• Zboží mi nebylo zasláno ani mě obchod neinformoval proč!!!

Vážený pane Synku,
    u Vaší objednávky jsme Vám dne 28.5. zaslali informaci, že zboží skrze svoji povahu - tlaková láhev není možné zaslat přes přepravce a je možné objednat pouze na osobní odběr na naší prodejně v Brně, případně zvolit naši vlastní dopravu po Brně a blízkém okolí. Informaci naleznete stále uloženou u své objednávky.

No nato že zboží mělo dojít 2-3- dny pracovní a ještě nic !! Není to dobrá reklama !

Psali ze me budou kontaktovat, tyden pryc a stale mne nikdo nekontaktoval. Objednal jsem tedy jinde

• Těsnění ó kroužek pro narážecí hlavu bajonet micromatic byl doručen v jiné velikosti,a když jsem poslal dotaz na vysvětlení,proč tomu tak je,obchod vůbec nereagoval.

Zbozi, ktere melo slouzit jako darek, jsem si objednal tyden predem, abych se ujistil, ze ho opravdu dostanu. Jelikoz obchod zbozi nezasila, musel jsem si pro nej zajet z Breclavi do Brna. Prodavacka mi rekla, ze pulku zbozi nema. Zrovna tu pulku, kvuli ktere jsem objednaval z tohoto obchodu. Zbozi mi nebylo ani zabaleno a musel jsem to tahat v rukach s tim, ze nemam ani to, pro co jsem jel celou cesta z Breclavi. Zbozi nebylo ani nachystane, museli ho hledat ruzne po obchode, to znamena, ze ho mohl kdokoliv kdykoliv vykoupit. Ani jednu prodavacku to ani trochu nesralo a neobtezovali se ani jen omluvit. Uz nikdy tam nenakoupim a vsechny odkazu do mnohem lepsiho obchodu s pivem v Brne, kde je super borec, ktery umi poradit.

Milý pane Kravec,
    děkujeme za vaši objednávku z 15.12., kdy jsme vás ještě tentýž den kontaktovali emailem s tím, že jedna položka - konkrétně pivo AC/CD je momentálně vyprodaná. To, že jste podle svých vlastních slov, které jste nám řekl při osobním odběru, email nečetl, je věc druhá...Bohužel skrz ochranu GDPR sem nemůžeme přiložit náhled o odeslání emailu. Objednávka pro vás byla přichystána, tudíž nechápeme vaši poznámku o tom, že jsme vám ji různě hledali po obchodě. Při vyprodání některé položky je našim zákazníkům vždy nabídnuta jiná alternativa a stejně tak to bylo i ve vašem případě. Na provozovně jsou k dispozici na odnos zboží papírové tašky, které se dají k nákupu přidat za poplatek 5 Kč. Stačí si o ně říct - mimochodem jsou na viditelném místě u pokladny, případně bývá dobrým zvykem mít tašku k nákupu vlastní, potom se vyvarujete situaci, kdy budete musete tahat zboží v rukách, jak sám píšete :) Pěkný zbytek roku :)

• Bolo možné zaplatiť v € - nižšie poplatky

Objednal jsem si pivko s dopravou a čekal ,že jsem někdo ozve je tomu už 10 dní a nikdo se neozval ani e-mailem . Příště si to objednám jinde neb už jsem si objednal a do 2 dnů bylo vše doručeno.

Vážený pane Beran,
    nevíme, jak Více vám skutečnost, že zboží v době karantény nerozvážíme sdělit, než když tuto skutečnost máme napsanou na e-shopu cituji: "NAŠE ŽÍZNIVÉ OKÉNKO MŮŽETE NAVŠTÍVIT KAŽDÝ PRACOVNÍ DEN. MÁME OTEVŘENO Po-Čt 7-15 hodin. ROZVOZ V DOBĚ KARANTÉNY NEPROBÍHÁ!" a následně jsme Vám tuto skutečnost sdělovali e-mailem 7.4. že si svoji objednávku můžete vyzvednout v našem okénku.

neodpovídá obrázku nabízeného zboží ač je pod obrázkem uvedeno
    Bazarový redukční ventil N2. Nepoškozen, pouze drobné oděrky z používání.

Zboží dosud nedorazilo přesto, že bylo označeno "skladem". Ze strany obchodu žádná komunikace o termínu dodání, dostupnosti zboží apod.

Vážený pane Novák,
    děkujeme za Vaše hodnocení, ale bohužel Vaše objednávka nemohla být vyřízena, jelikož jsme Vám 20.12.2019 07:40 přes Heureka košík(přes který jste dělal objednávku) posílaly zprávu ohledně Vaší objednávky. K dnešnímu dni od Vás nemáme vyjádření, ani zpětný komentář. Zprávu najdete u sebe v e-mailu, případně zde v heureka košíku. Pokud od Vás dostaneme vyjádření, můžeme zítra objednávku expedovat.

• Objednávka jsem udělal před 14 dny přes Heureku al z obchodu se stále nikdo neozval

Reakce obchodu Svět-piva.cz

Vážený zakazníku, nerozumíme Vaší rekaci, jelikož jsme minulý týden byly na základě Vašeho podměnu dvakrát v kontaktu s operátorem Heureka košík a sdělovali mu stav a termíny k Vaší objednávce.

• Obsah neodpovídal nabidce

Obchod nejdříve objednávku přijal, následně ji zrušil s odůvodněním, že zboží nerozesílají.

Vážená paní Jano,
    Vaše objednávka, byla automaticky přijata systémem (Vaše odeslání), následným zpracováním naším zaměstnancem Vám bylo sděleno, že není technicky možné Vám odeslat Vámi objednaných 32 kusů lahvového piva pomocí dopravce Česká pošta a je možné jej odebrat na naší prodejně, případně zvolit naši dopravu po Brně a okolí.

• Půllitr,které rozdává pivovar zadarmo s kouskem plechu nahoře za 400!!!!!

Vážený pane Ondřeji,
    nejsme výrobci toho půllitru s cínovým víčkem, jsme pouze jeho prodejci. Pokud víte, že zboží pivovar rozdává, nerozumíme, proč jste si jej u nás kupoval, případně jste si jej mohl koupit přímo na e-shopu daného pivovaru, kde jej prodávají ještě dráž.

• nedoručena objednávka, žádná komunikace

Zboží -dle popisu-mělo být skladem.Nebylo.Po několika dnech a tel. dotazu ...jsem se dozvěděl, že má dorazit od subdodavatele a poté ho zašlou. Což se stalo. Nicméně. Pokud píšu , že mám něco skladem, tak to tak buď mám, nebo ten stav aktualizuji - nemám.

storno bez upozorneni

Pri objednani na strankach bylo psano, ze doruceni je do 24h, zasilka dorazila az po tydnu

Ač bylo zboží připraveno k odběru, při vyzvednutí nebyla objednávka kompletní.

Dobrý den pane Holzhauser,
    velice nás mrzí Vaše recenze, ale moc ji nerozumíme. Uvádíte, že objednávka nebyla kompletní při osobním odběru, ač jste měl objednaný výčep, který jsme Vám posílali pomocí dopravce DPD přímo k Vám do domu.

Pokud nebylo s Vaší objednávku něco v pořádku, prosím sdělte nám to, obratem to s dopravem / expedicí budeme řešit.

Zboží, které jsem si objednal mě doposud nedorazilo, respektive obchod mě stále nedal vědět, že je zboží připravené k vyzvednutí na prodejně.

Dobrý den pane Augusto,
    bohužel Vámi objednané zboží je zasíláno metráží přímo z výroby a jak je u něj uvedeno, chvíli to trvá, za to se samozřejmě omlouváme, ale nakonec vše dobře dopadlo ;-)

• špatná komunikace

Až po zavolání,mi sdělili,že čekají na dovoz zboží.