• Doposud mi nedorazilo kompletní zboží co jsem si objednal.Kdybych se sám nedotázal, proč mi přišla jen polovina, obchod by se vůbec neobtěžoval mě o této skutečnosti informovat. Měsíc čekám a informace o stavu žádné. Jde mi především o princip, kdyby bylo zboží za více peněz, obchod by se možná více snažil.V dnešní době, kdy na internetu podniká veliké množství lidí, si myslím, že by se obchodník měl chovat lépe-více se snažit, ať už jde i jen o malou objednávku.V mém případě by mi bylo milejší narovinu napsat zboží bohužel nemáme a mít nebudem, než mě jako zákazníka nechat čekat . Z tohoto důvodu obchod nedoporučuji

• 4.4.17 potvrzena objednávka zboží. Ticho po pěšině.
    • 12.4.17 telefonát do obchodu. Informace, že 16.4. bude zboží předáno dopravci. Ticho po pěšině.
    • 19.4. dotaz, co je s objednávkou. Příslib okamžitého zpětného kontaktu. Ticho po pěšině.

Never more.

• Posílají "vtipné maily" a člověk se u toho alespoň pobaví ...
    • Zboží jsem si objednal 30.3.2017 (přijatá objednávka č. O3117000030), pak dlouho nic, a nakonec přišel tento mail (10.4.2017): "Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup v obchodě Obchod Kometa Plzeň před 10 dny. Váš názor pomůže nejen zlepšit naše služby, ale také poslouží ostatním nakupujícím při výběru vhodného obchodu". SLABINA tedy je, že když si něco objednáte, nic vám nedojde ...

• Nízké ceny za zboží a dopravu , rychlost dodání

• dobrá cena, rychlost dodání
    • zboží došlo bez faktury

• všechno naprosto v pořádku,když je vše ok není co řešit,rychlost dodání zboží,zboží nepoškozené,a hlavně to co sem objednal to sem dostal.Děkuji moc

Nejlepší cena za vybraný produkt i s poštovným u mě vyhrává,rychlost dodání zboží,objednáno v pátek17:00 zboží v pondělí 11:00 doma,prostě super,určitě doporučuju žádný problém.

• Rychlost doručení
    • Levné poštovné

Celková spokojenost

• Nízká cena
    • Vysoká cena poštovného kterou dohání cenu zboží.
    • Zmatený eshop, kde není jasné které možnosti při objednání znamenají co.
    • I když jsem jasně napsal do kdy zboží potřebuji, nedorazilo včas a nepřišlo ani žádné vysvětlení ani omluva.

Nespolehlivý obchod, rozhodně nedoporučuji.

• Objednala jsem jeden den dopoledne a druhá den v 12.15h bylo zboží doma. Rychlost dodání jsem opravdu nečekala - super. Také kvituju cenu dopravy, která je s jinými obchody nesrovnatelná. A obal je už na mobilu. :D :D

obchod mi našel můj kamarád
    objednávka byla vyřízena promptně a k mé spokojenosti
    mám u obchodu první nákup, ale líbila se mi rychlost dodání
    doporučuju

• Je na *****

Super

gg

• Osobní vyzvednutí v Plzni!!!
    • Aby jste mohli zboží vyzvednout,musite pockat až vam poslou esmsku
    • zboží jsem nedostal!!!
    • Osobní vyzvednutí stojí 34 KČ což nechápu!!! o_O
    • Poštovné vás vyjde na 100 KČ!!!!!!!!!!

Rozhodně nedoporučuju!!!!!!Jsou i lepší obchody a na tento tedy plivu!!!!