• Pěkně udělané stránky.
    • Neomluvitelný přístup k zákazníkům, špatná komunikace.

Doporučuji vyhnout se firmě MiJa. Setkal jsem se s několika stížnostmi na závažná pochybení, neochotu uznat vlastní chybu... Firma MiJa už proto byla např. vyřazena ze seznamu autorizovaných prodejců Certina. Více zde:

• rychlost dodání, dobrá cena

naprostá spokojenost

• komunikace se zákazníkem
    • široký výběr nabízeného zboží
    • rychlost vyřízení objednávky

rychle,spolehlivě,přehledně

• Drahé poštovné, jako ostatně většina našich obchodů. Ale znám i jeden kde umí poslat objednávku za 20Kč....

• přehlednost, výběr
    • neodpovídá na emaily

• Nabízí zboží které potřebuji.
    • Zboží je snadné v nabídce najít.
    • Dodal mi přesně to, co jsem objednal za cenu kterou předem oznámil.

• V polovině května jsem jim vrátila hodinky. Po dotazech na průběh storna objednávky mi bylo sděleno, že na vrácení peněz mají 30 dní.
    • Po uplynutí této doby se mnou již nikdo nekomunikuje.
    • Pokud nedojde k brzké nápravě, podám podnět na ČOI ke kontrole. Všem zákazníkům se stejným problémem doporučuji to samé.

Nespolehlivý obchod s nefér jednáním.

V žádném případě NEDOPORUČUJI !!!

• cena pri dodani byla vyssi nez v objednavce o 30,- Kc

• dobrá cena
    • nepřehlednost stránek

nevím

• nevím o nich

• ZADNE
    • NEDA SE PLATIT PO PREVZETI ZASILKY

• vratil som meteostanicu 26.3.2012 a do dnesneho dna somnou nekomunikuju.Peniaze som nedostal spat a toje uz 8.maj.Vobec nereaguju a ked sao sa dovolal tak ma prepojili a uz to nikto nedvihal ani po opetovnom volani.To je ich ta garancia!!!! Takze bacha

Ziadna hviezdicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Než cokoliv z tohoto obchodu objednáte, tak jim předem napište zda opravdu mají zboží skladem. Protože když mají u položky zboží skladem tak to neznamená že ho opravdu mají.
    Potvrzení objednávky na email dojde, ale vypadá to jako z jiného eshopu, i zrušení objednávky u položky, kterou mají skladem proběhlo ve stylu tohle zboží už dlouho nemáme, a došlo to z úplně jiného eshopu ale s mými údaji a položkami.

• nemusím nikam chodit

• nemá vystavené zboží

špatné nikdy už nenavštěvovat. 14 dní čekám pak až když se ozvu tak mi řeknou že nemají jednu položku a že to posílají bez ní. o to nemám zájem. chtěl jsem 3 věci aby se to vyplatilo kvůli poštovnému. dík

• Má zboží, které jsem sháněl.
    • Dlouhá dodací lhůta.

Spokojenost s komunikací.
    Ale zboží nebylo skladem.

• Již 17 dní čekám na objednané zboží, doba dodání na webu je 10 dní. Volala jsem ted pánovi, který zprvu vůbec nevěděl o co se jedná a to semnou po mailu komunikoval, že mi zboží přijde, když jsem se ho zeptala zda bylo zboží od nich již odesláno, vzal si můj telefon a řekl, že zavolá zpět s infomacemi, samozřejmě nezavolal. Jelikož jsem byla omezana časem dodání - byl to dárek k narozeninám, který jsem objednávala s 18ti denním předstihem, byla jsem nucena tuto objednávku stornovat.

Již nikdy více!!!!

Dost dobrý

• Špatné informace o dostupnosti zboží.

• objednávka přes internet
    • přehledný výběr