• S obchodem jsem spokojen, ceny příznivé, doba doručrní také, 118 položek dodáno bez chxby dle požadavků, stránky také přehledné, pokud bude potřeba nakoupím zase

vše ok

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

velice nás těší Vaše spokojenost s naším obchodem a budeme se těšit na další spolupráci.

• Přehledný výběr

• velký sortiment
    • přehledný katalog
    • dobré ceny
    • neuvádí správné informace o skladové dostupnosti
    • dodání trvalo podstatně déle, než bylo počítáno

Materiál jsem objednal v úterý a potřeboval jej na víkend, očekával, jsem, že když vybirám pouze položky, které jsou skladem, nebude pomocí PPL problém je dodat. Nicméně v pátek když jsem se ptal, kdy bude dodáno mi bylo odpovězeno, že v pondělí, že předali opravci. Nicméně, teprve v pondělí mi přišla informace, že obdrželi zásilku a k dodání došlo až v úterý - díky takto chapé komunikaci obchodu, jsem musel komplet přeplánovat veškeré aktivity původně na víkend plánované.

Reakce obchodu OBCHOD-VTP.CZ

skladová informace dostupnosti byla správná, bohužel množství ne a tak jsme si museli zboží převážet mezi sklady, což opravdu objednávku zdrželo a za to se omlouváme.

• Rychlost dodani
    • Prehledne internetove stranky

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.CZ

• Přehledné stránky na internetu,ceny jsou také slušné s obchodem jsem spokojen

dobré ceny,rychlé dodání zboží

• Přehledný eshop
    • Vysvětleno k čemu daný produkt slouží
    • Rychle zaslání zboží zvolenou dopravou

Nakupuji zde opakovaně. Tento obchod doporučuji.

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.CZ

• Široký sortiment, přehledná nabídka, příznivé ceny, rychlé a spolehlivé dodání objednaného zboží. Jsem velmi spokojen.

Dobrý obchod, doporučuji.

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.CZ

• Přehledný e-shop se všemi důležitými informacemi
    • Nevím o žádné

Velmi dobrá služba, bez chyb.

Krásný den přeje celý tým OBCHOD-VTP.CZ

• rychlost a přehledné stránky eshopu

• Přehledný
    • Dobré ceny
    • Nalezl jsem snadno co jsem potřeboval
    • Srozumitelný popis výrobků
    • Krátká dodací lhůta