• Zboží nedorazilo
    • Prodejce nemá potřebu oznámit, že došlo k nějakému problému?

Na tohle nejsem zvyklá. V dnešní době, kdy objednávku zboží skladem vybaví e-shop do druhého dne, je 14 dní bez jakékoliv zprávy o zpoždění nad mé chápání. Obchod nedoporučuji

Objednáno 24.3.2024 a prý vše skladem
    už asi nikdy neobjednam

• Objednala jsem si víc věcí z katalogu !!!! ale nepřišly. Proč jsou v katalogu ?????

• Hrozně dlouhá čekací doba, přitom je zboží skladem
    • Absolutně žádná komunikace ze strany obchodu

Ještě ze jsem dala zboží na dobírku, podle mě bych se ani nedočkala peněz zpět.
    Fakt hroznej obchod

• Zboží nedorazilo tak co mám hodnotít

• rychlost doručení zboží

před objednáním jsem ověřovala barvu, nakonec dorazila jiná, než bylo potvrzeno

Píši , že mají skladem , tak si zboží objednáte , i po telefonické komunikaci Vám slíbí , že do týdne to máte , ale bohužel nemáte , měli by upozorňovat , že na zboží budete čekat 8-10 dní.

• Velikost zaslaného zboží se vůbec neschoduje s udanou velikostí. Firma používá nějakou svou podivnou velikostní tabulku.

Určitě obchod nedoporučuji!

• zboží údajně skladem, nakonec po 2 nebo 3 dnech, že zase není, takže celé nanic...

• Jejich sklad neodpovídá internetové nabídce.

• dobrý výběr, dobré ceny, komunikace, ale složitější. Delší, ale úspěšná reklamace
    • delší dodací lhůta , doručeno jiné zboží, delší doba při vrácení poštovného

• Obchod nabízí zboží, které nemá skladem.
    • Špatná komunikace obchodu.

Dne 10.10.2023 jsem objednal pracovní obuv, objednávka byla automaticky potvrzena. Dne 12.10. mi z obchodu napsali, že obuv nemají a mít ani nemohou. Podle mých informací výrobce už před časem zastavil výrobu této obuvi.
    Objednávka tedy byla po dohodě zrušena a peníze vráceny.
    Dnes, tedy 17.10. ale obchod stále na svých stránkách uvádí, že má 10 kusů této obuvi a nadále lze u nich objednat obuv, kterou nemají a která se již nevyrábí.
    V žádném případě nelze doporučit nákup u obchodnisa.cz.

objednávka je stále po 6 dnech ve stavu potvrzení

• Dlouhá doba dodání a hrozná komunikace!

Potřeboval jsem objednávku co nejrychleji, i jsem jim kvůli tomu volal a dohodli jsme se, že z objednávky odstraní jednu položku, na kterou by se muselo čekat. Nakonec mi to stejně doručili asi po 11 dnech, když už jsem to nepotřeboval. Zboží nevalné kvality.

Zboží objednáno před více jak týdnem a nic.

• Relativně velký výběr různorodého kvalitního zboží
    • Téměř nulová komunikace
    • Špatně zabalená zásilka.

Barevné papíry, které nebyly v pevném obalu, byly jen volně položeny v krabici, takže se pomačkaly. Na moji opakovanou reklamaci obchod nereagoval.
    Je to škoda, protože nabídka je poměrně bohatá a nakupovala jsem zde opakovaně.

• Objednávku jsem zrušil, protože po přijetí objednávky mi bylo sděleno, že výšivka nebude, bude potisk, a dále, že přesto že v obchodních podmínkách má tento obchod platbu předem při objednávce nad dva tisíce bez DPH po mě chtěl tuto platbu předem i když byla moje objednávka zhruba v ceně 600,- Kč.

Za mě nedůvěryhodný obchod, protože si mění obchodní podmínky až po přijetí objednávky.

Reakce obchodu ObchodNisa

děkujeme za Váš názor. Každopádně textil opatřený výšivkou či potiskem na přání zákazníka se hradí vždy předem jelikož se jedná o zakázkovou výrobu.

V obchodních podmínkách neuvádíme nic o opaku.

Obchod Nisa s.r.o.

• Prodávají zboží, které ani nemají skladem a následně se vymlouvají, na chybu u dodavatele
    • Zboží doručeno až po deseti dnech od objednání
    • Zboží vůbec neodpovídá parametrům z objednávky! Jiná barva, jiná velikost...
    • Na infolince ani neví co vlastně prodávají
    • Arogantní jednání při reklamaci

Neschopnost, ignoranství, jeden velký bordel!
    Obchodů s takovýmto sortimentem je spousta. Dejte si tu práci a raději vyhledejte jiný.
    Tento rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu ObchodNisa

mrzí nás Vaše rozhořčení.
    Nicméně objednávku jste uskutečnil v pátek 24.2. odpoledne. Dne 1.3. v 8 hodin ráno jste byl emailem informován o odeslání Vaší objednávky ve dnech 2.-3.3., což se stalo a dne 3.3.2023 Vám byla objednávka odeslána.

Pokud nejste spokojen s velikostí či barvou máte zákonné právo zboží vrátit či vyměnit za jiné. Což jste zatím neučinil.
    Z výše uvedených důvodů považujeme tuto Vaší recenzi za klamavou a neoprávněnou.

Obchod Nisa s.r.o.

Obchod v žádném případě nedoporučuji, komunikace obchodu je nulová, jednání šílené. Objednala jsem dětem sandály do školky, po týdnu ani zpráva o stavu objednávky. Telefony mají na stránkách uvedené jen aby se neřeklo, nedovolate se ani na infolinku, ani na uvedené mobilní telefony. Na můj email, v jakém stavu je objednávka přišla odpověď, že objednané zboží nemají a zda chci náhradu. Zvolila jsem náhradu a opět nic... Znovu jsem volala ( fakt zbytečné), psala email, co je s mojí objednávkou...odpověď " dodavatel poslal špatnou velikost, zasíláme" . Dnes přišlo zboží, jedny botky ok, druhé ( ty náhradni barvy) úplně jiný materiál. Na telefon, abych vyřešila výměnu opět nikdo nereaguje. Díky tomu posílám oboje boty zpět, s tímto eshopem nechci už řešit nic.

Na stránkách mají uvedeno zboží skladem, ale ve skutečnosti zboží nemají