• nevím nemohu posoudit
    • asi takle obchod měl psáno zboží skladem tudíž jsem objednal a odpověd zněla doprodáno a nebude dodáno!

nemohu posoudit

• Rychlost výběru a dodání
    • Hledal jsem konkrétní zboží - náhodný výběr obchodu

• Měli na jedno LEGO neuvěřitelnou slevu, asi chyba ze strany obchodu.
    • Zboží mi nedorazilo.

Obchod jednal neférově, měl mi zboží poslat.

• rychlá komunikace
    • u zboží bylo uvedeno, že je na skladě, ale pak jsem dostala zprávu, že je již vyprodané

• nabízí zboží, které není schopno zajistit

• V nabídce a potvrzení objednávky je uvedena doprava zdarma, není to pravda, byl jsem oklamán.
    • Výrobek nemá český návod k použití

Zákazníka uvede v omyl příslibem dopravy zdarma a poté je doprava přičtena k ceně zakázky.
    Poměrně složitý a drahý výrobek nemá návod k použití v češtině.

• Tuto stavebnici v mnoha obchodech neměli, tady ano a za výhodnou cenu.
    • Stavebnice ve vaší nabídce měla úplně jiný obrázek než jsem dostala. Nejsem si jistá, že je to ta pravá stavebnice - odpovídá cena, počet dílků...nebo se změnil obrázek na krabičce...?

Až na uvedený problém bych byla spokojena !!!?

2 ze 4 objednaných zboží byly poškozené - poslal jsem poškozené zboží zpět na výměnu (uplatnil jsem reklamaci, od smlouvy neodstupuji, protože zbylé 2 kusy zboží byly vpořádku a chci je)... čekám na vyřízení reklamace... uvidíme...

• DOBRÉ CENY
    • komunikace - informace zda bude realizovaná objednávka či ne (zda zboží je nebo není na skladě)

nejlevnější zboží,které jsem sháněl. Až na komunikaci ohledně zboží(zda je nebo není) vše O.K. a doporučil bych ho.

• hledané zboží jsem nalezl na Vašich stránkách
    • mohla by být kratší dodací lhůta

nabízíte zboží, které jsem hledal
    Zboží dosud nedodána, takže nemohu hodnotit

• komunikace se zákazníkem

opravdu nedoporučuji, až po mé urgenci po týdnu od objednání mi bylo laskavě napsáno, že zboží není a nebude... přitom při objednávce bylo zboží skladem...

Bohatý sortiment zboží
    Přehledné uspořádání
    Nemám důvod na Váš obchod neupozornit ostatní

• vše jsem mohla objednat najednou ,co jsem potřebovala,je o něco levnější,
    • uvitala bych,,kdyby mi bylo sděleno,,jestli uz je zbozí poslané,,nebo kdy asi mam očekavat.

prozatim zboži nepřišlo,nemohu posoudit.Trvalo mi dlouho,než jsem se dovolala.Ale vzhledem k svátkum asi normál.

• rychlost a spolehlivost

bylo by dobré kdyby zboží bylo dříve odesláno ak jak píšete dobu dodání 2-5 dní

doporucuji+++++

• Komunikace je jen ve formě automatickýck emailu a k tématu mého nákupu ani řádka, i když je doba dodání ve značné prodlevě s dobou uváděnou u popisu výrobku.

• komunikace

• 14 dnů od objednání se nikdo neobtěžoval ani ozvat že zboží bude skladem až za měsíc a když jsem zde informoval na dobu dodání paní byla velice nepříjemná v žádném případě nedoporučuji jednání je velice neseriozní.Objednávku jsem byl nucen zrušit.Většina nabízeného sortimentu ve skutečnosti není skladem a prodejce se snaží prodat to co skladem má ale ovšem už ne za tak výhodnou cenu. :(

!!!Pozor na tyto nekalé obchodní praktiky!!!

Žádný zásadní problém, vstřícná komunikace obchodníka.