NA STRÁNKÁCH JE MOŽNOST PLATBY PŘI PŘEVZETÍ KARTOU ALE PŘI OSOBNÍM VYZVEDNUTÍ CHTĚJÍ HOTOVOST!!!!!

Reakce obchodu Svět-piva.cz

Dobrý den pane Prpič,
    děkujeme za recenzi. U nás na prodejně je samozřejmě možné platit kartou, ale tím, že máte objednaný KEG, tak zálohu není možné platit kartou, tak jak naleznete na našem e-shopu uvedeno (v ceníku, u zboží) - "Zálohu nezle platit platební kartou!". Je to z důvodu, že se jedná o vratnou zálohu, kterou vracíme v plné výšši, ale banka si strhává poplatek. Proto náplň můžete platit kartou, ale KEG nikoliv. Ale i tak, Vám nabízíme, tuto zálohu zaplatit kartou s navýšením poplatu za transakci. V PŘÍPADĚ PLATBY ZÁLOHY KEG SUDU KARTOU BUDE ÚČTOVÁN NAVÍC TRANSAKČNÍ POPLATEK 2,2%. Což ve Vašem případě činilo 22Kč. To, že jste se rozhodl u obsluhy neplatit navíc je samozřejmě Vaše volba a objednávka byla stornována.

Bohužel polovina těsnění v sadách nepasuje.

• Nekomunikace. Po týdnu zboží nedorazilo.

• Dostal som ten druh tovaru ktorý som objednal no iný typ ako je v e shope.

Nedostal som ten typ tovaru aký som chcel

• dlhá doba dodania
    • neochota riešiť problémy aj napriek telefonickým urgenciám
    • zadáte platbu v EUR, napriek tomu príde faktúra v CZK
    • oprava dokladov trvala 2 týždne
    • ani 2 týždne po úhrade ni je tovar dodaný
  • 27.4. jsem objednala zboží a řádně zaplatila a dnes 25.5. ještě zboží nemám

10.5 objednáno do dnes nedoručeno 20.5

Ubehlo uz 10 dni od zaplatenia objednavky ale zatial neprisla ani objednavka ani ziadne info o realizacii/oneskoreni objednavky

Poznamka: Taketo terminy dodavky fungovali za totality a nie v dnesnej dobe.

• Vše v pořádku

• Asi třetina položek dorazila jiná, než objednáno. Obchod na reklamační email nereaguje.
  • Zboží zatím nebylo doručeno a obchod nijak nekomunikuje případné zpoždění doručení

• Přišel obouchaný krám.

• Objednávka pogvrzena, zboži doposud nedorazilo!!!!!

• Zboží přišlo neporušené a funkční
    • bohužel nepřišlo vše co jsem objednal a některé věci byli jiné než jsem chtěl

zbozi nemam,objednano 26.12.2021 a zaplaceno predem ...

Objednat si zboží a čekat a to již dost dlouho. Protože jsem od Vás dosud nemohl nic koupit, je podle mne až neslušné žádat o názor k Vašim službám. Když nic není tak to nemohu hodnotit !!!

• Zatím jsem zboží neobdržel bohužel

Na zboží čekám už 2 týdny!

Nedoporučuji, objednávka cca za 6500. Průběh hrozny , týden blokace peněz , žádná odezva . Po zavolání co se děje mě bylo zdeleno “ vaše banka drží peníze v blokaci” omyl jejich banka nedokázala peníze potvrdit až po předložení speciálního kódu z mé banky. Nasledovalo čekani na kompletaci zásilky .. vše mělo byt skladem. Samozřejmě jsem se zase musel připomenout . Toto vše vzalo cca 14 dni a objednané zbozi přišlo ale izolace na pivní trubky v dvouch mistech děravá přijde mi jak použita…. Během celého průběhu nikdo neřekl omlouváme se nebo něco podobného. Závěrem tento e-shop už nikdy ..

• Vše skladem
    • Zboží mi na prodejně vyzvedl kolega, který tomu nerozumí. Chyběl jeden ventil, to jsem emailem reklamoval, ale nikdo neodpověděl.

Obrovský výběr, většina skladem. Pokud by nechyběl ventil, který jsem nedostal a zaplatil, dal bych pět hvězd. Ale, že se nikdo ani neozval, po reklamaci dodávky, dávám nula.