• jistota ze je produkt urceny pro cesky trh..
    • zbozi je v rade pripadu drazsi (v ramci i nekolika tisic)

bezny internetovy obchod vyrobce, prehledny, ale drazsi nez ostatni internetove obchody ;-)

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

zboží na našem eshopu je levnější oproti značkovým kamenným prodejnám. Samozřejmě ve srovnání s některými eshopy je značkový eshop Nokia o něco dražší, avšak se zárukou možnosti vrácení zboží a originálu určeného pro český trh.

• že se dá zarezervovat zboží na internetu a pak vyzvednout v obchodě
    • že je v obchod.nokia.cz mobil o 450 Kč dražší než na prodejně

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

Dobrý den, můžete nám prosím uvést o jaký model se přesně jedná? V pondělí docházelo na eShopu k přecenění telefonů.

• je to obvyklý e-obchod
    • malá snaha dodat žádané zboží zákazníkovi

ať raději nakupují u e-obchodníků, kteří dodají totéž zboží (které v NOKIA bylo nedostupné v době objednávky) okamžitě (t.j. nejpozději do druhého dne, což byl i náš případ

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale pokud nemáme zboží skladem a zboží není skladem ani u dodavatele, nemůžeme vám objednávku vykrýt. Pokud je zboží skladem, ihned je expedováno.

• OFICIÁLNÍ obchod nokia.
    • Zboží které sem si objednal nedorazilo a přitiom bylo na obchodě.

Dobrý obchod.

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

Pokud vám nedorazilo objednané zboží je třeba nás kontaktovat abychom zjistili, kde se nachází problém. Těch může bý více. Jestliže Vám od nás nedorazilo ani potvrzení objednávky bude problém v tom, že objednávka nebyla koretkně odeslána do systému. Prosím kontaktujte nás emailem nebo telefonicky abychom problém vyřešili.

• Cena , nabízené služby
    • arogantnost při modifikaci objednávky ze strany korespondujícího personálu

Nechtějte nikdy nic měnit na objednávce i když došlo k nedopatření, na které jste ihned upozornili (mailen, telefonicky)

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

Pokud se vám dostalo nepatřičného jednání rádi bychom chybu napravili. Mohu vás poprosit o přeposlání této komunikace na email: [email protected]? Neuvádíte, zda šlo o korenspondenci s prodejnou nebo centrálou, avšak pokud se opravdu tak stalo, tak se budeme snažit, aby k takové situaci již nedocházelo.

• vazba zboží nabízené v e shopu a komunikace s výdejními místy

nic k doporučení

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s nákupem v našem eshopu. Komunikaci s výdejními místy zlepšujeme a již od začátku října budou informace pro zákazníka přesnější.

• Levnější telefony.
    • Nabízí produkty které nejsou na skladě.Byla mi zaslána zpráva, že zboží se odesílá na prodejnu kde si ho vyzvednu.Za dva dny zpráva, že zboží není a za další dva dny email, který mi nabízí ten samý mobil. Objednávku jsem zrušil.

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

tato "zmatená" komunikace nás velmi mrzí. Bohužel byla zapřičiněna opožděnou dodávkou zboží, která již byla potvrzena. Omlouváme se za chybnou informaci, kterou jste od nás dostal emailem a SMS zprávou a věříme, že pokud u nás příště nakoupíte budete spokojen mnohem více.

• žádné výhody nenabízí
    • uvádějí že mají zboží skladem, a zdaleka tomu tak není

Průměrný internetový obchod, přesto že prodávají prestižní značku NOKIA, obchod bych nedoporučil.

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

Zboží označené "skladem" je opravdu skladem. Může se stát, že byl skladem poslední kus a neproběhla aktualizace skladovosti, v takovém případě se může stát, že zboží vidíte skladem, přestože už fyzcky není. Za to se velmi omlouváme, pokud k takovému případu došlo.

• Nabízí zboží, které nemá.

Mám jedinou zkušenost a ta byla negativní. Asi ne vinou obchodu, ale vyššího dodavatele.

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

nabízíme kompletní sortiment zboží, které je určeno pro český trh. Máme více jak 85% položek skladem.Takové zboží je označeno ikonkou "skladem" Ty položky, které skladem nejsou jsou zpravidla objednány u dodavatele a čekáme na dodávku.

• zboží z první ruky
    • vysoké ceny

nejsem nadšený z tohoto obchodu, ale zboží dorazilo a to je hlavní.

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

mrzí nás, že jste nebyl příliš spokojen s nákupem v našem obchodě zvlášt, když jste kromě vyšší ceny, která je naopak nižší než ve značkových kamenných prodejnách jste neuvedl žádný důvod. Ceny jsou samozřejmě vyšší než u prodejců, kteří nabízí zboží, které není určeno pro český trh. U nás máte však záruku originálního původu zboží, celou sít cca 20 prodejen, kde můžete zboží nejen převzít, ale i případně reklamovat.

• možnost osobního vyzvednutí na mnoha pobočkách po ČR
    • stále jsem nedostala mnou objednané zboží !!!

nejprve si raději zavolejte jestli mejí zboží opravdu k dispozici.

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

Pokud jste stále neobdržela zboží prosím kontakujte nás telefonicky nebo emailem s číslem vaši objednávky, zjistíme, co se stalo a jak je možné, že k tomu došlo.

• nenašel jsem výhodu
    • neodpoví na internetovou ojednávku.

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za Vaši objednávku na internetovém obchodě www.obchod.nokia.cz. Věříme, že s našimi službami budete spokojen.

Toto je automaticky generované potvrzení o doručení Vaši objednávky. Vaše objednávka bude následně zpracována a potvrzena formou emailové zprávy nebo budete kontaktováni s jiným sdělením, dle obchodních podmínek obchod.nokia.cz

Za akceptaci (přijetí) objednávky není považován automaticky generovaný email, který systém zasílá po dokončení objednávky, tj. toto automatické potvrzení doručené objednávky není uzavření kupní smlouvy.

"Takto mi nokia obchod potvrdil moji ojednávku dne 16.8.2011!"
    Do dnes se nic nestalo,nebyl jsem vyrozuměn zda byla ojednávka akceptována, zamítnuta,nebo odložena na dobu pozdější.
    zboží jsem koupil v jiném obchodě.
    mohu prohlásit, že se sprostějším jednáním jsem se nesetkal.

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

Velmi nás mrzí, že jste od nás neobdržel žádnou informace i vaši objednávce. Dle vašeho nicku zde na heuréce vás však nedokážeme identifikovat a proto vám nedokžeme napsat, kde se stala chyba a proč nedošlo k odbavení vaši objednávky.

• Kvalita. Richlost dodani.Spolehlivost.Syrokij spektr zbozi.A hlavnyj bod-duvera v vas obchod! O.K.
    • zatim nevidim zadni slabiny.

100% spokojenost!!!!

• bídná komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

zákazniky informujeme vždy, když dojde ke změně stavu v objednávce zákazníka. V pracovní době je zákazník informován od 3 hodin od přijetí objednávky o tom, zda bude objednávka expedována, či zboží není skladem atd. Dále zákazníky informujeme ve chvíli, kdy je přichystán ve skladu balíček na odeslání.

• originální zboží
    • možnost výbětu na obchodě
    • malá dostupnust artiklů na obchodech->nutnost na čekání na dodání z centrálního skkladu

Nakoupil jsem, protože mám jistotu originality zboží.

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

na značkových prodejnách Nokia je stejná dostupnost zboží jako na značkovém eshopu. Prodejny space nejsou specialisté na sortiment Nokia a mají proto zastoupení všech značek a z tohto důvodu nemohou mít skladem kompletní sortiment a tak je nutné vyčkat na doručení zboží na prodejnu.

• Zatím nemůžu hodnotit,když jsem nic nedostal. Protože mělo být zboží první v Cesku,ale jak u Nokie je zvykem jsou to žvásty...
    • Nedodává zboží čas...

Bez komentáře

• Určitá solidnost značky a původu zboží.
    • Pokud bude někdo trochu více šťourat,určitě by se něco našlo,ale nelze se všeobecně zavděčit všem.

Snad 100% zarůka "původu" zboží,ovšem vše je vykoupeno značne vysokou cenou. Já osobně bych si v tomto obchodě telefon ani jiné zboží určitě nekoupil. Rozdíl až několik tisíc korun(podle daného zboží)je oproti jiným obchodům dost. Všeobecně jsou všechny značkové obchody aj.. značně drahé,až vyloženě předražené.

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

píšete rozdíl v cenách až několik tisíc. Ano to je pravda, avšak pokud někdo prodává zboží o několik tisíc levněji je jisté, že nepochází z české distribuce a lze očekávat problémy. Volá k nám mnoho zákazníků, kteří si koupili telefon právě z levného obchodu, aktualizovali software telefonu a přišli o češtinu, měli jiný obsah balení nebo jim neuznali reklamaci. Naše značkové prodejny mají vyšší ceny než na našem značkovém internetovém obchodě.

• Špatná komunikace . ale reklamy ty posílají jednu za druhou. Před deseti dny jsem si objednal zboží a zatím se ani neozvali.

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

mrzí nás, jestliže jste od nás neobdržel informaci o stavu vaši objednávky. První informaci odesíláme ihned po přijetí objednávky. Další informace směrem k zákazníkovi chodí ve chvíli, kdy dojde ke zpracování obnjednávky a to jak emailem tak SMS zprávou. Jestliže jste od nás žádnou informaci neobdržel musela nastat někde chyba v systému. Prosím kontaktujte nás emailem nebo telefonicky ihned chybu napravíme.

• originální obchod Nokia, nehrozí podstrčení telefonu mimo českou distribuci
    • uvádění polopravd -- avizovaný batoh byl jenom futrál na telefon

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

to jste si zřejmě spletl zboží, jelikož batoh nabízíme pouze k telefonu Nokia E7. Pouzdro na mobil je nabízeno k telefonu Nokia C5-03 a Nokia C7.Dárky dáváme k telefonům přesně dle toho, jak uvádíme na našem obchodě, nemáme důvod zákazníky podvádět.

rozpačitý - spíše negativní, koupil jsem si mobil a obchod mi objednávku stornoval ze meli na chváli nižsí cenu. Jsou to dacani, nemám mobil a prodat mi ho nehodlají, rozhodne nedůvěryhodný!

Reakce obchodu obchod-Nokia.cz

V tomto případě jsme s vámi dostatečně komunikovali, vysvětlili skutečnosti, které nás vedli ke stornu objednávky a nabídli kompenzaci.