Služby

Reakce obchodu obchodvpraze

Dekuji vam za vase falesne hodnoceni.Chci vas pouze upozornit ze netusite jak je snadne podle ip adresy vas dohledat a stalo se.Mlady muzi chapu ze se vam asi nikdy nestalo ze vam nedo rekl pravdu a vy jste to nepochopil.Mate pak potrebu psat falesne hodnoceni.
    Preji vam krasny den.
    Timto prosim vsechny zakazniky co maji potrebu prijit na obchod bez objednavky neni mozne objednavku vyresit na 100 procent.Na pripraveni objednavky je potreba nejaky cas.
    Dekuji.

• rychlá a příjemná komunikace, rychlé dodání, zboží dobře zabalené - dodané v pořádku

• Náš druhy nákup- vse bez problému, rychlost, komunikace na 1.
    • Nenašli jsme.

• Dobra cijena, brza isporuka, sve super!

• Rychlost dodání - hned druhý den
    • Levná cena zboží
    • Nic mě nenapadá

• Zboží bylo doručeno v pořádku.
    • Nikde nebylo zmíněno, že na notebooku nebude fungovat wifi. Jako vánoční dárek velké zklamání. Bez internetu k ničemu. Koupil jsem v předstihu, abych měl před Vánoci rezervu, takže vrátit ve 14 cti denní lhůtě už bohužel nejde.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Profesionální přístup při převzetí zboží v kamenném obchodě

Plně spokojen s vyřízením objednávky

• rychlost po objednání
    • krátká otevírací doba
  • Dne 2.1. byla přijatá objednávka, dne 5.1. Obchod v Praze objednávku stornoval, za chvilku přišel další email s předmětem: Nová objednávka, ve zprávě bylo napsáno, bohužel již není. No a 7.1. mi přišel email, s předmětem: Jste spokojeni s Obchod v Praze.cz? Před 5 dny jste v obchodě zakoupili kabelku.....
    Mají v tom pěkný bordel.

Reakce obchodu obchodvpraze

Dekuji za hodnoceni a omlouvam se za nedopatreni.
    Je mi bohuzel lito ze nejste schopna rozeznat co pise muj obchod a co vam pise Heureka.
    Heureka je jen sluzba za kterou obchodnik plati a nema nic spolecneho s nasim obchodem a pak uvadite ze se jedna o bordel.
    Kabelka byla za akcni cenu a byla behem par hodin vyprodana a proto byla i objednavka stornovana coz se na vanoce delo bezne uplne ve vsech obchodech.
    Preji krasny den.

• Rychlost vyřízení
    • Dobrá dostupnost, centrum Prahy

Objednané zboží bylo druhý den připraveno k vyzvednutí

• Objednávka byla vyřízena rychle.

Na otázku, proč je zboží levnější, mi bylo odpovězeno, že je nakoupeno ještě před válkou na Ukrajině a jiné podobné argumenty........pravý důvod jsme zjistili až doma... zboží není určeno pro český trh, nemá návod v češtině a ani ovládání přístroje není v českém jazyce. Takže nastává otázka, jak s ev. poruchou a opravou? Jinak při odchodu jsem byla požádána o kladnou recenzi.....tu bych napsala jen v případě, že by mi obchodník nelhal...

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,omlouvam se za nedopatreni.
    Podle vaseho hodnoceni nechapu proc jste nam zbozi nevratila ve 14 denni lhute pokud je vse spatne jak popisujete.
    Ani jste nas nemela zajem informovat pres email ze jste nespokojena.
    Jednalo se uz o starsi skladove zasoby ale vy jste si nasla jinej duvod a usetrila 4 tisice .
    Krasny den.

vše ok

• Bleskově vyřízená objednavka
    • Milé přátelské chování
    • Zboží jinde nebylo k mání a okamžitému vyzvednuti

• Paráda, rychlé doručení, všechno ok

• rychlé odeslání

• Rychlá domluva
    • Příjemné jednání
    • Dostupné na MHD v širším centru Prahy (Náměstí Míru)

Kdybych jel autem, měl bych to složitější s parkingem.

• Rychlost. Objednáno, zabaleno a odesláno v jeden den.

Byl to dárek k Vánocům pra syna. Byl nadšený. Hezký a propracovaný model.

• rychlost dorucenia

nad moje ocakavania