vybral právě náš e-shop.

• Velmi spokojeni

Ahoj Iveto,

tvá recenze je pro nás velmi povzbudzující.

Kvalita plátna a zářivě krásné barvy jsou pro nás velmi důležité, a tvá poznámka nám dává pocit hrdosti na naše umění. Pokud budeš do budoucna od nás potřebovat poradit, jsme ti k dispozici na online chatu i telefonicky.

Děkujeme za tvou podporu a sdílení dojmů.

• Vše ok

Kvalitní tisk.S ohledem na výrobu rychlé dodání

Ahoj zákazníku,

děkujeme za zpětnou vazbu.

Naším cílem je zákazníkům přinášet krásné produkty, které budou zpříjemňovat domov a dodávat jim osobitý šarm.
    Pokud bys měl na nás do budoucna nějaké otázky, určitě se nám ozvi. Rádi ti pomůžeme najít ty správné kousky.

Veronika z Artmie

• Rychlé vyřízení, dobrá komunikace.

Ahoj zákazníku,

děkujeme za krásnou recenzi.

Je nám potěšením, že se na naší stránce citíš dobře. K našim zákazníkům se stále snažíme chovat přátelsky a s ochotou.
    Rádi si poslechneme i rady zákazníků a reagujeme na ně, abychom si takto vzájemně budovali věrnost. Rádi tě na naší stránce přivítáme i příště.

Krásné dny plné tvoření ti přeje,
    Veronika z Artmie

Jsem spokojena ve všech směrech.

Ahoj zákazníku,

děkujeme za skvělé hodnocení!

Jsme rádi, že jsi byl spokojen s našimi službami. Snažíme se udržet vysokou úroveň našich služeb, abychom co nejvíce potešili umělce. Stále pracujeme na přípravě nových produktů.
    Budeme rádi, budeš-li sledovat naši web stránku a pokud znovu něco ulahodí tvému ​​oku.
    Děkujeme za tvoji podporu.

• rychle vyrizeni

Milý zákazníku,

děkujeme za tvé hodnocení.

Rychlost je pro nás velmi důležitým aspektem. Náš tým se snaží neustále zlepšovat a tvrdě pracuje na tom, aby byly objednávky doručeny v deklarovaném termínu.

Pokud by ses u nás rozhodla nakoupit i do budoucna, budeme velmi rádi, pokud ti budeme moci s něčím pomoci. Jsme tady pro tebe a jsme připraveni na všechny tvé otázky.

Krasny obraz

Milá Evo,

velmi si vážíme, že jste si našla chvíli napsat nám tak pozitivní recenzi.

Jsme nadšeni, že Vám nový obraz z naší nabídky na www.obraznastenu.cz přináší radost a že se stal krásným doplňkem Vašeho domova.Pokud byste měla zájem o další umělecká díla nebo potřebovala poradit s výběrem, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rádi Vám pomůžeme vybrat další skvosty, které obohatí Váš prostor.
    Těšíme se na Vaši budoucí návštěvu.

Přejeme Vám mnoho krásných momentů s Vaším novým obrazem!

Veronika z Artmie

• Super cena, zboží výborně zabalené. Rychlé dodání.

Milá Eva,
    jsme rádi za tvou zpětnou vazbu.

Těší nás, že jsme ti mohli přinést pozitivní nákupní zážitek. Dáváme si záležet na tom, aby byly objednávky pečlivě zabaleny. Dáváme vždy pozornost detailům, abychom se ujistili, že nedojde k poškození.

Ještě jednou děkujeme, že sis vybrala právě nás obchod a přejeme ti všechno dobré.

super komunikace, rychlé dodání

Milý zákazníku,
    rádi bychom ti srdečně poděkovali za recenzi.

Jsme rádi, že sis vybral pro nákup právě naši společnost. Velice si vážíme tvých slov ohledně rychlého doručení. Věříme, že jsme naplnili tvá očekávání. Snažíme se stále zlepšovat a umělcům zajistit nejvyšší kvalitu služeb.
    Pokud na nás budeš mít jakékoli dotazy, určitě se nám ozvi.

S přátelským pozdravem,
    Veronika z Artmie

Velmi rychlé dodání, cena a kvalita zpracování super! Doporučuji!
    Mohla by být lépe, a pevněji vyztužena strana obalu kde přiléhá plátno k obalu, z důvodu lepší ochrany před poškozením při přepravě.
    Obraz jen v bublinkovce a papendeklu je málo...

Milý zákazníku,
    děkujeme za tvou pozitivní zpětnou vazbu a doporučení!
    Jsme rádi, že jsi spokojený s rychlostí dodání, cenou a kvalitou našich výrobků. Pokud jde o tvůj návrh ohledně lepší ochrany obalu, vezmeme si ho k srdci a předáme ho našemu týmu, abychom mohli zlepšit způsob balení a minimalizovat riziko poškození během přepravy. Děkujeme za pochopení a za to, že jsi si na nás udělal čas. Budeme rádi, když se k nám zase vrátíš!

• Super

Ahoj zákazníku,
    děkujeme za doporučení nákupu v našem e-shopu.

Tvá spokojenost nás velmi těší a věříme, že bude přetrvávat co nejdéle. Těšíme se na tvou další návštěvu.

Monika z Artmie

Krásné obrázky, přesně odpovídají obrázkům na netu, jsem moc spokojená.

Milá zákaznice,
    děkujeme za zpětnou vazbu.

Pokud bys měla na nás do budoucna nějaké otázky, určitě se nám ozvi. Rádi ti pomůžeme najít ty správné kousky.

Monika z Artmie