Zboží jsem neobdržel, informace o odeslání nemám, na můj dotaz e-shop nereaguje.

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

taková situace nás velice mrzí, ovšem není moc pravděpodobné, aby se Vám u nás v obchodě dělo tolik věcí najednou. Prověřím o jakou objednávku se jedná, ale logicky nemáme žádný zájem na tom, abychom nějaké zboží neprodali, nebo nenapsali informaci o jeho nedostupnosti.

• velký sortiment
    • přehledný katalog
    • dobré ceny
    • neuvádí správné informace o skladové dostupnosti
    • dodání trvalo podstatně déle, než bylo počítáno

Materiál jsem objednal v úterý a potřeboval jej na víkend, očekával, jsem, že když vybirám pouze položky, které jsou skladem, nebude pomocí PPL problém je dodat. Nicméně v pátek když jsem se ptal, kdy bude dodáno mi bylo odpovězeno, že v pondělí, že předali opravci. Nicméně, teprve v pondělí mi přišla informace, že obdrželi zásilku a k dodání došlo až v úterý - díky takto chapé komunikaci obchodu, jsem musel komplet přeplánovat veškeré aktivity původně na víkend plánované.

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

skladová informace dostupnosti byla správná, bohužel množství ne a tak jsme si museli zboží převážet mezi sklady, což opravdu objednávku zdrželo a za to se omlouváme.

• Nelze se jim dovolat. Zkoušel jsem mnohokrát a telefon nikdo nebral. Určitě to nebylo o tom že by operátorka nestíhala. Jinak problém nebyl, akorát že jim dodání zboží skladem trvá o den déle.

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

velice nás těší Vaše spokojenost s naším obchodem a budeme se těšit na další spolupráci.

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.CZ

Neaktuální dostupnost zboží

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

velice se omlouváme za tuto nepříjemnost a budeme se snažit, aby k takové záležitosti v budoucnu již nedošlo.

OBCHOD-VTP.CZ

Dpd objednávku nedoručilo a od změny dopravce čekám už týden. A stále žádná zpráva o stavu zásilky.

OBCHOD-VTP.CZ

Se spožděnim o tyden bylo dodano zboži na místo vyzvednuti. Jinak kvalita zboži je vyhovujicí, odpovidá obrázku.

OBCHOD-VTP.CZ

• Uvádějí skladem a pak pošlou že je to na jiném skladě. Zaplaceno a týden pryč. Klamani zákazníka

OBCHOD-VTP.CZ

• Jak můžete chtít hodnocení, když jste zboží ještě nedodali.
    • Jak můžete chtít hodnocení, když jste zboží ještě nedodali.

Nevýhoda, že zboží nebylo dodáno a ani nevím jestli vůbec dorazí. Dál je zbytečné něco hodnotit.

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

dotazník chodí automaticky, bez ohledu na stav objednávky, informovali jsme Vás o zdržení expedice hned druhý den a to z důvodu stěhování skladu. Zboží směrem k Vám je již na cestě.

Omlouváme se za komplikace.

obchod asi dobrý, ale zboží špatné

OBCHOD-VTP.CZ

Dne 6.12. jsme Vás kontaktovali s informací, že doručená zásilka dle objednávky č. 224748 zboží byla nekompletní. Specificky chyběl jeden kus filtru ATLAS Filtrační patrona FA 10BX SENIOR 5mcr, kde místo počtu tři byly dodány pouze dva kusy.

Bohužel, do dnešního dne jsme neobdrželi žádnou reakci na náš dopis, což je pro nás zklamáním. Porušení dodávkových podmínek narušuje chod našeho podnikání a způsobuje nám to další logistické komplikace.

• přehledný web
    • lehké vyhledávání na webu
    • dobrý sortiment
    • Zmatená komunikace - po zaplacení a následném oznámení obchodu, že výrobek není, opětovně zaslána faktura s výzvou k úhradě, přestože ta už proběhla

Eshop neměl zaktualizovaná data, a tak přestože výrobek se jevil jako k dispozici, tak nebyl, což mi bylo sděleno až po zaplacení.
    Eshop navíc po oznámení toho, že výrobek není, se odmlčel, a poslal mi místo toho fakturu opět s výzvou k platbě, aniž by informoval o stornu platby, a následně mi poslal výzvu k vyplnění dotazníku spokojenosti (osobně bych ji na místě obchodu po této nemístné situaci, kdy se jedná jednoznačně o chybu, stornovala, ale to bych asi chtěla moc...).
    Shodou okolností mi jiný e-shop zrušil také objednávku z důvodu nedostatku zboží, ale ta komunikace byla o úroveň výš, byla osobní, s omluvou, a ještě se snažili výrobek sehnat.
    Zde ani odpověď na e-mail, nic, jsem dost otrávená a zklamaná.
    Aspoň vrátili už peníze v plné výši.

• viditelně vadný materiál

• Široký výběr zboží
    • Dobré ceny
    • Zboží skladem jsem čekal o dost dříve (ještě stále čekám)
    • Komunikace zatím na bodu mrazu (přišel jen automaticky vygenerovaný mail o objednávce a druhý mail s fakturou.) Na dotaz o stavu zakázky zatím žádná reakce.

OBCHOD-VTP.CZ

• Dorazilo jiné než objednané zboží.

OBCHOD-VTP.CZ

Na eshopu prezenzovano zbozi, ktere bylo vyprodano.
    Bohuzel jsem zbozi pri objednani ihned uhradila. Zatim mi kupni cena nebyla vracena.

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

stane se, jsme jenom lidi, platbu jsme ovšem vraceli obratem.

• Špatná kontrola zboží, dodají zmetek. Na reklamaci neodpoví.

Objednávka byla dodána rychle. Bohužel ohebná trubka Ecotis
    byl zmetek. Na reklamaci e-mailem vč. fota nikdo neodpověděl.

OBCHOD-VTP.CZ

• Neví co mají skladem a slibují. Následně hlásí, že byla chyba ve skladu a potom že zboží je. Kocourkov.

OBCHOD-VTP.CZ

V nabídce maji zboží, pak vystaví fakturu, druhý den pošlou mail že zboží nemaji.Konkrétní osoba z účtárny nekomunikuje.

OBCHOD-VTP.CZ

Již 10. den čekám na dodání zaplacené objednávky a stále nic.

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

zásilku jsme odesílali druhý den. Zřejmě se aktivně schováváte před kurýrem aby Vás nenašel :-)

Nepříjemný personál mužského pohlaví.