• Katastrofa

• Objednal jsem na obchod-s-mobily.cz a zbozi nedorazilo. Pote jsem se dovolal na telefon a bylo mi sdeleno, ze eshop nejak uz nefunguje. Jednani hodne nahlaseni na COI.(to jsem neudelal, doufam, ze to brzy napravite a stranky vypnete, nebo budete podporovat)
    • nízké ceny
    • nejhorší komunikace, co jsem kdy zažila, žádná informovanost, bez schopnosti upřesnit termín dodání
    • neschopnost naskladnit zboží za několik týdnů

Reakce obchodu Obchod s mobily

nejsme si jistí Vaší recenzí. Po prověření Vaší objednávky jsme Vám sdělovali telefonicky, že část Vaší objednávky je nedostupná a bude nám chvíli trvat, než zboží naskladníme. Ode dne Vaší objednávky uběhlo 10 dní, což chápeme, je to dlouhá doba, za tuto situaci se velice omlouváme. Náš dodavatel nám telefony přislíbil, nicméně nám je nedodal. Proto jsme nedokázali upřesnit termín naskladnění telefonů. Tato situace postihla více zákazníků, kteří si zrovna tento druh zboží objednali.
    Omlouváme se tedy za vzniklé komplikace.

tým obchod-s-mobily.cz

• neplní objednávky, nedodržuje české zákony a ani své obchodní podmínky.

Už nikdy více. Podal jsem stížnost na ČOI

• komunikace

Jsem nespokojena. Zbožíb jsem si objednala a po třech dnech jsem opsala co se stalo,že zboží ani neodeslali. A co myslíte?? No žádná odpověď. O týden později mi přišel obil domů a já ochotně zboží odmítla,protože jsem si jej zakoupila někde jinde. Nikomu nedoporučuji!!! Žádná komunikace prostě katastrofa!!!!!!!!!!!!!!

• Nízké ceny
    • V obchodních podmínkách uvádí, že telefony pocházejí z evropské distribuce. Mnou objednaný telefon však z evropské distribuce nepocházel (neplatí tedy oficiální záruka), což jsem se však dozvěděl, až v den, kdy byl doručen na pobočku na můj výslovný dotaz. Kdybych se nezeptal, tak by mi to nikdo nesdělil.

V eshopu nabizeji produkty, ktere nemaji. Objednavku je mozno zadat, ale pak pisi, ze produkt neni skladem a ani nevi, kdy ho budou mit.

• nemohu posoudit, obchod neproběhl
    • Nabízejí zboží, které potom nejsou schopni odeslat, protože ho nemají na skladě

Nevím jak ostatní, ale já jsem nespokojen. Nedoporučuji tento obchod ostatním. Nejsou schopni odeslat objednané zboží, i když ho při objednávání mají skladem. Pak zatelefonují, že se omlouvají, ale že zboží nemají, jestli si nechci vybrat zboží jiné.

Reakce obchodu Obchod s mobily

děkuji, že jste se s námi podělil o svou zkušenost, i když ne zrovna příjemnou.

Pochopitelně nás mrzí nesrovnalost vzniklá u dostupnosti. Jak jistě chápete, tak zboží se odesílá v průběhu celého dne a není ze systémových důvodů možné ihned po každém vyskladnění aktualizovat dostupnosti. Již od konce roku 2012 řešíme s naším hostingem jak být v tomto směru efektivní a zamezit podobným situacím.

Jak jste uvedl - naše obchodní oddělení Vás po objednání kontaktovalo a ihned informovalo i s nabídkou alternativy. Systém je systém a ten může občas vykazovat chyby. My však vsázíme na osobní jednání a vřelý přístup k zákazníkům. Proto se ještě jednou omlouváme za vzniklé komplikace.

S přáním pěkného dne,
    Tým obchod-s-mobily.cz

• Žadné
    • Nemá co slibuje a týden trvá než Vám to oznámí.

Nepoužitelný.

Reakce obchodu Obchod s mobily

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s nákupem v našem obchodě.

Pokud Vás pracovnice obchodního oddělení kontaktovaly po týdnu od vytvoření objednávky, jednalo se jistě o zboží, které právě nebylo skladem, nebo bylo teprve objednané u dodavatele. Tato informace o dostupnosti je uvedena na internetových stránkách pod cenou produktu.

Děkujeme za Váš čas a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Tým obchod-s-mobily.cz

• rychlost dodání abych stihl dárek pod stromeček
    • nevyskoušené a nepředvedené zboží reklamace

nevim ale ted mám lítání a starosti z reklamací a co z toho holka neštastná protože pod stromečkem měla vlastně nic moc když mobil nefunguje nejsme bohatý a vždycky na to doplatí ty chudý tak si dejte pozor a radši si svoje zboží nechte vyskoušet lepší než smutná dcera pod stromečkem

Reakce obchodu Obchod s mobily

děkujeme za Váš čas, který jste věnovala napsání hodnocení.

Píšete, že mobilní telefon byl nefunkční. Jde stále "jen" o zboží a leč je to spíše rarita, může se to stát. Zásadní je, že obchod toto prakticky neovlivní.

V případě nespokojenosti či problému a nutnosti reklamace, se zákazníkovi snažíme veškeré kroky ulehčit. Telefon můžete
    - osobně jednoduše předat na jednom z našich 6 výdejních míst
    - zaslat doporučeně na naše centrálu v Liberci

Vše už potom řešíme my, jako prodejce a Vás kontaktujeme v okamžiku dokončení reklamace.

Všichni zákazníci si mají možnost zboží vyzkoušet. Ikdyž jsme malá firma, děláme pro Vaši spokojenost maximum a i proto máme již 6 vlastních výdejen zboží, kde si jej můžete prohlédnout.

Pro více informací mne paní Vlasto můžete kontaktovat na [email protected].

Lukáš Hovorka za tým Obchodu s mobily

• Píší expedice do 24 hodin - kvůli tomu jsem poptávala zboží telefonicky. Potvrdili mi, že mají skladem, ale dorazilo až po 8 dnech od objednávky.

Dobrý den paní Lenko,

je nám líto, že jste na své zboží musela čekat tak dlouho.

U telefonů skladem sice uvádíme dodání do 2-5 dní od přijetí objednávky, nicméně se nám toto nepodařilo dodržet.

Neznám přesný důvod - nemám žádné dostupné informace pro prověření a zjištění příčiny. Beztak by toto šetření bylo nejspíše již téměř zbytečné, jelikož čas nelze vrátit.

Přesto doufám, že jsem s mobilním telefonem spokojená a bude Vám dlouho a dobře sloužit.

Pěkný den.

Hovorka, Tým Obchod-s-mobily

• Nedodfržení termínu dodávky.Od objednávky uplynulo 11 dnů a mobil stále není k osobnímu vyzvednutí.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Obchod s mobily

poprosím Vás tedy o zaslání čísla objednávky, abychom mohli prověřit v jakém stavu se Vaše objednávka nachází.

Pokud Vám zboží ještě nedorazilo je možné, že se jedná o telefon, který již není na trhu dostupný. Samozřejmě pokud mi zašlete číslo objednávky, prověřím jí a budu Vás obratem informovat.

Pokud se jedná o zboží, které jsme měli dostupné, za případné zdržení se samozřejmě omlouváme.

Hezký den.

• cenově levnější, než v obchodě
    • české menu, nabízí mobil.telefony bez českého menu a pak se čeká..a čeká..

Objednat si mobil, ale počítat s tím, že prostě ani za týden ještě bebude..když si objednám na Mall .cz, je tu zboží druhý den, tomu říkám servis, ale tohle ne...

• myslím,že žadné..
    • Všechny

děs!!!!! dvakrát mobil a ani jednou ne zcela funkční opravdu strasné... Poprve jsem v obchodu nakoupila pred rokem a neco a ted podruhe ,vzdy mobil a le sileny... ted dceri k narozeninam v telefonu neni rozumet ani slovo jsem fakt z obchodu nastvana uz nikdy v nem nic nenakoupim ani kdyby byl posledni na svete a vlastne ani za darmo uz nechci od vas nic ...

obchod nabízí zboží které nema na skladě!

• rychlost, levnost
    • zahraniční zboží,(můj) mobil byl v polštině a softwarově nakloněn na operátora

• Super cena.
    • Rychlost dodání.

Mobil jsem v tomto obchodě koupila za super cenu,ale bohužel byl zablokovaný. Vrátila jsem ho na odblokování,došel, prý je v pořádku, ale stále nefunguje, nechce se připojit k síti....Momentálně jsem ve fázi,že budu požadovat peníze zpět, tak uvidíme...!!!

Dobrý den paní Mirko,

velmi mne mrzí, že jste měla s nákupem u nás nepříjemnou zkušenost. Zřejmě se nedopatřením odblokace nezdařila a technik toto neodhalil.

Pokud jste již zboží zaslala pro odstoupení od kupní smlouvy, kontaktujeme Vás ihned po jeho přijetí.

Kdybych Vám mohl s něčím pomoci, neváhejte se na mne prosím obrátit: [email protected]

Přeji úspěšný zbytek dne.

Za tým Obchod-s-mobily.cz,
    Lukáš Hovorka

• nízké ceny
    • nízké ceny na zboží, které již nemůže dodat

Tož, to netuším.

Reakce obchodu Obchod s mobily

Dobrý den přeji, velice Vám děkujeme za čas, který jste věnoval při sepsání tohoto hodnocení.

U každého zboží je hned vedle jeho obrázku uvedena jeho aktuální dostupnost, popřípadě je možné se na stav skladu dotázat telefonicky nebo e-mailem.

Jestliže zákazník objedná zboží, které není skladem nebo jej nejsme schopni dodat v požadovaném termínu je zákazník informován do 3 dní od objednání zboží telefonicky nebo e-mailem.

Úspěšný den Vám přeje e-shop Obchod s mobily.

Zboží které bylo označeno jako "skladem" neměli a naskladnili až téměř za týden.Bohužel mi to oznámili také až za několik dní.

Reakce obchodu Obchod s mobily

Přejeme Vám dobrý den a velice děkujeme za Váš příspěvek, který slouží ke zlepšení služeb našim zákazníkům.

Velice nás mrzí, že Vámi objednaný mobilní telefon nebyl k dispozici, ale je možné, že to samé zboží měl před Vámi objednáno ještě jiný zákazník, kterému bylo odesláno a na Vás již toto zboží nevyzbylo.

Pokud již k takovéto situaci dojde je zákazník informován do 3 dní od objednání tohoto zboží telefonicky nebo e-mailem o stavu svojí objednávky.

S přáním hezkého dne e-shop Obchod s mobily.