část zboží mi přišlo jiné než jsem si objednal

Dobrý den

zboží jste obdržel přesně dle objednávky a žádný požadavek na reklamaci nebo nekompletní zboží jsme neobdrželi.

• zboží výborné , ceny výborné , komunikace výborná
    • DPD nejhorší doprava

Kvůli dopravě DPD si už tady nic neobjednám.

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

velice nás těší Vaše spokojenost s naším obchodem a budeme se těšit na další spolupráci.

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.CZ

• mizerná kvalita zboží, z 10ks se 6 utrhlo u zámku svorky, pochopil bych stržený zavit, ale ne utrženou pasku

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

příště se prosím podívejte na jaký shop píšete recenzi, nic s páskou jste si od nás neobjednal a navíc i když nás nedoporučujete, dal jste nám 100%. Pokud přišlo zboží, které nebylo dle Vašich představ, stačilo zavolat nebo vypsat reklamaci, což jste z pochopitelných důvodů neudělal.

Požadoval jsem zátky 3/8" což =0,9525 centimetru. Vy jste mi poslali zátky
    5/3" což=1,666 centimetrů.
    Zátky Vám budu vracet

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

velice se omlouváme za tuto nepříjemnost a budeme se snažit, aby k takové záležitosti v budoucnu již nedošlo.

OBCHOD-VTP.CZ

Objednal jsem si zrcadlo a odepsali mi, že mají poslední kus a že je poškozené a jiné už nebude. Ptal jsem se jak moc je poškozené, že bych si ho koupil i tak, protože už nikde jinde není k sehnání. Už mi nedokázali ani odpovědět. Podle mně ho ani nemněli a jenom nechtěli přiznat, že na e-shopu vedou zboží jako skladem i když už ho ve skutečnosti nemají. No ale aspoň se ozvali, ať na ně nespoléhám.

OBCHOD-VTP.CZ

• Zboží skladem dorazilo po 8 dnech.
    • Dorazilo jiné zboží nez původně objednané.
    • Lednice měla drobné oděrky, zřejmě vystavovaný kus.

reakce na Vaši recenzi:

1. Přeprava lednice vyžaduje zvláštní přepravu, takže celý proces se může na rozdíl od normálních balíčků prodloužit.
    2. Změnu produktu jsme si oboustranně odsouhlasili, tak nevíme, proč to vůbec zmiňujete
    3. Jelikož lednice nevystavujeme, nemohli jste ani vystavený kus dostat, jsou balené přímo od výrobce

Jelikož ale víme, že ve čtvrtek jste hradil objednávku a v pátek jste už volal kde je vaše lednice a proč už jí nemáte, mohli jsme od Vás tuto reakci čekat.

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.CZ

• Objednávka nebyla kompletní.V objednávce chyběl pračkový kulový ventil.Takže špatná kontrola při vyřizování objednávek...už si u tohoto e-shopu nikdy nic neobjednám.

Dobrý den pane Zdeňku,

pračkový ventil jsme Vám ještě tentýž den odeslali s omluvou.

• Reklamace neřeší

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

koupil jste si od nás originální příslušenství od firmy ATLAS a chtěl jste aby to pasovalo na Váš čínský filtr. To bohužel neumíme.

Samozřejmě skladem vše .Ale ve skutečnosti lžou. Jejich arogantní vystupování jen potvrzuje kvalitu obchodu

Dobrý den pane Františku,

moc dobře si s kolegy pamatujeme, že jste objednal zboží a za 10 minut jste byl u nás na prodejně zboží vyzvednout. Nedostal jste ani e-mail ani SMS o připravené objednávce. Bohužel objednávek je takové množství, že není možné takovým způsobem postupovat. Prostě jste si musel zboží vyzvednout později a to Vás asi netěšilo. Děláme co můžeme.

OBCHOD-VTP.CZ

Výrobek, který jsem koupil je naprostý zmetek. Měří teplotu jenom do cca 60 st.C i když ho ponoříte do vroucí vody. Za to ale moná obchod nemůže ....

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

přesně jak píšete, zde nehodnotíte produkt ale obchod. Jestli jste měl nějaký produkt vadný, stačilo u nás reklamovat. Jelikož ale podobnou závadu ani nikdo nikdy nereklamoval, lze pochybovat i relevantnosti tohoto příspěvku. Navíc pokud šlo o teploměr, každý má vzadu kalibrační šroubek, jímž si můžete zobrazenou teplotu upravit, pokud neodpovídá skutečnosti.

OBCHOD-VTP.CZ

7.10. jsem si objednal zboží, které mělo být na skladě. Objednávka včetně dopravy byla potvrzena. 8.10. mi bylo oznámeno,že zboží bylo předešlý den vyprodáno a předpokládaný termín dodání je 10 dní. 16.10 jsem obdržel správu -dotaz, jestli jsem dostal správu z 8.10. Když jsem odpověděl že čekám na dodání, které avizovali do 10 dní, dostal jsem 17.10. informaci, že dovozce předpokládá dovoz 13.11????????

OBCHOD-VTP.CZ

• Výrobek je nepoužitelný ! Nedrží, gumové membrány popraskané- netěsné.
    Přesto je obchodován. Škoda.
    Nereklamuji jen pro potíže s tím spojené, nám omezené možnosti pohybu.

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

zde by jste měl recenzovat obchod a ne konkrétní výrobek. Jinak závěs sprchy, který jste objednal, vyžaduje očištěnou a hladkou dlažbu, tak jestli není problém tam??!!

• nezájem

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

nevíme co má přesně Vaše reakce znamenat, ale Vaše objednávka za 96,- byla vyřízena.

Přejeme krásný den a více pozitivní nálady.

Komunikace nula
    Faktura 7 dní zaplacena a zboží nikde
    Nikdy více

• Rychlost dodání, široký sortiment

Ačkoli zboží bylo zaplaceno a na faktuře figurovalo, ve skutečnosti dodáno něco jiného. Konkrétně místo kulového kohoutu dodány nějaké dvě těsnící gumky.

Dobrý den pane Konečný,

od nás jste žádný kulový kohout dle objednávky neobjednal, navíc od Vás neregistrujeme ani žádnou reklamaci dodávky. Věřte nám, že dvě "gumky" od kulového kohoutu rozeznáme. Musel jste si splést náš obchod s jiným. Věci děláme poctivě a je škoda, že se ještě najde člověk, který nesmyslně poškozuje dobré jméno naší firmy.

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.CZ

Objednávka dorazila nekompletní. To se stát sice může, ale do současné doby mi nevrátili peníze, ani nedodali zbytek zboží za které jsem zaplatil. Můžete vyzkoušet o kolik Kč okradou Vás.

Dobrý den pane Bá....,

zažádáme Vás i Heureku o stažení recenze. Pošlu jim i e-mail, který jste nám odeslal ihned po dokončení Vaší objednávky.
    (objednávka vytvořena ve 22:43)

"Dobrý den, prosím o storno celé objednávky, díky. P... Bá...."
    10. 3. 2020 v 22:43, OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. <[email protected]>:

Vaše jednání je účelové a doufám, že takových zákazníků mají poctivé internetové obchody co nejméně.

Kalabis Aleš
    jednatel společnosti

• Poslali mi jiné zboží než bylo zaplaceno.

Vážený zákazníku,

musel jste si asi splést obchod. U nás jste objednal galerku, kterou jste druhý den obdržel. Vše proběhlo bez sebemenších problémů. Příště prosím dejte pozor, na jaký obchod píšete recenzi, zbytečně poškozujete naše dobré jméno.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• spemujou pres heureku davam podnet na gdpr

• Na mail nikdo neodpověděl