• velký sortiment a priatelné ceny
    • termín dodání

v podstate spokojen

• spolehlivost
    • komfortní doprava za rozumnou cenu

Reakce obchodu Obchodní-dům.cz

100% hodnocení nás vždy velmi potěší. Věříme, že našich služeb využijete opět v budoucnu. Děkujeme.
    S pozdravem Monika Krajíčková - oddělení zákaznické spokojenosti

• Nabízí varianty v různých cenových úrovních.V mém případě (mám malou zahrádku)většina nabídek je na elektrické (benzinové)vertikutátory.Váš obchod je jedním z mála,který nabízí i ruční,v rozumné ceně.Děkuji
    • Nevím,byl to můj první kontakt s Vámi a jsem spokojen

"Vyzkoušejte to ".

Perfektní

S pozdravem Monika Krajíčková - oddělení zákaznické spokojenosti

• přehlednost a velký výběr sortimentu
    • nenašel jsem žádné

Doporučuji pro všechny

• Nízké ceny
    • Výborná komunikace
    • Superrychlé dodání

Vše proběhlo v naprostém pořádku, vřele doporučuji.

S pozdravem Monika Krajíčková - oddělení zákaznické spokojenosti

• Přehlednost webových stránek, dobré ceny, rychlost.....

• Serioznost, rychlost, prehlednost
    • Žádné

• Rychlost dodávky
    • Na doporučení kamaráda

Vše OK

• Vyjdete vstrict
    • Pohodlnost komfort
    • Ze nemuzete vybrat vic veci na jednou

S pozdravem Monika Krajíčková - oddělení zákaznické spokojenosti

• Přehlednost-dostatečné informace o zboží.
    • Možnost porovnání v daném sortimentu.
    • Přijatelná cena oproti obchodním řetězcům.
    • Kupuju zde vždy když něco potřebuju,protože je to seriózní prodejce.

Je třeba zkusit a hned pochopíte proč zde nakupovat.Například nákup zboží v obchodních domech ve městech je doslova předražené a navíc prodavači výrobek neznají a nedokáží Vám ho ani zhodnotit.

• nelze se přihlásit na své heslo ID 152407
    • a rozhodně jsem si dávkovač mýdla nikdy neobjednával, takže jistě chápete, že bych Váš obchod zatím nikomu nedoporučoval

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše sdělení, bohužel starší nevyužívané registrace již byly stornovány. Pokud máte zájem o registraci, vytvořte si prosím nový účet.
    s pozdravem Monika Krajíčková - oddělení zákaznické spokojenosti

• rychle a spolehlive

Povedu v patrnosti a mohu doporučovat

velmi dobrý

S pozdravem Monika Krajíčková - oddělení zákaznické spokojenosti

• nemusím chodit po obchodech
    • doporučuji náhled na ovládací prvky spotřebičů zvětšit na celou obrazovku
    • např.:ovládací panel u praček...atd.

Reakce obchodu Obchodní-dům.cz

100% hodnocení nás vždy velmi potěší. Věříme, že našich služeb využijete opět v budoucnu.Vaše sdělení budeme brát jako podnět ke zkvalitnění našich služeb. Děkujeme.
    S pozdravem Monika Krajíčková - oddělení zákaznické spokojenosti

• velmi rozumne ceny a velmi vstřícný přístup a dohodnutí.
    • o žádných prozatím nevím.

hledal jsem určitý výrobek za rozumnou cenu a v tomto obchodě jsem jej naše.
    Mé první zkušenosti jsou pro mne až překvapivě dobré,ještě jsem nigdy přes internet nic nenakupoval.
    Doporučoval bych ostatním nákup v tomto obchodě a přeju jim aby měli vždy při nákupech jen samé dobré zkušenosti,jak jsem měl já.

• způsob doručení

nízkou cenu "přebije" cena za dopravu, obchod je vhodný pouze regionálně.
    Vhodnější je zajistit více výdejních míst.

Reakce obchodu Obchodní-dům.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu k nákupu. Spokojenost zákazníka je pro nás na 1.místě. Vaše sdělení budeme samozřejmě brát jako podnět ke zkvalitnění služeb.

• Prehledny E-Shop

Prehledna struktury E-Shopu, dobra grafika, vynikajici orientace na strankach.

S pozdravem Monika Krajíčková - oddělení zákaznické spokojenosti

• Rychle,kvalitně a levně...

• široká nabídka
    • různé druhy dopravy
    • dobré ceny
    • premiova doprava - neco tak strasneho jsem jeste nezazila. Premiovou dopravu tohoto obchodu jsem objednala uz mnohokrat a vzdy bylo vse perfektni, ale po posledni zkusenosti uz nenakoupim

obchod je fajn, maji velky vyber, ale bohuzel si prestali hlidat rozvazkovy servis. S premiovou dopravou jsem byla vzdy naprosto spokojena, nikdy nebyl problem s vynosem, panove zavoznici byli mili a ochotni, ale posledni zkusenost byla silena. Panove (respektive ten silnejsi) byli dost na nervy a silny pan byl i dost drzy a hruby, i kdyz vzit si penize nevic mu problem nedelalo. Dokonce mel problem s objednanym odvozem stareho spotrebice a rekl nam, ze by nam ho tam nejradsi nechal, pricemz poskodil vymalbu v chodbe a polystyrenovy obklad. Zbozi vybalil tak, ze ho skrabl nozem, protoze pospichal a vztekal se. Pokud bych zde objednavala jeste nekdy, pouze male zbozi, ktere poveze kuryr a to nas doprava stala i s odvozem pomalu 500Kc.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí komplikace, které nastaly při doručení . Nejedná se o standardní a profesionální jednání.
    Tento řidič ve společnosti již nepracuje.
    Děkujeme za pochopení a doufáme, že tato zkušenost Vás neodradí od příštího nákupu.