• Neschopnost obchodu dodat zboží značené skladem: 6.2.2013 20:28 objednávka zboží skladem
    • 7.2.2013 11:23 storno objednávky z důvodu doprodán a nebude dodán

1) První dodavatel tento výrobek měl původně skladem a rovněž ho nedodal.
    2) Bohužel jsem zjistil, že stejný mizerný dodavatel dodává i do tohoto obchodu.
    3) Obchod, který nabízí jeden den zboží skladem a druhý den jej stornuje z důvodu doprodání a nedodání, ani nenabídne stejné zboží v jiných barvách značených skladem je stejně mizerný jako dodavatel.

• NABÍDKA
    • NIČEMNÁ AKTUALIZACE ZBOŽÍ

NABÍZÍ K PRODEJI NĚCO CO JIŽ NEMAJÍ!!!!!!!!!

• Zboží uvedeno jako SKLADEM, ale realita je jiná
    • Komunikace smerem k zakaznikovi

• zklamala mě výše poštovného a balného, objednávka ze dvou pater ve dvou balících a vyšší než 200, které jsem odsouhlasila a i ty mě přišly moc. Příště nakoupím u specializovaných prodejců... Celkově asi 240,- za aboží v hodnotě kolem 1500 je trošku moc!

nakupování v různých patrech nemá žádnou výhodu, navíc zboží není v takovém výběru, jako ve specializovaných e-shopech

• přehlednost, výběr
    • neodpovídá na emaily

• ZADNE
    • NEDA SE PLATIT PO PREVZETI ZASILKY

Než cokoliv z tohoto obchodu objednáte, tak jim předem napište zda opravdu mají zboží skladem. Protože když mají u položky zboží skladem tak to neznamená že ho opravdu mají.
    Potvrzení objednávky na email dojde, ale vypadá to jako z jiného eshopu, i zrušení objednávky u položky, kterou mají skladem proběhlo ve stylu tohle zboží už dlouho nemáme, a došlo to z úplně jiného eshopu ale s mými údaji a položkami.

• nemá vystavené zboží

špatné nikdy už nenavštěvovat. 14 dní čekám pak až když se ozvu tak mi řeknou že nemají jednu položku a že to posílají bez ní. o to nemám zájem. chtěl jsem 3 věci aby se to vyplatilo kvůli poštovnému. dík

• Špatné informace o dostupnosti zboží.

• Měli na jedno LEGO neuvěřitelnou slevu, asi chyba ze strany obchodu.
    • Zboží mi nedorazilo.

Obchod jednal neférově, měl mi zboží poslat.

• nabízí zboží, které není schopno zajistit

• V nabídce a potvrzení objednávky je uvedena doprava zdarma, není to pravda, byl jsem oklamán.
    • Výrobek nemá český návod k použití

Zákazníka uvede v omyl příslibem dopravy zdarma a poté je doprava přičtena k ceně zakázky.
    Poměrně složitý a drahý výrobek nemá návod k použití v češtině.

• komunikace se zákazníkem

opravdu nedoporučuji, až po mé urgenci po týdnu od objednání mi bylo laskavě napsáno, že zboží není a nebude... přitom při objednávce bylo zboží skladem...

• Komunikace je jen ve formě automatickýck emailu a k tématu mého nákupu ani řádka, i když je doba dodání ve značné prodlevě s dobou uváděnou u popisu výrobku.

• komunikace

• v současné době nevím v jakém stavu objednávka je před týdnem volala paní a sdělila mi že je potřeba jednu položku navýšit na 10ks a jiná zase nejni vůbec ale zdálo se že jinak nebude problém ale zboží však nedoraziloani 10dnů od objednání

• Zboží označeno skladem a další den odpověď na e-mail - objednávka stornována - není skladem

Ne moc dobrý obchod

Objednal jsem zboží 17.9. s platbou bankovním převodem, kterou jsem obratem provedl v plné výši. Zboží přišlo včas, ale neúplné a na dobírku. Abych ho dostal od doručovatele, zaplatil jsem znova za doručené zboží a napsal upozornění na firmu e-mailem a požádal o navrácení peněz. Do dnes se nikdo neozval, zbytek zboží nepřišel a peníze na účtu se také neobjevily.

• Komunikace s prodejci. Položil jsem dotaz na dostupnost produktu, který byl údajně skladem. Prodejce uvedl, že skladem není a po objednávce jej za tři dny nebo tak dostanu. Hned po objednávce dorazilo upozornění, že objednávka byla zrušena, protože se zboží už nevyrábí/nedodává.
    • Tak si ho nechte, no.

• Dobré, nízké ceny
    • Komunikace se zákazníkem téměř nulová. objednané zboží stále nedorazilo, ačkoli bylo uvedeno, že na skladě je. Stav vyřízení objednávky mi také nikdo nezasílá.

Pokud zboží vůbec dorazí, doporučila bych jej díky nízkým cenám. Ovšem zákazník si počká a stav vyřizování objednávky od prodejce prostě nezjistí. Jediná komunikace spočívá v poděkování za objednávku a po týdnu zaslání tohoto dotazník. Zatím jsem s objednávkami zboží z internetu problém neměla, toto je první. Spokojená nejsem, nedoporučuji.